Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 22.05.24 
Кучета
   >> Кинология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема дали можете да ми помогнете?нови  
Автор simpatjaga (abe - gotin tip)
Публикувано24.08.05 19:22



имам следния проблем - съсед от горен етаж пуска кучето си само да се разхожда навън. дали поради лошо възпитание или поради това, че е било само цял ден, то не стига до тревата пред входа, а свършва нуждите си тъкмо на нашата площадка. (явно е на зор - от шестия етаж да стиска само до третия.:-)). кажете ми, има ли някаква неприятна за кучето миризма или изобщо някакъв начин да го отуча да пакости пред входа ни?
мерси предварително за съветите!




Тема Re: дали можете да ми помогнете?нови [re: simpatjaga]  
Автор Eni12 (непознат)
Публикувано24.08.05 23:15



Кучето не е виновно, ами си тупнете по главата загубения съсед да му се събере акъла. И като е взел куче, да носи и отговорностите за него, в това число влизат и разходките. Иначе, може да се оплачете, ама ще вземе да го отнесе кученцето, без да има вина. Пълно е с безотговорни хора, които уж се грижат за домашни любимци.



Тема Re: дали можете да ми помогнете?нови [re: simpatjaga]  
Автор Xлeбapoв ®Модератор ()
Публикувано25.08.05 15:16



В магазините за кучшки храни продават спрей "Аnimal Stop" на BioZoo. Безвреден е за животните (кучета и котки) и действа доста добре - просто напръсквате с него мястото, от което трябва да ги отблъснете. Така само за 3 дни си отучих котката да ми ползва сандалите за тоалетна ...

Този спрей последния път си го купих от магазина на Графа срещу градинката при църквата Св.Седмочисленици.



Тема Re: дали можете да ми помогнете?нови [re: Xлeбapoв ®]  
Автор Josefine (jujicat)
Публикувано26.08.05 10:50



Мисля,4е е наложително сериозно да се поговори със собственика на ку4ето.
Ина4е ще ти се наложи да пръскаш с по-горе описания спрей целия блок.А и ку4ето вероятно пишка там,просто защото ве4е не издържа,а надали защото някаква миризма му действа стимулиращо.Ина4е може просто да смени етажа и с някои по-серт съседи проблемът да стане много по-голям.Много се дразня от собственици на домашни любимци,които с безотговорното си поведение настройват излишно срещу животните други хора,които и без това не си падат особено по животни или пък откровено не ги долюбват.



Тема Re: дали можете да ми помогнете? [re: Josefine]  
Автор kkrekk (канарче)
Публикувано10.12.20 04:13



Наистина сте уни-кат, Джозефин, задама с името на любимата жена на Наполеон да изписвмате буквата ч с цифрата 4 - for на английски, при всички случаи започва с Ф, като фуре, - това е меко казано странно. освен това изразът не ги долюбват е калка от руското недолюбливать.
Една етническа българка като мен, никога не би подминала правилния израз недолюбват. Слято. Като избегна това не ги. Впрочем българският език е костелив орех за чуждзенците.
Прекрасен синтетичен език.
само на пръв поглед е лесен.
Освен това е правилно да се спазват спейсовете. Да има разстояние между точката и главната буква, да речем.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.