Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:42 11.06.24 
Кучета
   >> Кинология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема За Стела - IQнови  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано31.01.05 15:01



Уважаеми г-н Хлебаров. Както е змразен, клуб НГРК през последните две седмици направи следното:
-платихме в БРФК такса за клубната специалка тази есен;
-получихме потвърждение от канцеларията за дата;
-регистрирахме още два развъдника;
Тези дни ще занесем и родословия за вписване в Развъдната книга.

Предлагам ви да престанете да играете на "замръзванка", най-малкото не отива на почтената ви възраст. Вместо да пишете тук в клубовете очаквам да изпратите официално оведомление на адреса на клуба, в което се съобщава, че НГРК е със замразено членство във федерацията.

членовете на НГРК се умориха да чуват неверни твърдения по адрес на организацията, в която членуват. Нека вие, като член на УС, да ги оведомите дали ще трябва както членовете на един друг клуб да извеждат кучетата си под задгранични имена.

Драга Стела,няма лошо да си платите(НГРК също взима членски внос и после не приема)Не сте регистрирали развъдници а приставки към имената,поне с това би трябвало да сте запознати.И защо да ви се отказва,никой не е против развъждането на вашата порода и против хората с регистрирани приставки.
До есента има много време и не се знае кой ще я прави тази специалка,както и никой не може да ви спре да си направите такава като вече не лигитимни.
До колкото съм информиран НГРК е със замразено членство и с последно предупреждение за исключване от БРФК,това че вие не желаете да отидете да си получите официално наказанието,въпреки отправените покани за това - за справки при прецедатело.Знаеш много добре че с теб не се заяждам и се надявам да съхраним доброто отношение един към друг.

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО



Тема Re: За Стела - IQнови [re: ASSASSlN-1]  
Автор lQ (predator)
Публикувано31.01.05 18:57



Първо уговорката - не приемам това като заяждане, както виждаш ти си един от малкото хора, с които мога да говоря конструктивно тук, макар че не съвсем разбирам мотивацията ти.

Сега за замразяването на НГРК. Днес бях в БРФК, където отидох с желанието да разбера какво съм пропуснала. Оказа се, че не съм пропуснала нищо, въпреки това, което казваш ти и най-вече въпреки развълнуваните твърдения на уважаемия член на УС на БРФК г-н Хлебаров (господине, чакаме си речника ). От учудените хора в деловодството на БРФК разбрах, че не са чували нещо за замразяване на клуба, нито за каквито и да е административни наказания спрямо нас, с изключение на устната и еднолична забрана на г-н Литов да вписваме родословия в РК. Отговорът на моя резонен въпрос "Защо родословията да не бъдат вписани веднага, каквато е практиката?" беше "Не знам". Никакви документи не са били изпращани на НГРК през последния месец, камо ли наказателни. Не са били взимани никакви решения за клуба, нито сме били очаквани да взимаме от там каквото и да е било. Така че не знам откъде ти е информацията, но тя е грешна.

Благодаря за уточнението за регистрацията на имена на развъдници, но ми е малко необяснимо защо смяташ, че аз не знам какво точно представлява процедурата.

...хайку за вълци...


Тема Re: За Стела - IQнови [re: lQ]  
Автор Xлeбapoв ® ()
Публикувано31.01.05 19:16



Пак, меко казано, неверни твърдения и пак струпване всичко на главата на Камен. Що ли не се учудвам ?

P.S. Речникът ще си го получите - не знаех че толкова сте го закъсали и е толкова спешно



Тема Re: За Стела - IQнови [re: Xлeбapoв ®]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано01.02.05 10:06



Хлебаров ти като член,и като човек койте е присъствал на решението на УС на БРФК напиши какво сте гласували,аз това съм чул може и да пропускам нещо.

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО



Тема Re: За Стела - IQнови [re: ASSASSlN-1]  
Автор Xлeбapoв ® ()
Публикувано01.02.05 11:26



Вярно си чул ! Другите чуват това, което им се иска.

А може и гласове да чуват, знам ли ...



Тема аааайде пак големи приказки :)нови [re: Xлeбapoв ®]  
Автор lQ (predator)
Публикувано01.02.05 12:24



О, времена, о, нрави!
Явно тези "някои", които имат проблем със слуха, са хората от деловодството на БРФК. г-н Хлебаров, вие май не разбирате дори нещо да ви се каже в пряк текст. Странна работа е това г-н уважавания член на УС на БРФК.
Но! Понеже са ме учили да се държа любезно, пак ще повторя:
Според БРФК - НГРК не е замразен.
И още веднъж, за да съм сигурна, че е стигнало до нечии главни мозъци:
Проверих в БРФК - НГРК не е замразен.
Хайде сега да видим колко съм лоша, тъпа и нищо не разбрала. Само не збравяйте, г-н Хлебаров, че аз имам навика да звъня в канцелариите и да питам за официално взети решения и писмени потвърждения. Или проблемът е в деловодството?
Защо не вземете да изплюете камъчето и да си признаете, че се чудите как да замразите неудобния ви НГРК, без той да е нарушавал никакви правилници на федерацията.

...хайку за вълци...


Тема Re: За Стела - IQнови [re: Xлeбapoв ®]  
Автор lQ (predator)
Публикувано01.02.05 12:32



На "главата на Камен" не сме струпвали абсолютно нищо. Само цитирам обяснението, което ми беше дадено от деловодството. Повтарям, за да ви е по-ясно, че май не ме разбирате добре:
"Камен се обади тази сутрин и каза да не ви вписваме родословията. Каза да не ви отказваме да ви ги впишем, но да не ги вписваме."
Каквото и да означава това. Какво ли значи това според вас, г-н Хлебаров???
Да взема да се обърна към програма "Достъп до информация", да запитам на какви основания и са какви правомощия председателят на федерацията г-н Литов е забранил еднолично вписването на кучило в РК??? Защото започвам да се обузкуражавам, че ще разбера каквото и да е било от вас - изглежда малкият пръст на лявата ръка не знае какво прави главата, ако мога да използвам тази народна мчетафора.

П.П."Речникът ще си го получите" - тук няма нужда от пълен член, уважаеми високообразован, и правопишещ и най-вече праводействащ г-н член на УС на БРФК Хлебаров. Речника може да си го задържите, ще ви свърши работа, само прибавете към него и една граматика. Така си и знаехме, че не сте толкова щедър, колкото ви се иска да изглеждате.

...хайку за вълци...


Тема Re: За Стела - IQнови [re: lQ]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано01.02.05 17:03



Ако БРФК случайно е свършила фреона ще помогнем с каквото можем.
Стела ако имаш съмнения относно вашето сегашно наказание и предстоящо изключване от БРФК обади се лично на К.Литов.

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО



Тема Re: За Стела - IQ [re: lQ]  
Автор Xлeбapoв ® ()
Публикувано01.02.05 17:10



Речникът пътува към вас ! Ще ви трябва !

Не се опитвайте да се упражнявате в този клуб - ако не ставате за журналист другаде, сбъркали сте мястото.

Не ми отговорихте кога написахте онова в дог.бг ? Увъртанията в стил "мокра връв" май не помагат.

Радвам се, че дискусията подета от вас за "зверствата" на Камен стигнаха до проблемите в НКГР. С това и слепите и глухите разбраха кои са авторите на гнусната кампания и какви са били мотивите им.



Тема Re: За Стела - IQнови [re: ASSASSlN-1]  
Автор lQ (predator)
Публикувано01.02.05 17:11



Жоро, както ти обясних, искам официално да получа информация, че НГРК е замразен. Другото са празни приказки. Всеки може да си казва каквото си поиска. Но г-н Литов не е БРФК. Отговора го чакам от федерацията, а не от някой конкретен.

...хайку за вълци...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.