Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:15 11.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Колекционери
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Оценка марки?нови  
АвторДaмe (Нерегистриран)
Публикувано26.10.05 16:30



Кой може да ми направи реална оценка на различни видове марки(наши и чужди), защото имам някои и мисля да ги продавам?



Тема Re: Оценка марки?нови [re: Дaмe]  
АвторOцeнитeл (Нерегистриран)
Публикувано26.10.05 16:41



Аз мога, срещу 10% от стойността им....



Тема Re: Оценка марки?нови [re: Oцeнитeл]  
АвторДaмe (Нерегистриран)
Публикувано26.10.05 16:49



Как мога да те открия и свържа с теб?



Тема Re: Оценка марки?нови [re: Oцeнитeл]  
Автор Пpишълeц (непознат)
Публикувано27.10.05 09:13



И като си "оценител", издаваш ли сертификати за автентичност?



Тема Re: Оценка марки?нови [re: Пpишълeц]  
АвторOцeнитeл (Нерегистриран)
Публикувано27.10.05 10:44



Разбира се, но само за българските марки ! За другите ще трябва да се обърнете към специалисти от съответните страни и да си приготвите от 300 до 1000 евро за сертификата и консултацията....

Въпроса е, че с такива "клиенти" от такива форуми въобще не ми се занимава, защото в 99.999% от случаите марките им не струват нищо....а аз за 20-30-50 лева не работя, надницата ми е значително по-висока !



Тема Re: Оценка марки?нови [re: Oцeнитeл]  
АвторДaмe (Нерегистриран)
Публикувано27.10.05 14:51



Ясно че си оценител на високо равнище. Дай нещо за средната класа. Защото като ми се помотаят още малко в нас и ще ги изхвърля на боклука, но като никой не ми е помогнал и аз ще бъда гад и ще ги изгоря - никой да няма полза от тях. Те са от дядо ми, който е роден 19-ти век и може би има нещо ценно(по различен начин за мен и по друг за други), но аз съм склонен да се лиша от своята ценност тъй като нищо не разбирам и няма да знам дали е станало така.
Един приятел е ходил в съюза на филателистите(става въпрос за София), но според него там всички са се опитали да го измамят, тъй като всички разбират и са си правели перде - тоя иска една марка, друг друга, но ако му продаде две незнам какво ставало и накрая искали да му ги вземат за жълти стотинки.



Тема Купих си...нови [re: Дaмe]  
АвторDame (Нерегистриран)
Публикувано31.10.05 17:34



Каталозите на Булфила за български монети и марки и за тях ще добия някаква представа. Но остава проблема с чуждестранните тяхното оценяване как може да стане?



Тема Zdrнови [re: Dame]  
АвторDrago (Нерегистриран)
Публикувано01.11.05 21:23



heiii Dame ...razbrah 4e si si kupil nqkakuv katalog za bulgarski marki i moneti ...q kaji kak da se svurja s teb..shtoto imam dosta moneti i marki no za jalost ne sum ot sofiq i edva li shte moga da kupq toq katalog ...pone da dobiq predstava kolko struvat ....mersy predvaritelno



Тема Re: Zdrнови [re: Drago]  
АвторДaмe (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 16:08



Аз съм от София и си ги поръчах по Интернет от www.bgbook.dir.bg. За двата каталога дадох 18.65лв. и ти ги доставят във вас. Моите сега съм ги дал на майка ми, сестра ми, зет ми и баща ми за да сравняват и оценяват и после ако може да намеря купувач. Аз не мога да седна и да ги търся по каталога - немам никакви нерви.



Тема Re: Оценка марки?нови [re: Oцeнитeл]  
АвторFlL (Нерегистриран)
Публикувано16.11.05 18:03



Колега, като си вътре в нещата по оценките на марките би ли ми обяснил кой идиот посочва в наште и чужди каталози тези смешни цени за BG марките. Не Ви ли се струва че някой гяволи манипулират пазара с мисълта да изкупува евтино а след това ..... Бих се радвал ако не ми обясняваш как пазара определя цената - у нас това не е достатъчно . Кои "играчи" трябва да им е.... ммамата. Та това си е подигравка с нас




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.