Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:57 16.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Колекционери
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема има ли колекционери в България?  
Авторcaвa (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 21:21



аз мисля че няма...тоест има ама ако може нещто подараче да бъде... нещо без парички... как мислите прав ли съм?...



Тема Re: има ли колекционери в България?нови [re: caвa]  
Авторimanjara (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 00:01



Прав си !Даже много си прав !Имам един приятел който имаше едни чудесни марки и предлагаше на безценица само и само да провери докъде ще стигне скъперничеството на колекционерите !
Даже ми разправяше за някакъв дето редовно копаел градината си и двора на къщата и имал претенции за колекционер !Даже и той се увъртявал и се скрънзал и не му де давали пари !Абе ........ко да ви разправям !Колекционери-
Шанаджии !



Тема Re: има ли колекционери в България?нови [re: imanjara]  
Авторkoлekциoнep (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 17:40



Айде моля ви се!
Мен пък ме дразнят разни селски тарикати с претенциите да са колекционери,а пък всъщност по някое време виждат"келепир" да продават нещата дето доскоро са купували с оправданието"еми това е начин да си набавям средства за нови обекти в колекцията си".Глупости!
Това са набедени колекционери,дето се превръщат в търгаши,виждайки,че "има хляб" в нещата които доскоро са купували!Така си подтискат комплексираното чувство че са "прецакани".





Тема Re: има ли колекционери в България?нови [re: koлekциoнep]  
Авторimanjara (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 19:05



Колега" колекционер",мога ли да те попитам ти какво колекционираш и как се снабдяваш с твоите "обекти"?
Да не би да ги копаеш или да ги получаваш в завещание от благородните си прадеди ?
Съдейки по никът ти ,
май си най-големият комплексар тук в този клуб !
Я дай да видим нещо от твоята "колекцийка" на която си колекционер!!!
P.R.
И да ти кажа само ,че само "селяните" обиждат другите на "селяни" !!!
Един благородник никога няма да се обърне към не благородникът със "селянин" по простата причина ,че той притежава собственост земя по-голяма сигурно от селото на селянина !И имението му също е "на село" !!!!!!
Пази Б...................прогледа !!!!!






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.