Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:02 30.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Колекционери
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Каталози банкноти и монети  
Автор georgiev_corp (познат)
Публикувано11.12.10 15:18





скоро и още



Тема Re: Каталози банкноти и монетинови [re: georgiev_corp]  
Автор dikobraz (каналитик)
Публикувано14.12.10 22:35



същото важи и за тази страница ?

колкото повече работим
толкова повече грешим.
да не допускаме повече грешки.


Тема Re: Каталози банкноти и монетинови [re: georgiev_corp]  
Автор dikobraz (каналитик)
Публикувано18.12.10 23:45



извинявам се ама аз ли нещо не разбирам. на посочената страница има само корици на каталози. Ако може дайте навигация за управление.

колкото повече работим
толкова повече грешим.
да не допускаме повече грешки.


Тема Re: Каталози банкноти и монетинови [re: dikobraz]  
Автор БeзcъннaМодератор (fog)
Публикувано19.12.10 13:18



Ами човекът ги продава. На мен лично ми се струва нелогично да сканира отвътре. Като се види съдържанието наготово, кой би купил самия каталог? Може все пак да уточни авторите на всеки един и година на издаване, както и да даде инфо за подредбата - само снимки ли има или подробности с параметри на монетите и история, нещо такова.


Редактирано от Бeзcъннa на 19.12.10 13:20.



Тема Re: Каталози банкноти и монетинови [re: Бeзcъннa]  
Автор dikobraz (каналитик)
Публикувано19.12.10 22:32



Извинявам се предварително, но никъде не видях думата - продавам.
Бихте ли помогнали да я открия, и евентуално цени. Щом нещо се продава...

колкото повече работим
толкова повече грешим.
да не допускаме повече грешки.


Тема Re: Каталози банкноти и монетинови [re: dikobraz]  
Автор БeзcъннaМодератор (fog)
Публикувано20.12.10 01:48



Думата наистина я няма, но ако прегледате мненията на автора, ще научите, че продава, разменя, заменя. В случая показва профила си във фейсбук - там накуп се вижда всичко, с което разполага. Не третирам темата като реклама, защото допускам, че човекът просто търси съмишленици-колекционери, но и не очаквам да се развие някакъв информационно-образователен разговор, на какъвто Вие може би се надявате. Бих била приятно изненадана, ако греша и някой благородно реши да сканира цял каталог, за да го видят и други хора без да се налага да го купуват.

А линкове към онлайн-каталози на монети имаше в клуб Нумизматика, но е късно и не ми се търси в момента, мога да погледна утре, ако нещо Ви интересува.



Тема Re: Каталози банкноти и монетинови [re: georgiev_corp]  
Автор georgiev_corp (познат)
Публикувано22.12.10 17:28



Безсънна освен че е такава явно е и пророчица

Определено никъде не съм упоменал думата продавам защото съм склонен и да разменям. Ако има кандидати за купуване само да ми пишат, но идеята ми именно както описа Безсънна е, че тази страница във фейсбук е за хора с различни интереси, които могат да си бъдат полезни едни друг, а не да си дерат кожите. Между другото каталозите са сканирани 1 : 1 просто не сметнах да прилагам и други снимки от съдържанието им, но ако някой проявява интерес да пише.



Тема Re: Каталози банкноти и монетинови [re: georgiev_corp]  
Автор БeзcъннaМодератор (fog)
Публикувано23.12.10 00:39



Ти пък верно се появи да ме зарадваш!


Ами дай на човека някоя снимчица изотвътре тогава, виж че се интересува какво има освен корици. Не бях сигурна защо показа каталозите и щях да хвърлям боб вече, пък в боба не съм много добра.



Тема Re: Каталози банкноти и монетинови [re: Бeзcъннa]  
Автор georgiev_corp (познат)
Публикувано25.12.10 16:09



Човечеца да ми пише кой каталог желае да разгледа по-подробно и ще кача снимки





Тема Re: Каталози банкноти и монетинови [re: Бeзcъннa]  
Автор georgiev_corp (познат)
Публикувано25.12.10 16:10



А относно теб за мен е чест че появяването ми ти влияе така, особено в тия наситени с празнични поводи дни






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.