Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:51 21.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Колекционери
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема marki na hitler  
Автор no^name (непознат)
Публикувано10.08.02 14:43



imam chast ot seriq marki s lika na Hitler
pitam za info prosto kolko struvat
ne sa TZQLATA seriq
na pryv pogled pone spored men as v mnogo dobro systoqnie

Sovite ne sa tova, koeto sa....i vse pak TECHNO RULEZZZ!!!!


Тема Re: marki na hitlerнови [re: no^name]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано10.08.02 17:21



izpadnaha skoro no mislya che osven kolektsionerska stoinost nyakakva realna nyama - mislya daje che sa anulirani - no da ne se izkazvam nepodgotven - ne sam 100 protsenta siguren ))

pazi si gi ))



Merde !!! La Guard mort mais elle ne se rend pas!! jamais!!


Тема Re: marki na hitlerнови [re: Galeon]  
Автор no^name (непознат)
Публикувано10.08.02 17:27



btw a zashto mislish che sa anulirani??? ei takla si pitam, nqmam naistina namerenie da gi prodavam, te otdavna sa ni neshto kato semeina tzennost i se predavat ot pokolenie na pokolenie :))))

Sovite ne sa tova, koeto sa....i vse pak TECHNO RULEZZZ!!!!


Тема Re: marki na hitlerнови [re: no^name]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано10.08.02 18:14



Заради обединението на Германия ще да е




Тема Идеянови [re: no^name]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано10.08.02 18:20



Аз май се повтарям вече но - беж в библиотеката да търсиш каталози... Любимия ми арменец-филателист (Боже, как се казваше ...?) обаче ми беше казал, че ако серията е пълна, то е по скъпа... не само заради механичния сбор от повече марки, а по-принцип.

Филателистите май не щат да идват в Интернет, всичко което им е необходимо си го имат на хартия, а контактите им са по реалните клубове. Виж, колекционерите на фонокарти са друга работа - поради липсата доскоро на други източници на информация са свикнали да се ровчат по мрежата и да посещават форуми. Но и те ... ние сме слаба ракия като гледам.

Редактирано от ДъpвeнФилocoф на 10.08.02 18:22.



Тема Re: Идеянови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано10.08.02 22:13



do nyakade si prav no useshtam che neshtata pochvat da se naklanyat v polza na neta - lichno imam priyateli numizmati koito i ne shtat da chuvat za kompiutri )))))
a shto se otnasya do markite mislya che mejdunarodnoto drujestvo go e napravilo ,.........


na bitaka izpadnaha vednaj ama mnogo -- s Hitler , abe vaobshte samo germany
38 - 42 ... imashe palni serii na vaorajenite im sili - tova koeto me vpechatli ama bratoka im iskashe mnogo i az napravo mu se izhilih v lichitseto )))




Merde !!! La Guard mort mais elle ne se rend pas!! jamais!!


Тема Re: Идеянови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор no^name (непознат)
Публикувано11.08.02 03:57



da, naistina i az kato nachinaeshta filatelistka, pyk i netolkova zapalena che da si davam poslednite pari za marki, vse pak predpochitam na jivo obmqna, makar i rqdko da mi se sluchva
v internet malko mi izglejda kato pazar na antikvarni stoki, pyk i trypkata ne e syshtata

Sovite ne sa tova, koeto sa....i vse pak TECHNO RULEZZZ!!!!


Тема Re: Идеянови [re: Galeon]  
Автор no^name (непознат)
Публикувано11.08.02 03:58



:))) moje, moje da sa padnali tzenite, no e dobre vse pak takiva marki da se pazqt, znae li chovek koga shte mu potrqbvat :))

Sovite ne sa tova, koeto sa....i vse pak TECHNO RULEZZZ!!!!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.