Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:47 07.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Chestita danachna reforma!нови  
Автор The Pilot (непознат )
Публикувано16.10.01 07:13



Cestitia ia na vsichki privarzenici na Tzaria! Vashite izbranici mi haresvat veche!
Otnovo bogatite ste stavat po-bogati,"a bednite da go ....."!
Az sam dovolen ot tova koeto stava,dokazaha che niama nisto novo pod slanceto,che nisto novo osven starata politika na Kostov ne moze da se vodi.
Sega chicho ot selo ste namali pieneto na "rikiika za da moze da si plati danak smet i sgradi.



Тема Re: Chestita danachna reforma!нови [re: The Pilot]  
АвторDara (Нерегистриран)
Публикувано16.10.01 09:36



Naistina, da ni sa chestiti danacite i nowite %, s koito uvelichiha parno, tok, telefoni. Spored izkazwaneto na M.Velchev i Shuleva TOVA E NACHINA da se harmonizirame s Evropa. Samo se chudia kak novite upravliavashti imat ochi da se izpraviat pred tozi beden narod sled tolkova mnogo lagi, che za 800 dni shte povishat kachestwoto na givota i giznenia standart.
Da sa ni chestiti nowite izednici! NARODA SI GI IZBRA!



Тема Re: Chestita danachna reforma! [re: Dara]  
АвторГpaф Coфийckи (Нерегистриран)
Публикувано16.10.01 13:58



Аз пък ще добавя че всеки може да бъде министър-председател когато увеличава данъци които всички плащат а намалява тези които и без това никой не плаща. Иначе казано всичко направено досега откакто управлява царя - а то не е много - е калпаво и недоносено като самите му създатели. Само медиен шум се вдига че се работи а всъщност цялата работа е като историята с МРЗ-то. Вдигнаха реалния разход на населението с тока и парното а му увеличха един чисто статистически приход който няма нищо общо с реалните доходи. Да ни е честит за пореден път монархо-комунистически режим.



Тема Re: Chestita danachna reforma!нови [re: The Pilot]  
АвторMousli (Нерегистриран)
Публикувано22.10.01 11:20



Ne bih kazal, che e iznenada. E moje bi za sharanite, koito glasuvaha za neizvestno kakvo sega im se izyasnyava kak stoyat neshtata. Dano da e taka. Az ne sum imal kolebania kakvo tochno shte se sluchi prosto zashtoto kamarata populistki gluposti po vreme na izborite mojeshe da mine samo pred hora, koito ne misliat normalno a sa v izvesten smisul religiozni - vyarvat v neshto, koeto gi kara da se useshtat dobre i ne tursiat racionalno obyasnenie.
Nai-nepriatno obache mi e, che tochno takiva lapni-muhi opredeliat i tova kak az jiveya, kolko danuci mi sudira durjavata i.t.n. Izkushavam se da napisha "Da im e chestito", no nyakak si mi e tersene i na men - tikvite, koito te izbraha za sujalenie vliyayat i vurhu men. Ta po-skoro moje da se kaje "Da ni e chestito i dano da e zamalko". Sigurno e vyarno tova, che narodite si zaslujavali upravnicite. Sujalyavam samo, che sluchih na takuv narod maika mu stara ;)



Тема Re: Chestita danachna reforma!нови [re: Mousli]  
Автор rнoмчeтo ((гладно))
Публикувано23.10.01 16:48



ПРАВ СИ , ЧЕ ПРОБЛЕМИТЕ ЩЕ ГИ УСЕТИМ ВСИЧКИ , НО 50% ОТ ОВЦЕТЕ , КОИТО ГЛАСУВАХА ЗА ВЕЛИЧЕСТВОТО ВСЕ ОЩЕ НЕ СА РАЗБРАЛИ (С ИЗВИНЕНИЕ)
КАКЪВ К.Р ЗАПОЧВАТ ДА ИМ ВКАРВАТ ТЕЗИ ЗА КОИТО ГЛАСУВАХА!

повече камъни за народа!
(надпис в каменоломна)


Тема Re: Chestita danachna reforma!нови [re: Dara]  
Авторmoude (Нерегистриран)
Публикувано23.10.01 22:27



a zasto ne trugnat da se xarmonizirat s Europa ot zaplatkite?(za texnite si ve4e se pogrizixa s namaliavaneto na danuzite SI)
ma to kakvo po-logi4no ot tova sega beshe to4nia moment da se namaliat danuzite na xora sus doxod nad 700lv i da se uveli4at na bednite!?
4estito!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.