Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:05 27.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Колекционери
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Търся картинките от дъвки Турбо, номера 1-50нови  
Автор TУPБO фeн (непознат )
Публикувано08.06.09 11:02



Тези номера са наистина ценни, ако ги имате ми пишете и кажете цената, която искате за тях, ще ви я дам (все пак очаквам реалистични оферти). E-mail L81@abv.bg



Тема Re: Търся картинките от дъвки Турбо, номера 1-50нови [re: TУPБO фeн]  
Автор ferfen (непознат )
Публикувано08.06.09 17:04



Какво значи РЕАЛИСТИЧНИ оферти
Аз продавам!
Имам 9 бройки за по 100 Евро
Цената е добра след като в ebay са по над 200



Тема Re: Търся картинките от дъвки Турбо, номера 1-50нови [re: ferfen]  
Автор ohabeoha (непознат )
Публикувано08.06.09 19:48





Редактирано от ohabeoha на 08.06.09 19:58.



Тема Re: Търся картинките от дъвки Турбо, номера 1-50нови [re: ferfen]  
Автор TУPБO фeн (непознат )
Публикувано09.06.09 00:17



Знаех, че е загуба на време, но все пак се опитах да намеря някой от тези аукциони за по 200 евро. Очаквано не ми провървя. Ще може ли да постнеш един линк, за да видим един такъв аукцион.
Ако ме питаш дали 100 или 200 евро е реалистична цена - не, не е! Всъщност защо не продадеш картинките си за по 200 евро в Ebay, а ми ги предлагаш двойно по-евтино, почти се изкуших да приема


А иначе че са ценни тези картинки ценни са.

Редактирано от TУPБO фeн на 09.06.09 00:19.



Тема Re: Търся картинките от дъвки Турбо, номера 1-50нови [re: TУPБO фeн]  
Автор davegahan3 (непознат )
Публикувано09.06.09 01:10



сори за спама ама що да не е реалистична тази цена бе турбо фен?!.добре знаеш,че тези картинки се намират супер ама супер рядко.пускате тук и там обяви,че изкупувате ама не споменавате,че го правите за без пари.напълно нормална си е цената на момчето която ти я иска а ти ако си пич я купи бе!!!в противен случай намери си по-евтини де :) ще намериш в шестък,щото ги няма т.е. много много редки са и съответно с колекционерска стойност.



Тема Re: Търся картинките от дъвки Турбо, номера 1-50нови [re: TУPБO фeн]  
Автор ferfen (непознат )
Публикувано09.06.09 08:00



http://molotok.ru/show_user_auctions.php?uid=13515205

Ето ти линк бе "Турбо смешник"

Аман от набедени колекционери!



Тема Re: Търся картинките от дъвки Турбо, номера 1-50нови [re: ferfen]  
Автор TУPБO фeн (непознат )
Публикувано09.06.09 09:47



davegahan3, след като на теб ти е реалистична цената куписи ги за толкова, а не ми давай акъл. Аз си ги намирам за много по-малко.
Извинявай ferfen, но може ли да ми кажеш къде точно пише Ebay, че не можах да видя........ и също не видях приключил аукцион на тази цена, нали се сещаш, че мога да си пусна аукцион и за 1 000 евро....... смешник





Тема Re: Търся картинките от дъвки Турбо, номера 1-50нови [re: TУPБO фeн]  
Автор ferfen (непознат )
Публикувано09.06.09 10:09



Просто не си узрял за цената мойто момче, а когато узрееш тя най-вероятно ще се е вдигнала.
Това, че си купил на много по-ниска цена е защото хората, които са ти продали просто не са били наясно със стойността на картинките. А ти на това и разчиташ!



Тема Re: Търся картинките от дъвки Турбо, номера 1-50нови [re: ferfen]  
Автор TУPБO фeн (непознат )
Публикувано09.06.09 10:31



Вместо да дрънкаш общи приказки пробвай да ми отговориш конкретно на въпросите. Упс......... няма как да го направиш, защото просто няма какво да кажеш, нещата са очевидни - няма Ebay има само няколко аукциона в някакъв умрял руски сайт, които никой никога няма да купи на посочената цена. Останалото е плод на твото меркантилно въображение. И също не ми каза защо продаваш за 100 евро нещо, което струвало 200?! И после аз съм бил смешник........



Тема Re: Търся картинките от дъвки Турбо, номера 1-50нови [re: TУPБO фeн]  
Автор ferfen (непознат )
Публикувано09.06.09 10:53



Нека сложим точка на този твърде смешен спор, като отговориш на въпроса:
За колко би продал твоите картинки (ако изобщо имаш такива)
Каква е тази твоя РЕАЛИСТИЧНА цена.
Много е възможно аз или някой друг бързичко да ти ги купи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.