Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Борба с насилието
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: аз ще ти дам точен отговор на въпросанови [re: Passager]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано31.03.07 22:37



собствената ни енергия, съчетана с тази на противника става много по-голяма и от нас зависи да я овладеем и насочим в правилната посока така, че да ни изведе в позиция, безопасна и за двамата.

Може и да пострадам, но със сигурност предпочитам да спя спокойно, а подражанието на щраусите не е част от моята същност. Замисли се следващия път когато повдигнеш бездушно рамене, че там на мястото на жертвата може да си ти и някой друг също като теб да гледа безразлично тогава, когато ти имаш нужда... Никой от нищо не е застрахован, а друг е въпросът, че сме подвластни на собствените си страхове...



Тема Re: Бихте ли се намесили, ако сте свидетел на насилие?нови [re: surfline]  
Авторplam_27 (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 12:25



ДА!



Тема Re: Бихте ли се намесили, ако сте свидетел на насинови [re: surfline]  
Автор expat ()
Публикувано16.05.07 21:27



1. Не.
2. Ще преценя ситуацията и може би ще се намеся.
3. Твърдо да.
4. Да.
5. Да.
6. Да



Тема Re: кОЛИКОТО ПЪТИ СЕ НАМЕСВАХнови [re: surfline]  
Автор Гъцo (NEW SELENDUR)
Публикувано26.05.07 23:36



и ме запираа джандарете! Затва и не кесим мноо у дивата татковина, оти нема що да дирим по занданите. Оба4е па ни за една тиква не сажалевам, дека съм натъртил




Гъ Цо - селска намеса ООД

KI4ETO E MNOO TUPO GRADSKO PAR4E I OT LAPANE NA 4IFTETA MNOO OZLOBE

Тема Re: Бихте ли се намесили, ако сте свидетел на насилие?нови [re: surfline]  
АвторПчeличka (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 15:59



1) майка/баща налага детето си - зависи колко го налага, ако ми се стори прекалено, ще се опитам да се намеся... Ако познавам човека, ще говоря с него, когато се успокои и детето не е там... Като се замисля, не е правилно да сме толкова безучастни (май повечето предишни мнения бяха като моето). Всъщност оттам тръгва насилието.
2) мъж цапардосва жена, която явно му е съпруга - пак зависи от цапардосването. Ако не застрашава здравето и живота й, и сама би трябвало да се сети, че й трябва адвокат и развод по най-бързия начин. Ако застрашава - ще се намеся - с думи или с действия, пак зависи от ситуацията. В подобни ситуации при съседите съм се намесвала активно - имаше голям ефект, явно господинът се притесни от мене и се оттегли доброволно.
3) тийнейджър рита баба - ще се намеся, няма да я оставя тази работа така
4) ученици zамерят по_малките си съученици с камъни и т.н. - ще се намеся
5) млади мъже си раzменят яки удари - спирам и гледам, докато се ориентирам в ситуацията, може да се засрамят. А и понякога им действа намесата со кротце и со благо
6) някой се опитва със сила да отвори капака на колата на ваш поzнат - вдигам шум до бога или не вдигам шум, ами търся подкрепления. А и в този случай гледането помага - едва ли ще е такова перде да разбие колата пред публика



Тема Re: Бихте ли се намесили, ако сте свидетел на насинови [re: bguzer]  
Автор ben_gun (anthropoid)
Публикувано12.06.07 21:38



лично аз видях акцента в точката с децата - малки, демек че не представлява някаква опасност цялата разправия.

The Road To Hell



Тема Re: Бихте ли се намесили, ако сте свидетел на насилие?нови [re: Пчeличka]  
Автор ben_gun (anthropoid)
Публикувано12.06.07 21:54



хубава тема, но толкова сме "запердели", че малко хора се обаждат и когато става дума за пожар или пострадал човек.
май повечко са сеирджиите

The Road To Hell



Тема Re: Не знам, честно казано. Не ми се е случвало.нови [re: surfline]  
Автор Charles (DesertRatt)
Публикувано16.07.07 23:34



Също живея в "Люлин" и единственото ми обяснение, е че съумявам да водя живот, който ме предпазва от подобни ексцесии.

Един-единствен път съм се намесвал срещу насилие-прогоних двама кучкари, които искаха да приберат едно помиярче. Заплаших ги с пистолет. Тогава още ходеха без ченгета с тях. Ако дойдат с ченге, ченгето ще ги изгони. Подкуп и корупция.



...black thunder, white lightning-fast demon rides-the hell patrol...

Тема Re: Бихте ли се намесили, ако сте свидетел на насинови [re: surfline]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано18.07.07 00:53



Като човек прекарал 242% част от живота си в Обеля 2 ще ти кажа следното:

1) боя не е да разгражда, той е да изгражда!
2) а що не я рита?
3) хаха
4) влизам на страната на по-малките
5) чипс, бира и удобна гледка.
6) Кфо ше прави в капака? Не е ли по-логично да се напиня на вратата? Зрив ли ше му слага?


А ти какви реплики им крекаш за да събереш аудитория?


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Бихте ли се намесили, ако сте свидетел на наси [re: Гeнaди]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано19.07.07 08:29



В отговор на:

А ти какви реплики им крекаш за да събереш аудитория?




Комшуууу, откраднаха ти Голфаааа - действа безотказно, всички скачат като в уестърн.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.