Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:43 30.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Колекционери
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Корабомоделизъм  
АвторJolly Roger (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 18:36



Търся чертежи на бойни кораби от Втората световна война с цел корабомоделизъм.



Тема Re: Корабомоделизъмнови [re: Jolly Roger]  
АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 18:39



Здравей приятел! Имам разни чертежи, основно на германски кораби. Ако те инетересуват ми пиши. ХХХ



Тема Re: Корабомоделизъмнови [re: XXX]  
Автор Gaden Gogi (кофти тип)
Публикувано03.07.03 14:38



А случайно да имаш чертежи на Куйн Елизабет след модернизацията? А монографии? И ако си от София много ще ти се зарадвам ако ми кажеш къде има магазини за модели. Този на ъгъла на Борис 3 и Кирил и Методи го знам.

Всеки за себеси, сам срещу всички


Тема Re: Корабомоделизъмнови [re: Gaden Gogi]  
АвторJolly Roger (Нерегистриран)
Публикувано04.07.03 14:37



Здравей Приятел!
От София съм и знам разни местенца за маниаци-моделисти. Има един магазин в Люлин, но не знам името на улицата. За разлика от този на ул. "Кирили и Методии" той е по-скоро за материали, отколкото за готови модели. Ще проверя адреса и ще ти го напиша. Между другото има ли вариант да си преснимам чертежа на Куин Елизабет?? Предпочитам военните кораби, но това също ми се струва интересно.

Поздрави!!!



Тема Re: Корабомоделизъмнови [re: Jolly Roger]  
Автор Gaden Gogi (кофти тип)
Публикувано04.07.03 17:11



Ууу пропуснах да спомена аз се занимавам повече с история и чертежи на хартия нямам, единственото което се сещам че мога да ти помогна са едни чертежи на Родни от някакво чешко списание и това което се намира в нета, аиде ако искаш да се разберем по-лесно да ми пишеш на пощата, или ако ти е удобно да врътнеш една шайба тел. 926 1205-това ми е служебния следователно ще можеш да ме намериш само през седмицата от 9,00 до 17,30. Аз съм страшно голям маниак на всякакви видове оръжие, при това със страст към завъртяни технически подробности.

Всеки за себеси, сам срещу всички


Тема Re: Корабомоделизъмнови [re: Gaden Gogi]  
АвторJolly Roger (Нерегистриран)
Публикувано07.07.03 18:23



Здравей Gaden Gogi,

Съжалявам, че се забавих с отговора, но през уикенда бях малко на път.
Страшно се радвам, че си падаш по германските линкори. Те са най-голямата класика във вонноморското изкуство. Страшно си падам по "Бисмарк". Наскоро с много мъки успях да намеря чертеж на "Бисмарк". В момента довършвам модел на БГ разрушител "Георги Димитров" 1/100, до половин година ще съм готов и мисля да започна строежа на Флагмана. Щом се интересуваш от история мога да ти предложа доста литература относно бойните кораби /събирам всякаква информация до която се добера/. През тази седмица ще гледам да ти се обадя на телефона, който си ми дал и да обменим мисли и идеи. Ще се радвам, ако има начин да си преснимам чертежите на Родни, за които спомена /все пак той е корабът разстрелял от упор Бисмарк на 27.05.1941 и също много ми харесва/. Дори съм писал статия за Родни за сп. "Клуб Океан", но още чакам да я публикуват.
Между другото можеш да се свържеш с мен и на e-mail: polyves@netel.bg
Ще се чуем тези дни. Успех в делата!!!



Тема Re: Корабомоделизъмнови [re: Jolly Roger]  
Авторsim (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 09:26



Za info na korabomodelisti ot drugi gradove www.modelmm.rousse.bg



Тема Re: Корабомоделизъмнови [re: Jolly Roger]  
АвторUnknown user (Нерегистриран)
Публикувано12.08.03 13:27



Трудна работа е да намериш добри чертежи, а такива безплатни - още по-трудно. Да са живи и здрави братята руснаци :) и тяхното списание "Моделист конструктор". Ето ти страницата им с корабите. Има и чертежи. Ако искаш да си поговорим по темата ICQ 36931699 (не гледай инфото - мъгла :))



Тема Re: Корабомоделизъмнови [re: sim]  
Авторrlbob (Нерегистриран)
Публикувано18.10.05 11:22



Здравей sim. Аз съм от Русе, но се занимавам с авио :). Но защо русенския сайт не се отваря :(



Тема Re: Корабомоделизъмнови [re: Unknown user]  
Авторrlbob (Нерегистриран)
Публикувано18.10.05 11:28



Имам пълното издание на "Моделист-конструктор" за няколко години (лошото е че не помня кои то4но ) ако някой се интересува мога да сканирам някои чертежи. ако ня някого му се говори по темата ICQ 323-800-206.


п.п. някой да знае как мога да се абонирам сега за "Моделист-конструктор"?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.