Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:21 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Борба с насилието
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема насилие?нови  
Автор spider4o™ (брокерче)
Публикувано27.12.06 21:49



значи под моя балкон постоянно се събират разни ученичета 5-6 клас, но също и 11-12 клас да пушат и пият.
много са неприятни. как да ги разкарам?
щото мога да ги пребия всичките наведнъж ики поединично, но може някоя вечер да ми счупят прозорец и тогава ще трябва да ги застрелям. а не искам да си имам проблеми с полицията.

______________
spider4o не спи, той ... чака!!!


Тема Re: насилие?нови [re: spider4o™]  
Автор Trendi ()
Публикувано28.12.06 09:26



Опитай се да ги организираш в пиенето и пушенето под балкона ти. Всяко организирано нещо води до вътрешна съпротива и нежелание да се извършва.

Късмет в организационата дейност!!



В никакъв случай не бих те посъветвал да се караш с тях, да ги биеш или да ги колиш. Виж, за пушката още не съм пробвал та не зная дали е ефективно нещо.





Тема Re: насилие?нови [re: spider4o™]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано28.12.06 22:44



Пак да спомена за водните бомбички ;)
Няма да разберат, че са от теб хвърлени, ще помислят, че някое дете си играе, ще се развикат, ама ще се махнат. И така няколко вечери - можеш да сменяш - домати, водни бомбички, презервативи с вода, други разпльокващи се работи. Със сигурност няма да заподозрат, че това го прави голям човек и няма да реагират агресивно като на голям човек :)))



Тема Re: насилие?нови [re: Trendi]  
Автор spider4o™ (брокерче)
Публикувано28.12.06 22:58



има нещо такова.
аз се надявах, че ще пораснат и ше почнат да ходят по заведения и клубове, както правят в другите градове.
ама ние софиянци - не та не...пиене по градинки е най-доброто. градска черта.
да паднат парички, пък да организирам блока да си оградим двора, май така ще е. все пак вътрешно ми се ще да набия някой за удовлетворение.

______________
spider4o не спи, той ... чака!!!


Тема Re: насилие?нови [re: Day]  
Автор spider4o™ (брокерче)
Публикувано28.12.06 23:00



лошото е, че съм на 1вия етаж и отдолу има само едни гаражи и бързо ще ме разсконспирират.
то затва само на мен ми е проблем..тия от горните етажи не ги чуват и не им пречат.

______________
spider4o не спи, той ... чака!!!


Тема Re: насилие?нови [re: spider4o™]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано28.12.06 23:30



Има ли пейка под балкона ти? Имаш ли представа защо са си харесали мястото? Можеш да опиташ с нещо да го промениш и направиш по-неприветливо...Трудно бих могла , без да познавам мястото аз или някой друг да каже в какво точно да се изразява промяната, но...може и да възможно да се направи.



Тема Re: насилие?нови [re: Day]  
Автор spider4o™ (брокерче)
Публикувано28.12.06 23:34



Да, няма пейка, но има едно такова част от блока, на което сядат. Мисля да излея една колона от железобетон да ги видя прави колко ще издържат. Пък и избират това място, щото е много закътано. Като цяло квартала е мнг спокоен и това е идеалното за група непълнолетни пикльовци и пикли. Има дървета наоколо, начело с един противен орех, дето и подписка до общината пусках, ама така и не можах да ликвидирам противната зеленина, че в съсединя блок пък има много нелицеприятни пенсии. Но добре си се насочила - това ме подсеща още веднъж, че трябва да излея една колона бетон да ги видя къде ше сядат дечурлята недни.

______________
spider4o не спи, той ... чака!!!


Тема Re: насилие?нови [re: spider4o™]  
Автор lidi (упорита)
Публикувано29.12.06 17:28



Ами, чуваме и ние от горните етажи, ама не им се нервим. Даже ни е гот от глъчката. Така е много лесно да ги понасяме, spider4o!

Мир и светлина.

Тема Re: насилие?нови [re: lidi]  
Автор spider4o™ (брокерче)
Публикувано29.12.06 17:48



Лесно, ама като пият, псуватм, викат, хърлят бутилки и други боклуци под еркера на блока, не е хич гот. Освен това драскат със спрей по блока. Само един хубав новогодишен бой шще ги оправи, ама покрай празниците и студа никой не дохожда.

______________
spider4o не спи, той ... чака!!!


Тема То ти хубаво ще набиеш хлапетата....нови [re: spider4o™]  
Автор abettorМодератор (чисто нов)
Публикувано29.12.06 21:09



....ама ако някое от тях се оплаче на баща си? Или на по-големия си брат? И той се окаже по-якичък от теб?
Какво правим тогава?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.