Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:45 02.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Колекционери
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Колекционирам ...  
Авторkpeм (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 11:27



Колекционирам сентеции, афоризми, фрази, цитати от книги и филми, бисери и остроумици на велики и не толкова велики личности.Разполагам с богата колекция от такива и търся съмишленици.

"Никой път не е дълъг, ако намериш това, което търсиш!"

"Това, което не сме направили, е това, което не сме опитали!"

"Нещата не трябва да се отлагат.Винаги съм си мислила, че ще имаме време по-късно. Но "по-късно" никога не идва!"



Тема Re: Колекционирам ...нови [re: kpeм]  
Авторmda (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 18:41



az sy6to imam edna tetradka sys sybrani umnotii ot razli4ni knizki, samo deto ot dosta wreme ne sam i prawil upgrade :)



Тема Re: Колекционирам ...нови [re: mda]  
Авторkpeм (Нерегистриран)
Публикувано06.10.04 09:45



Ами да.То за тая работа се иска подходящ момент. -)))
Ако те интересува наистина мога да ти пратя.Доста съм си поиграла, тъй като моите са напечатани и са подредени по азбучен ред. Направила съм си нещо като 1-ви той, който съдържа около 2500 сентенцийки и други подобни. Сега правя така да се каже 2-ри том. -)))

Колко забавно!Какво ли не правят хората!!!



Тема Re: Колекционирам ...нови [re: kpeм]  
Авторmda (Нерегистриран)
Публикувано06.10.04 11:56



brawo na teb. towa deto si go naprawila e pohwalno.
moite sa haoti4no napisani na ryka. ako ti se zanimawa prati. pyk az kato prepi6a moite na kompa 6te ti pratq i az. :)

emaila mi e : vazmuten@club-35.com.

blagoadrq predwaritelno.



Тема Re: Колекционирам ...нови [re: mda]  
Авторkpeм (Нерегистриран)
Публикувано06.10.04 12:42



-)))
Колко е похвално незнам.Нали знаеш - всеки луд с номера си.Както казват приятелите ми, ако някой ме беше накарал да го правя, едва ли щях да се съглася.ОК.Ще ти ги пратя, но утре, тъй като са ми вкъщи, а аз в момента съм на работа.И нали виждаш как работя -)))

До скоро!!!



Тема Re: Колекционирам ...нови [re: kpeм]  
Авторmda (Нерегистриран)
Публикувано10.10.04 13:15



mnogo sa dobri.
a az si mislq 4e sybiram ne6to:) na fona na 156 stranici w word (i towa ne sa wsi4ki kakto sama kazwa6) moite naprawo bledneqt. :) prodylzawaj! edin den moze i kniga da izdade6 (pozelawam ti go).



Тема Re: Колекционирам ...нови [re: mda]  
Авторkpeм (Нерегистриран)
Публикувано11.10.04 11:46



Благодаря ти! Е, не забравяй, че това е събирано с години все пак - малко по малко.Сега както ти казах правя том 2-ри, но съм едва на 34-та страница. -)))
ще получиш и него като стане готов, ако искаш разбира се.

Аз си падам по такива неща и се ужасявам, когато ми казват: "ти не си добре".
Все пак е по-добре да цитиращ тякой мъдрец, отколкото да разпространяваш собствени глупости!



Тема от някакво списаниенови [re: kpeм]  
Автор dmi (Дивомер)
Публикувано21.10.04 09:56



Ех, варени картофи и рокендрок! Лежпром - весел дом...
Лайфстайл и кюфтета... пънк, сиси, наркотици!



Тема още еднонови [re: kpeм]  
Автор dmi (Дивомер)
Публикувано22.10.04 09:03



Още едно:
Ако имаш повече от колкото се нуждаеш, значи си крадец, защото си откраднал от тези които нямат достатъчно.
Тва е цитат от книгата ФИРМАТА.
Мене ме кефи, макар че някои викат че е от времето на комунистическо-марксистката идеология.



Тема Re: Колекционирам ...нови [re: kpeм]  
АвторЛинa (Нерегистриран)
Публикувано30.10.04 16:50



Аз имам навика да си записвам разни цитати от книги,но са разпръснати по листчета,тетрадки и тефтери.Но бихме могли да направим една приятелска размяна-аз колекционирам календарчета.Афоризми срещу календарчета.Моля,ако някой се интересува,нека ми пише на ани_рани@абв.бг (е-маил-ът ,разбира се, е с латински букви,но не зная зашо,страницата не ми позволява да пиша с латиница)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.