Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:53 22.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Колекционери
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Купувам картини от стари бг майстори!!!нови  
Автор Venus Shy (оптимист)
Публикувано11.08.05 10:10



Здравейте клубари!
Правя си колекция на картини от стари бг художници и ще се радвам някой от вас да има оферти за мен!Благодаря ви!
0887496374
tzatzeva@abv.bg
Ако ми харесат естествено заплащането е ВЕДНАГА!



Тема Re: Аман от търгаши !!!нови [re: Venus Shy]  
Автор88 (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 09:28



Му ха ха ха ха !

"Правя си колекция" - то за тая работа е пълно с галерии, които са пълни с такива картини, кво търсиш тука ? Гошка С. Дацов или Иван Милев за по 200 лв.?? Надежди говежди.....

Не знам защо всички гадни търгаши си мислите, че народа яде доматите с колците ?!



Тема Re: Аман от търгаши !!!нови [re: 88]  
Автор Venus Shy (оптимист)
Публикувано12.08.05 10:11



Кофти ли е да купиш Мърквичка за 300 лв,или Айвазовски за 800 лв??????!!!!!
хахахахахахахахахахахахахахахахахахаха



Тема Re: Аман от търгаши !!!нови [re: Venus Shy]  
Авторsopa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 18:57



За тия пари ще купиш на баба си "фърчилото"!
Айде да изчезнеш,че разводняваш форума-не видя ли-пише колекционери,а не отчаяни прекупвачи!!!



Тема Re: Аман от търгаши !!!нови [re: Venus Shy]  
Автор88 (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 21:21



Ама ти верно си търгаш, я се виж кво си написал на 25.04.2005 год. :
Има ли хора сред вас , интересуващи се от стари бг майстори? Пишете ако да! Ние имаме добра колекция и се вълнуваме на тая тема !



Тия работи с Мърквичка и Борис Георгиев се случваха някъде около 1990 година, точно когато открих втория си антиквариат....вече такива случаи няма, останали са само легендите ! Като отида някоя събота в Търново, да се видя с колегите от страната, вечерта в петък, преди да се напием и да почнеме да викаме некви госпожици, тъкмо такива истории си разправяме....

Ти Арт-Пенев от Вн ли си ??



Тема Re: Аман от търгаши !!!нови [re: 88]  
Автор Venus Shy (оптимист)
Публикувано16.08.05 16:53



Ама Вие двамата не можете ли да четете???!!!!Какво по-различно съм писала на 25.04????!!!!
Думата търгаш не съществува в речника дори на скромния колекционер!!!Такива понятия ги налагат такива като вас!
А като не ми вярвате и не проумявате как можем да си бъдем полезни......жалко!!!Напишете ми адресите си и за Нова година ще ви изпратим календар с картини от личната ни колекция, за да ви стане ясно за какво говоря!!!!
А Арт-Пенев го познавам ,той преди всичко е военен,а след това всичко друго.....
И се чудя защо никой не се радва на добрите попадения,защо всичко хубаво трябва да е лъжа???/бг черта от прекрасния ни характер!!/




Тема Re: Споко..... [re: Venus Shy]  
Автор88 - Димитъp (Нерегистриран)
Публикувано16.08.05 20:49



Споко де, нищо не е станало, и аз съм антиквар, т.е. търгаш, но просто обичам да се заяждам....особено пък с някой, който се връзва....

Аз лично с нищо не мога да ти бъда полезен, защото и да ми попадне нещо суперинтересно, от първа ръка, имам на кой да го предложа на крайна цена...а и приятелите ми, галеристи, все по-често започват да се оплакват - от една страна все по-трудно им излиза качествена и стойностна стока на разумна цена, от друга - пазара е твърде слаб, в сравнение с преди години....т.е. ножицата е твърде затворена....

Ти също едва ли можеш да ми помогнеш в любимата ми област - милитария, защото там, във Варна, имате един Миро, който обикаля и купува всички ордени и саби, кортици и щикове, униформи и каски, които се появят на варненския, шуменския и търговишкия пазар....

Освен да ме поканиш на морето за 3-4 дни, да си извъртим един бурен и стастен морски любовен роман....ехххх....нощ с дъх на водорасли....тиха музика звучи в далечината....лунната пътека хвърля златни отблясъци....ти и аз на малка масичка в романтично кръчме някъде покрай офицерския плаж....вечеря на свещи....допрели глави в унес си шепнем страстни любовни слова в топлата нощ....звън на чаши и ледено шампанско....ухание на топъл пясък и шепот на кротки вълни....

А ???



Тема Re: Споко.....нови [re: 88 - Димитъp]  
Автор Venus Shy (оптимист)
Публикувано17.08.05 16:13



Ами за твое съжаление и мое огромно щастие след 3 седмици и 3 дни ще се омъжа за най-прекрасния мъж ,който познавам и нямам търпение за това,а инициативата ми в тоя клуб бе и за това ,че той е доста зает,но основно колекционерът е именно той,пълен е с информация и има такъв усет към красивото,че...........нямам думи,а и именно той е причината за прекрасната ни колекция!
Успех!!!



Тема Re: Споко.....нови [re: Venus Shy]  
Автор88 (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 09:48



Хе хе хе.....няма нищо по-смешно от влюбена жена....в такъв момент можеш да направиш каквото си поискаш с тях....

Нищо де...след 10-тина годинки пак ще говорим....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.