Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 26.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Колекционери
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема vhs сигналнови  
Автор coooba (новак)
Публикувано23.04.10 13:00



абе искам да си сваля една видео касета на компа, обаче има защита от копиране макровижън, някой знае ли как мога да я преодолея?



Тема Re: vhs сигналнови [re: coooba]  
Автор ddushi (непознат)
Публикувано20.05.10 17:11



Незнам точно каква е тая защита ама я опиши как точно искаш да я свалиш щото така няма как да ти помогна



Тема Re: vhs сигналнови [re: ddushi]  
Автор coooba (новак)
Публикувано21.05.10 10:09



ами искам да прехвърля филма от видеото на компютъра, имам програма и с нея съм свалил няколко касети на компа, а като пусна тази касета, за която говорех, програмата изобщо отказва да записва, казва че има Макровижън защита тази касета, а самия запис от касетата ,който се показва на компа, картината постоянно изчезва за по 5 секунди някъди и се връща за 1-2 сек. И въпроса ми е как да избегна тази защита, за да мога да си сваля касетата, някаква определена програма ли да използвам? Вече пробвах няколко и не стана, пробвах и по други начини и все ми отказва.



Тема Re: vhs сигналнови [re: coooba]  
Автор ddushi (непознат)
Публикувано21.05.10 12:38



През TV тунер ли ги сваляш? Ако можеш да гледаш касетата на компа значи няма проблем за сваляне ако не можеш да я гледаш на компа пробвай да я пуснеш през същото видео на обикновен телевизор. Значи потока е аналогов когато го пуснеш през TV тунера той го цифровизира та ако може да я гледаш не би трябвало да имаш проблем но според мене нещо има във видеото. пробваи дали го плеива на обикновен тв ако го плеива имаш проблем в компа. ако ти е толкова належащо може да я пробвам да видя за какво става на въпрос. До сега има няма към 20тина касети съм свалил без проблеми като се изключи видеото което не можеше да плеива някои от тях но смених видеото и всичко е ОК



Тема Re: vhs сигналнови [re: ddushi]  
Автор coooba (новак)
Публикувано21.05.10 14:17



да през ТВ тунери смъквам касетата, то за пръв път ми се случи така да не иска да записва, аз съм свалил около 10 касети до сега има и още но просто тази се оказа че има някакво шибана защита, на телевизора всичко е нормално като се пусне, аз съм си я гледал касетата доста пъти едно време, но сега реших да я смъкна на компа и се получи така. Значи тя тази защита става при цифров сигнал, аз имам две видеота и съм пробвал да презаписвам касетата на друга касета, и става без проблем, но защита остава и в презаписа като пробвам да го пусна на компа, пробвах доста начини и все не става, да на компа прекъсва картината на записа заради тази защита, ами ако можеш разузнай и кажи някакъв метод да се справя с това. Пробвах и да пусна видеото в телевизора с антенен кабел, а с avi кабел бях включил компа към тв, все едно дават записа по телевизията ,но пак не стана. пък искам да си я смъкна, държа си на касетите.



Тема Re: vhs сигналнови [re: ddushi]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано21.05.10 16:45



Извинявам се за набъркването, но знаете ли дали има къде да ми прехвърлят запис от касета на CD? Не питам да ми кажете как аз да го направя, само дали съществува такава услуга - да отида, да си платя и да не се занимавам.



Тема Re: vhs сигналнови [re: coooba]  
Автор ddushi (непознат)
Публикувано22.05.10 11:14



Чесно казано незнам до сега такова нещо не ми сее случвало. Ако искаш може да я тествам на моя комп. Ако решиш драсни едно мейлче.



Тема Re: vhs сигналнови [re: Бeзcъннa]  
Автор ddushi (непознат)
Публикувано22.05.10 11:17



По принцип почти всяко фотоателие вече предлага тази услуга за цената незнам обаче ако ти се стори много скъпо кликни ще ти я направя на половин цена.



Тема Re: vhs сигналнови [re: Бeзcъннa]  
Автор coooba (новак)
Публикувано22.05.10 14:38



незнам къде правят, нямам представа. аз лично си имам техника вкъщи, за 3 лева на касета, смъквам ако се интересуваш пиши.



Тема Re: vhs сигналнови [re: ddushi]  
Автор coooba (новак)
Публикувано22.05.10 14:40



зависи от къде си? че куриерите са малко скъпи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.