Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:45 17.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Симеон Сакскобургготски е №1нови  
АвторПeтъp Cтoeв (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 23:14



Това е най-свестния човек управлявал България от доста време насам. Но малко хора го разбират. Това е така защото са малко мислещите хора в тази държава. Останалите са без собствено мнение или ако го имат то е формирано на 100% от този "голям пич" Слави Трифонов. Радваите му се българи, той и Ку ку бенд ще ви оправят.
Истината е че докато народа се радва на подобни отрепки, тази държава никога няма да тръгне нагоре.
Ще са добре само тези които мислят с перспектива и опитват да направят нещо сами за себе си. На тях правителството не пречи, а дори помага. Останалите ще се кефят на ежедневните псувни на Славчо и сие и ще продължават да си тънат в МИЗЕРИЯ!!!



Тема Re: Симеон Сакскобургготски е №1нови [re: Пeтъp Cтoeв]  
Автор stranger (bezchuvstven)
Публикувано30.03.03 11:48



Ти наистина си пълен малоумник-точно от тия,за които говориш и се възмущаваш от тях.От хората,на които ако им опрат нож в гърлото,те и тогава не биха се сетили,че човекът,който им го опира е с лоши намерения-ще се сетят чак,като им го пререже.И наистина аз също все повече се уверявам,че никога няма да се оправим.
1.Слави-да,той е лайно и гъзолизец,обаче ако не си разбрал,той е лизач именно на царски,а не на сини задници,така че тук определено си противоречиш.
2.Кога поне веднъж царят е доказал,че му пука за българите(дай поне един пример,макар че един съвсем не е достатъчен,а и се съмнявам,че ще успееш)?Та той постоянно се подиграва с тях,но не само той,а и хората от НЕГОВОТО правителство-за които той носи отговорност и съответно той е толкова виновен за това,което правят,колкото и те самите.
Какви са изводите?Царят или е подставено лице на групировки като "МГ",или работи за своите собствени интереси,или пък е изкуфял некадърник-и в 3-те случая е еднакво виновен.Но не повече от овцете,които го избраха.

Редактирано от stranger на 30.03.03 12:05.



Тема Re: Симеон Сакскобургготски е №1нови [re: stranger]  
АвторПeтъp Cтoeв (Нерегистриран)
Публикувано30.03.03 14:33



След като аз съм малоумен, а ти изглежда си доста голям разбирач, би ли ми казал как точно Слави и останалите постоянно плюещи по правителството защитават инересите на същото. И второто ми питане към теб е: С какво се изразяват "постоянните подигравки от страна на Царя и неговите хора към българския народ"
Интересно ми е ти какви партиини пристрастия имаш. Може би си от вярвящите в "ултрамодерната" левица, която няма нищо общо с 1997. Ха ха хаха




Тема Re: Симеон Сакскобургготски е №1нови [re: Пeтъp Cтoeв]  
Автор stranger (bezchuvstven)
Публикувано30.03.03 15:54



Аз нямам конкретни партийни пристрастия и просто съм на страната на най-малкото зло,така да се каже(е,в момента това е СДС според мен).А що се отнася до Слави,той винаги е бил,хмм,да кажем доста внимателен в подигравките си с царя-колкото да отбие номера,макар че не всеки се връзва на него.
А в какво се изразяват подигравките-е това е сложен въпрос,не за друго,а защото при толкова много човек се обърква
Преди време бях дал за пример тези:

,обаче тук са някакви си около 400 гафа и списъкът съвсем не е изчерпателен.След последния публикуван се случиха още доста неща:отново пред очите на всички беше гласувано с чужди карти(при това поредния срамен и комунистически закон,стремящ да намали държавния контрол върху правителството),България беше въвлечена във война,продължи продажбата на безценица на предприятия,напоследък пак става актуално и прахосването на АЕЦ-а,което май няма да мине все пак.Естествено,продължи и кашата с матурите.Да не споменавам и за онзи медиен закон,с който също се целеше ограничаване свободата на словото.Определено си заслужава да се спомене и фантастично-малоумната идея деца до 14-годишна възраст да излизат с придружители.Да не забравя и вдиганията на патенти,акцизи и т.н.,които са главна причина такситата да увеличат цените с 10ст/км.Е,разбира се,тук споменавам единствено някои от гафовете,които липсват в онзи сайт,пък ако тези не ти стигат,разгледай и сайта,както и ето този анализ на друг незаблуден:


П.С.:А аз пак не чух аргументи в подкрепа на твоята позиция-защото неща от типа на "просто ми е симпатичен",не вървят

Редактирано от stranger на 30.03.03 16:22.



Тема Re: Симеон Сакскобургготски е №1нови [re: stranger]  
АвторПeтъp Cтoeв (Нерегистриран)
Публикувано30.03.03 16:53



Така, така. Виждам че споменаваш "въвличането на България във войната". Звучиш не като кои да е, а точно като Слави Трифонов и скапаните комуняги. Кажи ми приятелю, кое правителство не би постъпило по същия начин. Още ли не си разбрал, че държава като България винаги ще се влияе от Големите, както е и с Румъния, Чехия, Унгария и т.нат. Винаги ще е така, запомни това. Просто това са малки държавици със слаба икономика, които нямат голям избор. Какво щеше да стане ако, бяхме запазили неутралитет. Ти как мислиш.
А и този анализ, които ми предлагаш да прочета, въобще не ме впечатли. Доста е глупаво да се сравнява позицията на България с тази на Турция. Нормално е турците да искат милиарди, все пак са гранична страна, а и участват със своя армия. А България, с какво участва? С въздушно пространство (както и над 40 други държави), и с един контингент, който я бил повикан, я не. Тогава за какво въвличане във воина става дума.
Относно приватизацията. Продажбата на БТК и Булгартабак е вече наложителна, иначе губим средствата от Световната банка за преструктуриране. Кажи ми ти как би постъпил при тази ситуация.
А Слави не спира да оплюва всички деиствия на това правителство, и ако това е за да се защитават неговите интереси, здраве му кажи.
Защо нито веднъж не бе казана поне една добра дума по техен адрес. Нима абсолютно всички деиствия са грешни. Ако мислиш така значи или си предубеден комунист или си сляп. А може би и двете



Тема Re: Симеон Сакскобургготски е №1нови [re: Пeтъp Cтoeв]  
Автор stranger (bezchuvstven)
Публикувано30.03.03 17:15



Ами чисто и просто отрицателните неща са толкова много,че напълно омаловажават положителните.Все едно да кажем,че БСП(мнението ми за тях съвсем не е по-добро,така че определено се разграничавам от всякакакви комуняги) направи нещо добро с митингите против войната-е да,ама щеше да е добро,ако просто не извличаха дивиденти и не употребяваха народа(което личи най-вече от факта,че преди няколко месеца те уж подкрепяха войната).



Тема Re: Симеон Сакскобургготски е №1нови [re: stranger]  
АвторПeтъp Cтoeв (Нерегистриран)
Публикувано30.03.03 17:31



Тъй като трябва да пътувам след малко, бих те помолил да дадеш по-пълен отговор на предишното ми мнение, а аз ще ти отговоря към средата на седмицата. Доста съм зает, но този спор изглежда ще продължи дълго. Бих те помолил и за още нещо. Спомени за тази тема и в други клубове, нека се се съберем повече хора тук и се чуят още мнения в този клуб. Благодаря ти предварително!



Тема Re: Симеон Сакскобургготски е №1нови [re: Пeтъp Cтoeв]  
Авторkkk (Нерегистриран)
Публикувано30.03.03 18:38



Царят е най-големият капут от всички капути. Нямам думи как ни лъже този европейски шмекер. Не е истина, аз не му вервам.
СЪЖАЛЯВАМ, ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ СЕ ИЗЛЪГАХ И ГЛАСУВАХ ЗА НЕГО. ТОЙ Е НЕГРАМОТЕН ОСВЕН ВСИЧКОТО ОТГОРЕ!



Тема Re: Симеон Сакскобургготски е №1нови [re: kkk]  
Автор stranger (bezchuvstven)
Публикувано30.03.03 18:45



Ето и една прекрасна илюстрация на неговата неграмотност:






Тема Re: Симеон Сакскобургготски е №1нови [re: Пeтъp Cтoeв]  
Автор stranger (bezchuvstven)
Публикувано30.03.03 18:50



Всъщност аз ни най-малко не съм от противниците на войната-напротив(редовните посетители на клуб "война срещу ирак" биха го потвърдили).Само че позицията на България трудно може да бъде печеливша-в Европа са против нас заради безусловната ни подкрепа на САЩ,а в САЩ ни се подиграват и ни наричат техни подлоги и т.н.
Що се отнася до приватизацията-съвсем логично е човек да реши,че има измама,след като се променят закони,за да бъде наложена дадена сделка,съответно логично е да помислим,че зад ниската продажна цена се крият далавери(естествено не в полза на народа),а не липса на алтернатива.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.