Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:31 23.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Колекционери на кибрити
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Гласуване за модернатор на клубанови [re: ivailost]  
Автор savi_9O (ентусиаст)
Публикувано11.09.09 20:20



Да, наистина това е КЛУБ НА КОЛЕКЦИОНЕРИТЕ НА КИБРИТИ и много ще помоля хората които не са от този клуб да не пишат и коментират въопще.
Живот и здраве когато стана модератор няма да позволявам да се пише на друг език освен родния и хора които са объркали мястото си ще бъдат премахвани.
ТОВА Е!



Тема Re: Гласуване за модернатор на клубанови [re: savi_9O]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано11.09.09 20:35



въоПще????


Абе пич, първо се научи да пишеш на Български език, второ когато станеш модератор, тогава ще можеш да се репчиш и то не чак толкова колкото си мислиш, трето в клуба може да пише всеки който пожелае, независимо дали е колекционер на кибрити или не, все пак няма как да знаеш дали примерно аз съм колекционер или не, сещаш ли се? Защото това че не съм писала каква колекция имам, не значи че не съм колекционер, нали?
И последно, недей толкова да се съскаш, ако станеш модератор, трябва да си учтив с хората които са тук за малко или за много!
Няма нужда да се дървиш само защото са ти направили забележка, а по добре се ограмоти



Тема Re: Гласуване за модернатор на клубанови [re: !!Фakличka!!]  
Автор savi_9O (ентусиаст)
Публикувано11.09.09 20:56



Аууууууууууу, ами сори ама несъм ходил на училище, няма от къде да знам тия философии





Тема Re: Гласуване за модернатор на клубанови [re: savi_9O]  
Автор moneta1916 (новак)
Публикувано11.09.09 20:58



няма повече да говоря ..........

..............



Тема Re: Гласуване за модернатор на клубанови [re: savi_9O]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано11.09.09 21:11



Личи ти че не си ходил, не се притеснявай


Във всеки пост имаш грешка, обаче вместо да си вземеш поука, ти продължаваш да се репчиш....но проблема си е твой, на теб ще ти се смеят

Редактирано от !!Фakличka!! на 11.09.09 21:12.



Тема Към ''Факличка''нови [re: savi_9O]  
Автор Kибpитa (кибритоманиак)
Публикувано11.09.09 21:15



По повод мнението ти че не сме сигурни дали си колекционер или не е вярно, но съдейки по няколко неща които лично на мен ми направиха впечатление ти просто 100%-комплексарка, и си избиваш комплексите пишейки по форумите кадето никой не те познава и не може да те види що за човек си всъщност!



Тема Re: Към ''Факличка''нови [re: Kибpитa]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано11.09.09 21:26



Почти те разбрах, че от зор си изпуснал доста неща, ма простено ви е, май нивото е такова


Не знам по какво съдиш и не ме интресува твоето впечатление, но тук във форумите на Дир-а ме познават доста хора, та само с това отпада смешното ти изказване
и да допълня само, не се заяждам с никой, но е смешно и жалко в 21 век да не можеш да пишеш правилно, и най жалкото е че парадираш с това((((



Тема Re: Към ''Факличка''нови [re: Kибpитa]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано11.09.09 21:28



ОООООО

Плевенчанчето на кака



Тема Re: Към ''Факличка''нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Kибpитa (кибритоманиак)
Публикувано11.09.09 21:38



Дървен идол с 3 букви, що е то?





Тема Re: Към ''Факличка''нови [re: Kибpитa]  
Автор savi_9O (ентусиаст)
Публикувано11.09.09 21:41








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.