Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:02 28.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Колекционери
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Българският език -> спасете го! Moжем заедно !нови  
Автор Gatta_Negra (непознат )
Публикувано04.04.08 18:31



Здравейте.

Моля да ме извините за offtopic-a, зная, че темата не е за тук, но според мен е важно да я видят всички.
Ако не мислите така - моля модератора да ми изтрие писанията, но да не ме мразите.

Та .. чета си аз насам натам и попадам на тези двете:




Накратко - одобрен е законопроект, в който българският език губи статуса си на задължителен за изучаване.

Няма да е задължителен за кандидат студентите.

Няма да го говорят или да си мръднат пръста да го изучават трцт и цгнт - тоест около 40 % от населението ...

Спим ли?
Можем ли да защитим поне езика си от ..
Ще ме обвинят в анти-правителствена пропаганда. Но нашите политици НЕ СА БЪЛГАРИ!
Можем ли все още да се защитим от тях?

Моля да ме извинят драгите съфорумци от други националности и вероизповедания, но в техните държави не опитват да преправят конституцията и да потъпкват националността им?!

Хора! Махат езика ни!!! Убиват го!!!

Това ще значи ли, че ще има трск и цгнск училища?
Само за тях си?
А нашите деца как ще общуват с техните? С ножове и сопи? На френски и английски?

Мен ме е страх, а вас?
Направете нещо! Подпишете петицията в защита на езика ни ! Нека живеем в собствената си държава като собственици, а не като гости!!!

Имате ли мнение по въпроса?



Тема Re: Българският език -> спасете го! Moжем заеднонови [re: Gatta_Negra]  
Авторниk (Нерегистриран)
Публикувано04.04.08 19:11



Тук не мястото за такива неща, престанете да пълните този форум с разни глупости, аз си живея в собствената държава като собственик, а не като гост, който се чувства гост, значи има голям проблем, да си го решава другаде





Тема Re: Българският език -> спасете го! Moжем заедно [re: ниk]  
Автор gubislav (непознат )
Публикувано04.04.08 19:13



Престанете да пълните форума с глупави теми!





Тема Re: Българският език -> спасете го! Moжем заеднонови [re: gubislav]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано04.04.08 19:33



Браво Ник, Ахмед Доган има нужда от хора като теб. Но за едно си прав - ти нямаш проблем. Обаче хората, на който им пука за нещо повече от собствения им задник имат проблем заради хора като теб.
Защо тая тема да не е за тук? Замислете се на какъв език пише на монетите, които "колекционирате"! Или вече не обръщате внимание на това, а само гледате колко по-скъпо ще ги продадете след 1 месец.



Тема Re: Българският език -> спасете го! Moжем заеднонови [re: l]  
Автор gubislav (непознат )
Публикувано05.04.08 13:02



Pyrvo se registrirai, sled tova pi6i vyv forumite,a Ahmed Dogan nqma nujda ot hora kato men-politicite sa dostaty4no golemi idioti





Тема Re: Българският език -> спасете го! Moжем заеднонови [re: gubislav]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано05.04.08 19:18



Защо да се регистрирам?! Това пък от къде го измисли?
Това за Ахмет Доган очевидно не се отнасяше за теб, но нали знаеш - гузен не гонен бяга.
Политиците били достатъчно големи идйоте :))))). За това сме отговорни ние, не те. Но понеже не загрявате ще ви го обясня. Те си правят каквото си искат, защото ги оставяме. За това и Ахмед Доган и всички други са доволни - защото 90% от хората са като теб и като "ник" - абсолютно безразлични. За това сигурно 20% от българското население говори турски, има новини на турски, а вече както изглежда няма да е задържителен за учене в училищата!



Тема Re: Българският език -> спасете го! Moжем заеднонови [re: l]  
Авторgubislav (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 23:58



Добре че дойде ти да ни го обясниш......е такива са повечето "будни" хора-не могат да напишат два реда без правописна грешка и искат да спасяват езика, а не се знае и как го говорят..... Виждам че добре смяташ и имаш сериозни наблюдения над турците в България


А колко процента според теб говорят английски? Това е сайт за колекционерство, затова смятам, че тук не е мястото за подобни теми



Тема Re: Българският език -> спасете го! Moжем заеднонови [re: gubislav]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 14:01



Дрънкаш общи приказки! Проблема е, че на такива като теб това за което става въпрос никой не може да го обясни. Колко хора говорели английски......... ти луд ли си?! Не просто си ти е добре да си живуркаш без да се замисляш, така е по-лесно.



Тема Re: Българският език -> спасете го! Moжем заеднонови [re: l]  
Авторgubislav (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 16:50



Пак повтарям-добре че се появи ти, за да ни обясниш за какво става въпрос

Аман от комплексирани момченца и момиченца, пишещи наляво и надясно



Тема Re: Българският език -> спасете го! Moжем заеднонови [re: gubislav]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 18:28



Да бе разбрах, ти разбираш за какво става въпрос. Това ясно си личи от сравнението на говорещите турски с говорещите английски, което направи. Какво друго да ти кажа, не прекалявай с мисленето и си живей доволен и щастлив. Те това искат. Толкова от мен, мисля, че стана ясно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.