Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 25.06.24 
Кучета
   >> Кинология
*Кратък преглед

Тема Canosan- някой използвал ли го е?нови  
Автор dma (irq)
Публикувано10.03.05 14:13



Здравейте, пак съм аз. Ветеринарката предписа на Фильу да взима Canosan. Това е просто хранителна добавка, която би трябвало да помага за сухожилията, хрущялите и ставите. Самата ветеринарка ми каза, че някой кучета с артроза реагирали много добре, при други никаква промяна нямало и че надали ще смени нещо. Тъкмо се чудех дали да го взимам и срещнах една съседка с лабрадор на 8 години, който има артроза от 3 години насам. Също като при Фильу антиинфматорите не подействали в началото. После направили още едно лечение с тях, но веднага след това дали и тази хранителна добавка и от тогава кучето нямало проблеми (две години вече, като през това време му дава всяка година преди зимата един месец от тази хранителна добавка).

Честно си казвам, адски съм скептична. Ще му го дам де, по-зле от това няма да стане. Но ми е чудно дали имате някакъв опит с това чудо и ако да, споделете. Вече не знам какво да правя, възпалителния процес на ставата не спира и не спира, а ветеринарката ми я няма сега, да поговоря малко с нея.

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Canosan- някой използвал ли го е?нови [re: dma]  
Автор YA*** (непознат )
Публикувано10.03.05 14:27



ЗАЩО НЕ ПРОБВАШ С КЕТОФЕН....МОЙТА ОВЧАРКА САМО ТОВА Я ДЪРЖИ!!!
ДРУГОТО КОЕТО СЪЩО В МОМЕНТА МНОГО И ПОМАГА Е CARTILASIN!!!
АКО НЕ ПОМОГНАТ НЯМА ДА НАВРЕДЯТ НО АЗ СЪМ УБЕДЕНА ЧЕ ЕФЕКТ ЩЕ ИМА!!!



Тема Re: Canosan- някой използвал ли го е? [re: YA***]  
Автор dma (irq)
Публикувано10.03.05 15:12



Ами трябва да видя какво е това и да говоря с ветеринарката като се върне. Хвърлих един поглед в Google за това cartilasin, видях генеричното име и ще попитам за него тук. Благодаря . Описанието е точно такова каквото е на Canosan-а, само че съставките не са същите.

Наистина ли действат такива неща при твоето куче? Зимата не се ли скапва все пак?

Инъче досега е пил meloxicam и carprofen. Не знам с какво ketoprofenа е по-различен от другите антиинфламаторни лекарства, но задължително ще се информирам. Дано намерим нещо, което да действа и което да бъде понесено от стомаха на кучето, че за да му давам carprofen, трябваше да го тъпча с анти-язвени лекарства и пак на 13-тия ден повърна и трябваше да го спрем.

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Canosan- някой използвал ли го е?нови [re: dma]  
АвторYA*** (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 09:51



ПРОБВАЙ ЩЕ ИМА УСПЕХ ГАРАНЦИЯ А И НЯМА ДА ДРАЗНИ СТОМАХА ЗАЩОТО Е ЕСТЕСТВЕН ПРОДУКТ ....ПРИ НАС ИМА ВЪПРЕКИ ЧЕ ПО ЛЕКАРСКИ ДУМИ ОТДАВНА СМЕ ОТПИСАНИ НО ФАКТ...ИГРАЕ ДАЖЕ С ПРЪЧКИ




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.