Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:34 21.05.24 
Кучета
   >> Кинология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Не купувайте кучетанови  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 11:01



По добре спасете някое от тези. Имат нужда. Както и вие. А кучето не е родословието. Кучето е това което е в погледа му.





Тема сбъркал си клубанови [re: emetic]  
Авторslavena (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 12:50



тук е КИНОЛОГИЯ - не домашни любимци



Тема Re: сбъркала си клубанови [re: slavena]  
Авторcтeлa (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 15:44



много ли трудно ти беше, Славена, да отвориш този линк, че държиш да покажеш колко точно ти е неприятно да ти досаждат с проблемите на бездомните кучета? и би ли ми посочила в какъв точно смисъл докладите на обществените медиатори в изолатора на Екоравновесие не се вписват в безценната думичка "кинология"? този форум и без това е интересен колкото кофичка от кисело мляко, не виждам с какво ти попречи този линк. това, че не ти пука за бездомните не ме интересува. дразни ме фактът, че си позволяваш да се държиш арогантно с хората, на които им пука и да им правиш забележчици от удобното си столче пред компютъра, докато те ровят в труповете, за да прекратят клането. нямаш ли кучета, които да водиш за оценка преди изложбата, че си губиш времето?



Тема Re: сбъркала си клубанови [re: cтeлa]  
Авторslavena (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 16:09



не приемам злостни забележки по мой адрес на тази тема!
аз съм прибрала 3 бездомника и си ги гледам както и расовите ми кучета.

а клуба все пак е за кинолози и домашните любимци си имат своето място.

колко бездомни си имате в къщи?



Тема Re: сбъркал си клубанови [re: slavena]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 13:17



Кинологията не се ли ръководи от любов към кучетата и грижа и любов към породите? А как можеш да обичаш дадена порода без да обичаш и кучето?
Нали като се изгуби куче такива го убиват - вижте кокера от материалите. Или каракачанката. Много са.
Мисля че е точно за този клуб. Т.е кинологията е нещо за домашните любимци или по точно за част от тях наречени кучета, за да си вземеш куче и да отидеш да се забавляваш на изложба с него, да имаш малки и т.н. Не да се чудиш как да избиеш максимално много чужди кучета че да продадеш твоите малки които са получени от родословни брат и сестра.



Тема Re: сбъркал си клубанови [re: emetic]  
Автор Kacтop (златист)
Публикувано01.08.05 14:27



Мисля, че вече е крайно време Хлебаров да се намеси в темата...



Тема Re: сбъркал си клубанови [re: Kacтop]  
Автор @MORlL (НАЙ-ЛЮБЕЗЕН)
Публикувано01.08.05 14:41



...аз пък мисля че си един много объркан човек ... няма какво хлебаров да се меси в тема която е принципна и много интересна и касае точно новоизлюпени кинолози като теб...


DUM SPIRO OTPORIL


Тема Re: сбъркал си клубанови [re: @MORlL]  
АвторYA*** (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 15:05



ЕГАТИ НЯМАТ ЛИ КРАЙ ТИЯ УЖАСИИ НАЙСТИНА ЛИ НЯМА ВЛАСТ И НАЧИН ДА СЕ ОПРАВЯТ НЕЩАТА ....ПОТРЕСОХ СЕ ЗА КОЙ ЛИ ПЪТ ...И КАТО СИ ПОМИСЛИХ ЧЕ ТОЧНО В ТАЯ МИНУТА СЕ ИЗВЪРШВА ДРУГО НАСИЛИЕ И УТРЕ ПАК И В ДРУГИДЕН....БОЖЕ НЯМА ЛИ КАК ДА СЕ СПРЕ!!!!



Тема Re: сбъркал си клубанови [re: @MORlL]  
Автор Kacтop (златист)
Публикувано01.08.05 15:28



аз не съм кинолог - все още се уча и гледам, не бих могъл да се нарека така, най-малкото от уважение към много хора, които познавам и наистина са кинолози.

Такива спорове (имам предвид кое е по-добо - родословно куче или бездомно) обаче с нищо не допринасят. Разбира се, че това, което се случва в изолаторите е чудовищно, но за това са виновни безотговорните хора.

Редактирано от Kacтop на 01.08.05 15:36.



Тема Re: сбъркал си клуба [re: Kacтop]  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано01.08.05 19:25



Аз не виждам спор на тема "родословни-домашни любимци".Това,което виждам в дадения линк е доклад за многократни и изключително сериозни закононарушения.Доклад за неспиращото жестоко отношение към живи същества.И вероятно за неспиращо крадене на пари от безскрупулни хора.И защо да не се говори на тази тема?Защо да се крие такава информация от хората,които обичат кучетата(а би следвало кинолозите да са именно такива)

Ако не го е срам Хлебаров-да се намеси.Няма да му е за пръв път.

Но не е зле да погледнете малко по-далече от собствения си нос-и да не се разкрещявате с цяло гърло в момента,в който някой се опита да ви нарече сноби.защото освен приятно прекарване на и около ринговете явно има и такива неща -на една крачка от нас.И утре не дай си Боже ако кучето ви избяга на улицата може да попадне в ръцете на тези изроди.
подобни неща би следвало да хвърлят в смут всички,които имат капка здрав разум и нормално отношение към животните-дори да не питаят особена любов към кучетата.А мен дълбоко ме впечатляват и плашат.Почти толкова,колкото ме плаши вашето заравяне на главата в пясъка...





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.