Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:14 19.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Колекционери
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Кактусинови  
АвторAriocarpus (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 14:35



Място за колекционери на кактуси.



Тема Re: Кактусинови [re: Ariocarpus]  
АвторAriocarpus (Нерегистриран)
Публикувано16.03.03 20:34



Търся други хора които които колекционират като мен кактуси.



Тема Re: Кактусинови [re: Ariocarpus]  
Автормилитapия (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 13:06



Аз не колекционирам кактуси, обаче имам един и ми е интересно какво представлява. Не е от тези дребните, топчести, а расте нависоко като дърво 2-3 метра, има различни разклонения, като истински кактус, само че не е от тия дето ги дават по филмите в пустините. По някое време, може би напролет,се появяват малки листенца като ресни. Какво е това чудо? Взех го защото не ми приличаше на никакъв друг кактус. Естествено има си и бодли.



Тема Re: Кактусинови [re: милитapия]  
АвторAriocarpus (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 08:54



Без снимка не мога да го опредля, но след като му излизат листенца може би става въпрос за един вид палма "Драцена" която много прилича на кактус, но не мога без снимка да съм сигурен.



Тема Re: Кактусинови [re: Ariocarpus]  
Автормилитapия (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 15:01



Това със снимката ми е проблем, но мисля че е кактус, защото се разклонява също като тези големите в пустините, само че разклоненията не са обли, а триъгълни, наситенозелен цвят. Всъщност аз от кактуси не разбирам.



Тема Re: Кактуси [re: милитapия]  
АвторAriocarpus (Нерегистриран)
Публикувано21.03.03 08:06



Sega se sestam tova e edin africanski sukulent koito se kazva 'Euphorbia' za sazalenie ne e kaktus vapreki ce prilica azki mnogo. Potarsi v internet za povece ot tozi vid i sviri tvoja s njakoi ot snimkite. Dobre e da razberesh kakvo gledash zastoto sled kato ne e kaktus moze da ima nuzda ot povece voda...



Тема Re: Кактусинови [re: Ariocarpus]  
Автормилитapия (Нерегистриран)
Публикувано21.03.03 16:00



Благодаря.



Тема Re: Кактусинови [re: милитapия]  
АвторAriocarpus (Нерегистриран)
Публикувано22.03.03 07:21



Njakoi koito sabira kaktusi moze da svarze sas men.
stonedead@rock.com



Тема Болести по цветятанови [re: Ariocarpus]  
Автормилитapия (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 12:15



По кактуса ми(кактус или не), за който вече писах се появиха кафеникави петна? Знае ли някой какво е и как се лекува?



Тема Re: Болести по цветятанови [re: милитapия]  
АвторAriocarpus (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 23:54



Tezi petna mogat da budat nai normalno nesto. Mogat da se polucat i ot dirctnoslance. Za povece info triabva snimka. Prehvarli se v klub 'Cvetarstvo' i si zadai vaprosa tam.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.