Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 01.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Колекционери
*Кратък преглед

Тема Пощенски Марки  
Автор speeedy (непознат )
Публикувано07.10.06 02:43



Имам доста голяма колекция от нацистки пощенски марки. Искам да разбера дали имат някаква колекционерска стойност, и ако да дали има някакъв начин да бъдат продадени. Ако някой мисли че може да помогне да си даде e-mail, за да му пратя снимки. Благодаря предварително.





Тема Re: Пощенски Маркинови [re: speeedy]  
Авторbrosh (Нерегистриран)
Публикувано07.10.06 10:36



Здравей,
би ли да ми изпратил снимки на broshev601012@abv.bg



Тема Re: Пощенски Маркинови [re: brosh]  
Автор itttnew ()
Публикувано11.10.06 19:35



Разбери цена и ми пиши

wwwrrr@abv.bg



Тема Re: Пощенски Маркинови [re: speeedy]  
АвторMarian (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 01:38



Имам приятели в щатите и Европа, които се интересуват от подобни неща. Ако искаш да им вземеш най-добрата цена, прати снимки на





Тема Re: Пощенски Маркинови [re: speeedy]  
Автор speeedy (непознат )
Публикувано13.10.06 21:35



Ето линк към снимки на част от марките http://store1.data.bg/ototo/. Искам да разбера горе долу колко струват и дали има шанс да ги продам. Благодаря.





Тема Re: Пощенски Маркинови [re: speeedy]  
Автор itttnew ()
Публикувано17.10.06 18:20



КАто разбереш цена пиши на wwwrrr@abv.bg щото се интересувам или пиши веднага с няква сума да видя дали може да се договориме





Тема Moga da ti pokaja ceni po Scott i Michelнови [re: speeedy]  
Авторcardinal (Нерегистриран)
Публикувано20.10.06 13:03



Scott e amerikanksi katalog i tam cenite sa nai-realni spored men.
Michel e nemski katalog.
Ot towa, koeto si snimal obache, ne stawa mnogo iasno dali sa celi seriite i w kakwo systoianie sa. Inache iawno si gi nasledil ot istinski kolekcioner, zashtoto ima i kareta tam. Nadiawam se ne si gi wadil i pipal s ryce :)))
Ako jiweesh w Sofia, moga da hwyrlia edin pogled i da ti dam konkretno info, t.e. shte ti dam katalozi i sam shte si naprawish sprawkata.
Ako se pitash na men kyw mi e kiara - kazwam ti wednaga - interesno mi e da gi widia na jiwo, poneje sym gi wijdal samo po katalozite.
Ako iskash pishi mi na ivobox@hotmail.com




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.