Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:08 30.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Колекционери
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Kibritiнови  
АвторDeian (Нерегистриран)
Публикувано31.08.03 13:07



Mnogo mi e interesno v taq darjava kolko hora se zanimavat s kolekcioniraneto na kibriti?
Vseki kolekcionira marki, moneti, tupi fonokarti a mn malko hora sabirat kibriti.
Osven tova v bulgarslata mreja ne sam vijdal nito edin sait za kibriti, kato izkliu4ime nqkolko na reklamni proizvoditeli koito sa vmetnali opciqta kibriti kato dopalnenie kym ostanalite.
Ta interesuvame nqkoi ot tiq deto 4etete i pi6ete tuka sabira li kibriti, kak gi namira i t.n.
Ako nqkoi iska moje da pogledne tuka. Tova sa malka 4ast ot moite, ama nqmma vreme da se zanimavam da im naprava sait ili nekakav flash modul....
:)
URLto e http://www.dmi.hit.bg/kibriti.html



Тема Иманови [re: Deian]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано12.09.03 15:28



Майка ми има един братовчед, жената на когото колекционираше малки шишенца алкохол (50 - 100 ml) и всичко "цигарено" - кибрити, по-интересни кутии, пури. Още преди 1989-та имаха цяла витринка с два рафта, която към 90-та - 91-ва вече се пукаше по шевовете.

Но с времето стана скъпо хоби, а тя се и пенсионира и вече нямаше контакти с хора, пътуващи зад граница да и носят "нещица" (тя самата едва ли е излизала навън повече от веднъж-два пъти, но работеше в спортен диспансер и имаше много познати спортисти, които пътувайки по света и носеха). И всичко вай се разпиля - не сме се виждали поне 5 години.

Та имало е, а вероятно и все още има хора запалени по това хоби и в България



Тема Re: Има [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Trismegist (nov v kluba)
Публикувано08.10.03 00:59



Ми като няма сайт за кибрити,направи ти де!



Тема Re: Иманови [re: Trismegist]  
АвторDeian (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 19:28



Emi pravq go maina ama ne stava lesno stoto pyrvo iskam da e ne6to koeto oste ne e praveno a posle imam kym 1700 kibrita i pri polojenie 4e trqbva da se skanirat vsi4kite posle da se obrabotqt snimkite i da se vkarat v bazata predstavi si kolko vreme ste otneme...
:)



Тема Вижте тук:нови [re: Deian]  
Автор dan (непознат)
Публикувано02.11.03 13:46



http://search.rubylane.com/collectibles/,id=58.1.17.html
http://www.geocities.com/Tokyo/Shrine/5322/



Тема vidqhmeнови [re: dan]  
Автор dmi (Дивомер)
Публикувано10.12.03 22:55



Blagodarq ti za linkovete ama ednoto e za prodajvi i to na fenomenalni ceni (50$), a drugoto e na nqkakyv izgarmel qponec deto saita mu e tolkova bygav 4e samo nqkolko kartinki vidqh.



Тема Re: vidqhmeнови [re: dmi]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано13.01.04 00:17



ами който колекционира кибрити да остави координати и ще му помогна с някакви екземпляри срещу съответно помощ от негова страна относно милитария ))



Merde !!! La Guard meurt mais elle ne se rend pas!! jamais!!


Тема Re: Kibritiнови [re: Deian]  
АвторKитoв (Нерегистриран)
Публикувано17.02.04 02:11



Здрасти!
Аз, съм от новата фабрика за кибрит в Костенец. Занимавам се с диаина.
Радва ме 4е има хора които се кефат на кибрити.
Готов съм да ти съдеиствам с каквото мога.
Ако има6 някакви идеи, споделяи!
E-mail a007@abv.bg



Тема Re: Kibritiнови [re: Kитoв]  
Автор KiBrit4o (колекционер)
Публикувано26.12.08 16:03



Здр.Моля ако някои продава или иска да си пишем за кибрити да ми пише на абв marinski_pi4a@abv.bg или на skype marincho_1994



Тема Re: Kibritiнови [re: Deian]  
Автор savi_9O (член)
Публикувано26.12.08 22:32



Влез в клуб колекционери на кибрити точно под този е и там сме ние - колекционерите на кибрити!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.