Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:43 16.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Колекционери на кибрити
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Кибрит с дефект или не?нови  
Автор savi_9OМодератор (пристрастен)
Публикувано28.04.15 21:29



Здравейте на всички, отдавна не съм се появявал тук но не ми остава много време за това. Попаднах преди дни на един стар български кибрит от 1951г. Интересното при него че от едната страна липсва драскалото. Вашите в колекциите и те ли са такива или този просто му е пропуснато да се нанесе. Ето и линк към снимката:


Редактирано от savi_9O на 28.04.15 21:30.



Тема Re: Кибрит с дефект или не?нови [re: savi_9O]  
Автор kristosors (новак)
Публикувано10.05.15 10:08



здравей Сави,по въпроса ти-нещо нормално е едната страна на кибрита да е без цъкало имам и други де то са с едно или без две цъкала.имам и такива кибрити дето са целите в цъкало.

нямаш време за форума ни-тес мацки



Тема Re: Кибрит с дефект или не? [re: kristosors]  
Автор savi_9OМодератор (пристрастен)
Публикувано11.05.15 14:51



Ясно,






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.