Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:51 24.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Колекционери
*Кратък преглед

Тема Справка за златен джобен часовник марка "Dubois"нови  
АвторKинr Koнr (Нерегистриран)
Публикувано07.05.06 21:34



Здравейте ,
почти нищо неразбирам от колекционерство и искам да Ви попитам за един златен джовен часовник,които е наследство от няколко поколения в моето семейство. Марката му е "Dubois",може би е на повече от 150 г.,единственото друго което пише на него освен марката е ,че е18 к. ,написано е "Dix" и "Rubis",на капака е изобразена водна лилия запълнена с камъни за които предполагам ,че не са обикновенни.
Разгледаждал съм в ebay.com продава се един подобен ,но не е същият
Моля ако има някои които да разбира от часовници от този вид да ми даде информация за цена,стойност (колекционерска евентуално) и всичко останало ,предварително благодаря !
Поздрави



Тема Re: Справка за златен джобен часовник марка "Dubois"нови [re: Kинr Koнr]  
АвторДимитъp (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 12:10



Ми дай да видим снимки де, кой сериозен човек може да ти отговори ей така, освен ако не иска само да си чеше езика.

Без подробни снимки отблизо на целия часовник, циферблата, машинката, надписите, маркировките и камъчетата, никой няма да може да ти даде точен отговор...



Тема Re: Справка за златен джобен часовник марка "Dubois"нови [re: Димитъp]  
АвторKинr Koнr (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 18:02



Добре,ще ги снимам и ще ти кажа къде съм качил снимките или ми кажи е-майл за да ти ги изпратя.



Тема Re: Справка за златен джобен часовник марка "Duboi [re: Kинr Koнr]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано08.05.06 19:45



Най-добре ги пусни тук - в самия клуб.



Тема Re: Справка за златен джобен часовник марка "Dubois"нови [re: Kинr Koнr]  
АвторДимитъp (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 20:05



ОК, ако не тук, ей ти мейла : militaria@abv.bg

И като казвам подробни снимки, имам предвид ето така :












*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.