Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:59 17.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема simeon - basi pichaнови  
Автор bobby2 (nekuv)
Публикувано20.10.02 09:26



abe, hora (ne stava vapros za teia det sa pisali v kluba, ne 4e sa mnogo de...) zashto postoianno sledite kakvo NE e napravil cariat. zashto vsichki govoriat otricatelno za nego. kvo pa tolkoz ne vi haresva. ako sme (ste) edinni moje i da se opravime, makar i da e malko nevazmojno. az ne sum mnogo goliam i sigurno ne razbiram tolkova ot politika ama pone edno neshto sum zabeliazal : horata v chujbina go uvajavat poveche otkolkoto bulgarite tuk!!! mnogo e tupo tova!

Крайният резултат на една връзка,в която двама души са като едно цяло,е двама получовеци :)


Тема Re: simeon - basi picha [re: bobby2]  
Автор Povalo (непознат)
Публикувано22.10.02 18:17



Че какво толкова чудно има в това, че в чужбина го уважават повече, отколкото в България. С повечето политици е така. А това, че дойде на власт с много популизъм и празни обещания е очевидно за всеки непредубеден.



Тема Re: simeon - basi pichaнови [re: Povalo]  
АвторThe Game (Нерегистриран)
Публикувано25.11.02 11:56



Prav si! Towa e tipi4en primer kak se modificira obstestwenoto mnenie. Horato go obi4aha - vsi4ki pri towa.
W poslednata sedmica predi izborite SDS pusnaha anti kampaniq protiw nego. Petar stoqnov dade izqwlenie po telewiziqta kolko e strashen toj i taka...
tipi4en primer kolko lesno se modificira obstestwenoto mnenie! Loso ili ne, no e taka! Zatowa ima omraza kam nego - ne za drugo. A 4e izpylnqwa po-dobre zadaljeniqta si ot predishnite e o4ewidno. Toj prosto e druga kategoriq 4owek! Kolkoto i loso da zwu4i towa. Bulgarite sme selqni!



Тема Re: simeon - basi pichaнови [re: The Game]  
Авторaxn (Нерегистриран)
Публикувано29.12.02 21:34



iskash da kajesh,4e toi e kategoria ,koiato e s 10 stepeni nad vseki politik !
isklu4itelno obrazovan i inteligenten i toi ne e daval obe6tania,a prosto e kazal
4e v ramkite na tezi 300 dni neshtata shte trugnat kum po dobro,pak svobodni
su4inenia draskate....



Тема Re: simeon - basi pichaнови [re: bobby2]  
АвторPA3OЧAPOBAH (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 23:58



Заради хора като вас бих емигрирал. Проблемът на България е това, че в нея живеят българи!



Тема Re: simeon - basi pichaнови [re: PA3OЧAPOBAH]  
Автор stranger (bezchuvstven)
Публикувано17.01.03 08:50



Absoliutno prav si



Тема Re: simeon - basi pichaнови [re: bobby2]  
АвторGLUPAK (Нерегистриран)
Публикувано16.02.03 14:50



Za da stane istinsko mojesh da dobavish kam mnenieto si samo edno okon4anie
-KATA



Тема Za kakvo da go yvazavam?нови [re: bobby2]  
Автор amajlija ()
Публикувано16.02.03 16:38



Ti za kakvo go yvazavash?
Spored teb toi napravil li e neshto za BG?Kato izkljuchim absyrdnite obeshtanija,koito moze da se opravdajat s ochevidnata lipsa na realna predstava za zivota v Bulgaria.
Idejata da sme edinni e chydesna,suglasna sum s teb!No hajde da se obedinim okolo chovek,koito e bil tyk,ima razum i govori bulgarski.
Horata na vun go yvazavali......ne znam.....vse oshte chakame golemite investicij,koito obeshta taka shtedro
A drugoto e kyrtoazija.......



Тема Re: Za kakvo da go yvazavam?нови [re: amajlija]  
Авторbobby2 (Нерегистриран)
Публикувано16.02.03 19:24



ami napravil e... no ne chak tolkova kolkoto obeshtavashe. za kakvo go yvajavam li? neznam... moje bi zashtoto maika mi raboti za nego (to koi ne raboti za nego) no tia raboti bukvalno za nego, moje bi zashtoto bashta mu e .. MNOGO svurzan s istoriata, moje bi zashtoto vse pak e ЦАР! ili puk: v nachaloto misleh che samo takuv kato nego moje da ni opravi - koito ima mnogo vruzki izvun BG, koito e izgonen ot durjavata si predi... neznam kolko godini (makar che pri tova polojenie moje i da si mislim che shte iska da precaka BG, kakto tia go precaka)... i vse pak i az ne moga da si otgovoria na vaprosa... iavno i az tolkova go uvajavam! no "shte mu doide vremeto".. ostavat oshte xxx dni. sled tiah veche shte moga da otgovoria na vaprosa ti zashto go yvajavam!



Тема Re: simeon - basi pichaнови [re: GLUPAK]  
Авторbobby2 (Нерегистриран)
Публикувано16.02.03 19:26



ti lud li si be simeon-pichka! haha.. tova e vse edno da sravniavash gadjeto si s diado i.. daje s pra diado i




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.