Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:18 18.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Царската равноСМЕТКА  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано26.11.01 17:15



Рекох да си въведа малко ред в плащанията (т.е да знам кое е платено и кое не, че по принцип хазяина се занимава с тия неща), вкарах бележките в една Excel-ска таблица и да гледаш тогава каква статистика ми цъфна. За последния месец, без да сме повишавали каквато и да е била консумация сметките са +50% - като по царски.
Май не беше точно това, за което гласуваха хората, ама на, да им е за урок. Не ми е за 12 лева такса за телефон, ама е срамота след като съм изговорил за по-малко от 3. Преди време излязоха големите обещания за намаляване на данъците, кво стана, повишиха минималната заплата, което от моя гледна точка беше леко покачване на данъка, а намаляването явно беше в бъдеще предварително време.
Напоследък всеки ден чувам за нови данъци, туризъм, хотелиерство, газ, нови ДДС-та и т.н, очаквам момента в който ще почна да плащам и ергенския данък (тъпо но факт - в Германия го има).

Може СДС да не бяха цвете за мирисане, може да бяха корумпирани, ама поне задържаха положението. Сега царя ще опразни джоба на българина, ще напълни хазната, а после кой ще я изпразни не се знае, ама със сигурност няма да сме ние, които сме я напълнили.

Тази политика ме навежда на мисълта, че Стафан Софиянски ще стане по-скоро премиер, отколкото го очаквах. Вече не бих се обзаложил, че царя ще изкара пълен мандат.


Това си струва


Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.