Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 27.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Колекционери
*Кратък преглед

Тема Магазини за вехтории???нови  
Автор shadowplay ()
Публикувано23.04.07 04:41



Дали някой познава някакви магазини където продават просто интересни неща? Малки глупости, vintage неща, вехтории,...
Отскоро колекционирам. Обичам детски нещица, порцеланови фигурки, часовници, играчки... Всичко в обикновенните сувенирни и детски магазини ми е скучно. Интересувам се повече от стари неща. Vintage, quirky, nostalgic.... такива неща.



Тема Re: Магазини за вехтории???нови [re: shadowplay]  
Авторmatchbox_fan (Нерегистриран)
Публикувано23.04.07 14:57



По принцип тези магазини се наричат антиквариати, въпреки, че антиквариатите са насочени към ценни предмети, но може да се намери всичко. Иначе специални други магазини незнам да има, но вариант е да се обикаля по т.нар. битаци и да се гледа. Там се показват най-различни боклуци :) Ако си от София - за там поне знам със сигурност, че има, понеже веднъж бях посетител и си намерих някои нещица за мен :)



Тема Re: Магазини за вехтории???нови [re: matchbox_fan]  
Авторznaq (Нерегистриран)
Публикувано11.11.07 15:52



I...razpravqj de...



Тема Re: Магазини за вехтории???нови [re: znaq]  
Авторazzzzzzz (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 18:29



chakame



Тема Re: Магазини за вехтории???нови [re: shadowplay]  
Автор kip4e (непознат )
Публикувано28.08.08 20:20



imam sabrani pliu6eni igra4ki,bitovi suvenir4eta,nacionalni kukli.Ako vi interesuva,mi se obadete 032 29 52 67.



Тема Re: Магазини за вехтории??? [re: shadowplay]  
Автор kle4o_kibritle4o (член)
Публикувано07.09.08 13:04



На София на циганския пазар, знам и в Плвен зад кино освобождение под блоковете има такова магазинче за вехтории хем продава хем ископува!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.