Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 03.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Колекционери
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Търся календарчетанови  
Авторsofty (Нерегистриран)
Публикувано07.12.04 08:25



Търся да купя джобни календарчета като искам да събера 50 броя календарчета -по едно от 1955 година насам.Само че си мисля ,че е възможно отпечатването на такива календарчета да не датира от толкова отдавна.Може ли някой да ме осветли по въпроса ?Има ли някой такива календарчета за продан ?Купувам ,но искам да съм сигурна ,че мога да събера цяла колекция от такива календарчета -1955-2005 година.Дайте ми насоки ,плийз!!!!



Тема Re: Търся календарчетанови [re: softy]  
АвторBirdie (Нерегистриран)
Публикувано11.12.04 08:19



а по колко мислиш да плащаш за бройка? Да речем че имам стари календарчета, но едва ли имам точно 50.....т.е. искаш накуп 50-те или постепенно да ги събереш?
birdie@mail.bg



Тема Re: Търся календарчетанови [re: Birdie]  
Авторsofty (Нерегистриран)
Публикувано14.12.04 11:09



Не съм мислила за цената ,но не това е проблемът.Мисля,че идеята ми е трудно осъществима ,защото не съм сигурна ,че могат да се намерят толкова стари календарчета -от 1955 година и нататък ,тъй като може през по-късните години изобщо да не са били отпечатвани джобни календарчета.Прочетох някъде ,че колекционирането на такива календарчета датира от 20 години.Ако не намеря от всички години ,просто няма смисъл.Очаквах тук повече мнения ,но явно това хоби не се практикува отдавна.Ще те имам предвид.Мерси.



Тема Re: Търся календарчетанови [re: softy]  
АвторBirdie (Нерегистриран)
Публикувано18.12.04 09:00



Моите почват от 1972-3, имам от почти всички години до 1987-8
birdie@mail.bg



Тема Re: Търся календарчетанови [re: softy]  
Автор ha6i (different)
Публикувано18.12.04 11:58



Здравей! Аз колекционирам календарчета и най-старото ми е от 1972 год. Имах една приятелка, също колекционер, която имаше календарче от 50-те или 60-те години...не съм сигурна. Но календарчета са се произвеждали и тогава! Тази моя приятелка по принцип продава календарчета, но живее във Велико Търново. Вече не поддържаме връзка, но ако си заинтересован/а ще опитам да се свържа с нея.



Тема Re: Търся календарчетанови [re: ha6i]  
Авторsofty (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 14:45



Да,все още съм заинтересована щом като има вероятност за намиране на календарчета от по-ранни години.Не съм от София ,В.Търново ми е много по-близо и при това имам много близки познати ,живеещи там ,които могат да ми помогнат за непосредствена връзка с познатата ти.Ще бъда благодарна за някакъв адрес или телефон. Моят и-мейл е softy@abv.bg Бих искала първо да разбера дали мога да намеря от по-ранните години и тогава да търся от по-новите години.



Тема Re: Търся календарчетанови [re: softy]  
Автор ha6i (different)
Публикувано22.12.04 19:34



Добре! Ще се свържа с нея тези дни и ще ти пиша тук или на имейла.



Тема Re: Търся календарчетанови [re: ha6i]  
Авторsofty (Нерегистриран)
Публикувано23.12.04 11:55



OK



Тема Re: Търся календарчета [re: softy]  
Автор Bитoшapят (непознат )
Публикувано25.12.04 19:14



През 60-те години имаше такива календарчета.



Тема Re: Търся календарчетанови [re: softy]  
АвторOli (Нерегистриран)
Публикувано07.01.05 22:30



Neznam ot koq godina sa parvite balgarski kalendar4eta,no edin kolega,kaza 4e dqdo mu e sabiral i imal nqkade ot 30-te godini.Az sa6to kolekcioniram kalendar4eta i moite nai-stari sa ot 1966.
Ima li kolekcioneri v BG na kalendar4eta?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.