Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 13.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Колекционери
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема marki  
Авторpearl (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 15:58



Продавам и разменям гръцки марки.
e-mail: psk78@abv.bg



Тема Re: markiнови [re: pearl]  
Авторpearl (Нерегистриран)
Публикувано15.09.06 11:13



tova e linka
http://snimka.bg/album.php?album_id=62891
sorry za kachestvoto ama ne sum mnogo na ti sus skenera



Тема Продавам класьори - МНОГО ИЗГОДНОнови [re: pearl]  
Авторcardinal (Нерегистриран)
Публикувано20.10.06 13:20



Predlagam 4 klasiora goliam format s cherni listi i s po 7 prozrachni lenti na stranica. Dwata sa ot 12 lista (24 stranici), a drugite dwa sa ot 10 lista (20 stranici). Predlagam gi w komplekti po dwa broia (edin 12 listow + edin 10 listow), na cena 25 lewa za komplekt. Ako niakoi zakupi i dwata komplekta (t.e. i 4-te klasiora), shte mu struwat obshto 50 lewa i shte poluchi bezplatno kato bonus BG-marki (nepodpechatani i celi serii) ot 40-te, 50-te, 60-te godini na obshta suma 10-15 leva.

Pishete mi w tozi forum i na e-mail ivobox@hotmail.com



Тема Re: Продавам класьори - МНОГО ИЗГОДНОнови [re: cardinal]  
Авторvili (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 10:06



Здравейте!
Обещала съм на познат, който не борави с компютър, но има ценни марки за продаване и иска да ги продаде...Къде може да стане това?От къде да намеря информация?



Тема Do Vili !!!нови [re: vili]  
Авторcardinal (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 13:43



ami towa s prodawaneto stawa otnositelno trudno. Ima klubowe, no tam debnat golemi hieni, koito znaiat kak da oposkat po-cennite neshta i da zarejat ostanaloto, koeto pyk posle stawa syswsem neprodawaemo.
Oswen towa mnogo hora si misliat, che imat cenni neshta, a defakto niamat i posle ostawat mnogo razocharowani.
Ako iskate pratete mi na ivobox@hotmail.com niakakwi koordinati i shte wi dam dostyp do katalozi s ceni, a ako mi dadete niakakwa po-konkretna informacia, shte moga da dam i niakakywo razumno reshenie.



Тема Re: Do Vili !!!нови [re: cardinal]  
Авторvili (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 14:19



Благодаря за отговора!:))
Можете да ми пишете на
komar@abv.bg




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.