Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:41 16.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема 1*Хлебарка полази върху портрета на Васил Левсинови  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано19.08.01 21:56



Честно, не бих я смачкал веднага. Поне не върху този портрет.

2*Хлебарка върху портрета на царя - с риск да го изцапам нямаше много да му мисля.

3* Мърдаща хлебарка зад, под, върху портрета на костоф (или групова снимка на бандата му) - ще я остявя да мърда. Ако хлебарките имат право да мърдат -там им е мястото и в тоалетната, и при боклуците.

А Вие, как мислите ? Трябва ли да допускаме хлебарките след като са лазили по ...... да влизат докато спим под чаршафите ни, да пълзят по лицата ни, по устните ни, по очите ни, да влизат в ушите ни, в мислите ни, в идеалите ни.
Повръща ми се от хлебарки.


Връщам се на Левски - кой ли не го е използвал за мръсничките си цели и мръсничките си каузички. И стои Левски най-отгоре в тоя клуб целия покрит с хлебарки. Не ви ли е срам. Почистете го, почистете и себе си.

Е, като се замисля без емоциите - не е нужно да убиваме хлебарките. Те си имат мястото, просто не трябва да ги допускаме до и в себе си.



Тема Забранено за хлебаркинови [re: moni]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано20.08.01 20:59



хайде де, кажете, какво да правим с хлебартки лазещи по портрета на Левски



Тема Re: 1*Хлебарка полази върху портрета на Васил Левсинови [re: moni]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано21.08.01 20:12



!



Тема Re: Забранено за хлебаркинови [re: moni]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано21.08.01 20:13



Какво да кажем за Мони, носещ случайно същото име, както един небългарски български предател? Мони, името Хлебаров е добро за България /ако не знаеш, прочети това-онова/, но Кобургска династия, доведена насила навремето в страната ни никога не е носила нещо добро. Твоя, с обич - и моля те, стига с тези шведки!



Тема Re: Забранено за хлебаркинови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано21.08.01 20:27



Добро момиче - има една издънка на някаква фамилия хлебаркови. Тоя дурак пълзи по ЛЕВСИ и след него остава лигава диря. Да му таковам цялата фамилия тъпа, как си позволява да се докосва до ЛЕВСКИ тоя хайрсъзин тъп - не виждаш ли колко е тъп и мазен ?



Тема Re: Забранено за хлебаркинови [re: moni]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано21.08.01 20:33



Понеже пише Мони /нерегистриран/, питам се, ти ли си или друг злоупотребява с името ти? Спомни си дебатите ни само преди месец - може да не сме на едно и също мнение, но имаме общ език.



Тема Re: Забранено за хлебаркинови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано21.08.01 21:14



аз съм Добро момиче, ама кажи ми какво да правя като пред очите ми някаква издънка ползва Левски. Ами всяко нещо си има граници. Как си позволява тоз низш организъм да ползва Левски, че това да не е в.демокразия или в.дума, с който е влезнал в тоалената ?

Ще ме извиниш за невъздърхаността но стигнахте прекалено далеч в безочието (или глупостта и наивността си) - то не бяха Стамболов, не беше Христос сега и Левски взехте да ползвате за дребничките си тезички. Ами оливате се. (знам, че и аз често прекалявам, ама моето си е съвсем друго и когато наистина прекалявам винаги може да се усети и малко несериозност или шега, или майтап, или провокация, или каквото си поискаш).

Айде пак с много обич, ама по-малко ме ядовайте.



Тема Re: Забранено за хлебаркинови [re: moni]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано21.08.01 21:55



Значи си ти! Тогава, ако имаш време, ще провериш, че темата за Христос е скрита - защо ли? Това първо, второ, не зная точно откъде идва все още възторгът ти, но аз съм много сериозно притеснена от повишаването на цената на тока и парното и от факта, че няма да има предвиденото 10%-но увеличение на бюджетните заплати, няма да има нито 13-та заплата, нито увеличение на пенсиите, нито 13-та пенсия, както беше предвидено от правителство "Костов", което ти ненавиждаш. Понеже за мен това е жизнено важно, то никакви приказки за морал и "прозрачност" не могат да ме приспят. Може би на теб вече ти дадоха нещо безвъзмездно /не казвам "безлихвено"/. Мони, щом си ти, то сляп ли си???



Тема Re: Забранено за хлебаркинови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано21.08.01 22:18



Мило и Добро момиче, знаеш много добре, че правителството 'костоф' изстреля достатъчно предизборни бюджетни пари, че и след изборите си накупиха апартаменти, че и приватизираха да последно с компенсаторки (не с левове, раздаваха си премии - защо ли - ами да се наплюскат като за последно, да издънят бюджета и нека се мъчат новите управляващи да изпълняват сега нашите обещания).
Знам, че ще се оправиш, колкото и да ти е трудно. Ама в тази държава няма само държавни и бюджетни служители. Ами на мен до сега никой не ми е давал 13 заплата и никой не ме е питал как я карам. И колкото по-малко се "грижат" за мен, толкова по-добре се справям - и ти ще се научиш. Най-важното е да не ти(ми) пречат, както до сега. Сега нека митниците да работят, а корумпираните да бъдат одрани живи. Другото - все ще намерим какво, с какво да се нахраним, важното е да се чувстваш достоен, горд и истински свободен човек.
Хайде не се ли гордееш с това, че настъпва новия ред ? Кажи де не те ли радва това, че ще се краде по-малко ? И ти ли ще кажеш, че митниците ще останат да пълнят партийни каси както до сега ?



Тема Re: Забранено за хлебаркинови [re: moni]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано21.08.01 22:48



Говориш ми несериозно, Мони, аз работя за една мижава заплата от 170 лв. и досега - поне 3 години си получавах и 13-та. Живея също с двама пенсионери, които получаваха по нещо около Коледа, стига химери, Този твой човек е един измамник и толкжова, а ти, ако искаш си чакай в къщи да падне тавана!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.