Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 30.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Колекционери
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема mini vlakoveнови  
Автор gts. (непознат )
Публикувано04.04.04 18:47



Kolekcioniram vlakove vagoni i aksesoari v mastab N(1:160). Kupuvam ot sustite na razumni ceni ili zameniam. www.gts.best@abv.bg



Тема Re: mini vlakoveнови [re: gts.]  
АвторMapиaн (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 14:54



Изборът за N продукти става все по-голям на сайта на

. И цените са повече от коректни. Разгледай го. Аз събирах досега ТТ, но сега ще мина на N (1:160) защото нямам много място вкъщи. А пък и изборът на влакове и аксесоари е по-голям за мащаб N.
Marian



Тема Re: mini vlakoveнови [re: Mapиaн]  
Авторsim (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 17:05



Pishete na simeont@mail.bg da se zapoznaya s vas 2mata Marian i GTS. Ste mi e drago da vidia kolekcioneri i da poprikazvam s tiah. Za mastaba mai HO e nai udachno - ya si predstavi decals v N i podrobnosti - niakakav uzas e.



Тема Re: mini vlakoveнови [re: Mapиaн]  
Авторgts. (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 18:03



Zdravei Marian, prati mi po email niakakwi koordinati. Navremeto subirah TT , posle HO, a sega ot nikolko godini N.



Тема Re: mini vlakoveнови [re: gts.]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано16.04.04 13:08



Здравейте!

Аз си тровя нервите с един макет в ТТ. Ако имате нещо като постройки в този мащаб ми пишете на e_chaushev.niis@btc.bg
Страшно трудно е да се намери каквото и да било в ТТ, дори и с приятели в чужбина.



Тема Re: mini vlakove N [re: gts.]  
АвторJorj (Нерегистриран)
Публикувано26.04.04 20:50



Imam dobra novina predimno za kolekcionerite v N scale. Dnes poluchih potvurjdenie na dogovora za produktite Noch, Kato, Woodland Scenics. Sega shte mi izpratiat po poshtata katalozi na produktite i shte mojete da gi vidite na http://www.eurostar.netfirms.com kum sredata na mai. Kato e nai-dobriat proizvoditel v sveta na visokoskorostni vlakove (TGV) v mashtab N. Lokomotivite imat inercia, a izrabotkata e s izkluchitelna preciznost. Edinstveniat nedostatuk e, che pantografite sa plastmasovi i hora kato mene, koito polzvat pantografite za zahranvane, shte triabva da gi smeniat. Noch i Woodland sa predimno produkti, svurzani s dekora: durveta, skali, lepila i dr.
Jorj



Тема Re: mini vlakoveнови [re: gts.]  
АвторDrago (Нерегистриран)
Публикувано01.11.05 22:02



zdrasti pi4 ...imam to4no tova koeto tursish ...za pove4e info mi pishi na:
hubrid@gmail.com



Тема Re: mini vlakoveнови [re: gts.]  
Авторkrasi (Нерегистриран)
Публикувано03.12.05 00:08



prodavam podvigen systav v HO,TT,N,kashi v HO,elhicki



Тема Re: mini vlakoveнови [re: krasi]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано03.12.05 01:54



Dai niakakvi zeni



Тема Re: mini vlakoveнови [re: gts.]  
Автор bOnev1sage (непознат )
Публикувано21.04.07 18:52



Продавам електрическо влакче "Roco" AC:
- Светещ локомотив (DB AG BR 215)
- 2 вагона (товарни)
- 12 релси, кръг (R 358/30 градуса, 42422)
Отлично състояние!

Плюс 3 товарни вагона "Piko".
Отлично състояние!
Цена по договаряне.

За повече информация: ivan.ohridski@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.