Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:17 16.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 100 leva zaplata 2 000 000 000lv defizit  
Автор Repulsive (zaria e gol)
Публикувано20.08.01 00:37



Vervaite mi!!!
15 lv uvelichenie na minimalnata zaplata e edno mnogo mnogo goliamo nisto zastoto tezi 15 lv edva ste pokriat 15% uvelichenie na parnototo i toplata voda,
ta kakto se kazva ot tam det vliazlo tam izliazlo. nulev danyk pechalba :) kolko smeshno po 100 lv mesechno... Mili moi jyltur4eta edna semkadjiniza na mesez pravi pone po 500. Stialo sivata ikonomika da premine v legalnata ok no moje li da si go pozvolim v kolko li cherni spisyka ste ni vkarat s taia politika govori za korupzia a slaga korumpirani... Vervaite mi 2 miliarda defizit za novia biujet nikak ne sa malko i tova ste syzdade predpostavki za inflazia a ima li inflazia niama valuten bordq niama li bord pak ste se pochustvate milioneri s po 50 000 levovi banknoti i pak ste triabva da si nosite parite s kolichka boje neka naistina tova da ne se sluchva zastoto togava naistina ste se obezkurvi tazi malka i nestastna Bulgaria Bog da ni pazi ot nekadyrno upravlenie!!!



Тема Re: 100 leva zaplata 2 000 000 000lv defizitнови [re: Repulsive]  
АвторPyиз (Нерегистриран)
Публикувано20.08.01 10:32



Спокойно бе хора. Цялата реакция на СДС преди изборите и сега е в смисъл как всички други са некадърни, само ние можем и знаем как. Това не намирисва ли на болшевизъм.



Тема Re: 100 leva zaplata 2 000 000 000lv defizitнови [re: Pyиз]  
Авторчичo (Нерегистриран)
Публикувано20.08.01 12:35




То си намирисва само на едно нещо: започна голямото царедворско осиране. След като взеха властта с популистки лозунги нищо друго не им остава освен да вървят по този път, иначе краят им ще дойде по-бързо от очакваното. А до къде ще стигнат е ясно: през зимата, след първите плащания на парното и тока, първи ще проплачат пенсионерите, а след пенсионерите - тези, които работят за тях.
И като си помисли човек, че този филм го гледаме от вече десет години...




Тема Re: 100 leva zaplata 2 000 000 000lv defizitнови [re: Repulsive]  
АвторVERVASHT SEDERAST (Нерегистриран)
Публикувано20.08.01 13:23



MA TI SI BIL PROS KAT KOSTOVSKI ZADNIK, ZA CHETIRI GODINI SDS KOLKO YVELICHI DANATSITE I KOLKO YVELICHI ZAPLATITE,CHE DAJE I MYRAVEI IZLISHAK SI FANTAZIRA CHE IMA , AKO SI NEGRAMOTEN I POMNISH KATO MAIMYNA OT DNES ZA YTRE VZEMI I PROCHETI ZA KAKVO STAVA VAPROS, PLIYS TOVA TOVA E SAMO NACHALOTO , I VSE PAK E NESHTO V SRAVNENIE S KRADLIVOTO SEDERASKO PLEME!!!! MA VECHE KATO SI GOVORITE KOI LI VI SLUSHA TO SAMO TVA VI OSTANA DA SI PROVETRIAVATE VMERISANITE YSTI, SHTOT OT MNOGO LAPANE I KRADENE VUNEIAT NA POMIA



Тема Re: 100 leva zaplata 2 000 000 000lv defizitнови [re: VERVASHT SEDERAST]  
АвторEL (Нерегистриран)
Публикувано20.08.01 14:09



Ако си забравил, мога да ти припомня, че Жан Виденов започна със същите неща, вдигна минималната заплата и намали ДОД и цопна в дефицит, три пъти преражглеждаха бщджета до края на годината и накрая я докара до хубава хиперинфлация, не бързай да се радваш. Когато няма пари, а даваш напред, сметките понякога излизат бая криви. Ама Жан пусна печатницата, а сега дали ще може с валутен борд?? С 100 лв. потреблението няма да се вдигне, зима идва. Така, че по-спокойно. !-ви октомври далече, да заработи парламента, тогава ще се разбере всичко колко е вярно.



Тема Re: 100 leva zaplata 2 000 000 000lv defizitнови [re: EL]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано20.08.01 20:29



Е, май вече е ясно.



Тема Re: 100 leva zaplata 2 000 000 000lv defizitнови [re: VERVASHT SEDERAST]  
Автор Repulsive (zaria e gol)
Публикувано20.08.01 23:29



abe sds za 4 godini ot 10 $ zaplata i 5 $ pensia vi ostavi s po 200 lv sredna zaplata i 100 lv pensia ako i zaro uvelichi dohodite na bylgarina s 100 pyti i az ste mu povervam



Тема A ti pomnish li, be,...нови [re: VERVASHT SEDERAST]  
Автор Aндpo ()
Публикувано21.08.01 11:07



... zadnik cherwen? Pomnish li kolko beshe srednata zaplata prez 97-a, kogato SDS dojde na wlast? 25 marki! A kogato SDS sdade wlastta 4 godini po-kysno - 250 marki! Sigurno dori twojat trudno fukcionirasht mozyk mozhe da smetne kakwo uwelichenie e towa.
Za kakwo nachalo goworish, be idiot? Nali shetshe da ima uwelichenie na pensiite i bjudzhetnite zaplati - "byrzo i nesimwolichno"? Kyde go? Che to dori predwidenoto w bjudzheta za tazi godina uwelichenie pada! Shtoto njamalo inflacija! Eba si dowoda! Ami znach dohodite mogat da rastat samo togawa, kogato ima inflacija, taka li? MUHAHAHA! A diganeto na toka i parnoto njama li da predizwika inflacija, a, typo parche takowa? Znachi - tok i parno - po skypi, zaplatite - syshtite! Towa e obednjawane, glupako! OBEDNJAWANE! Nezabawno i nesimwolichno NAMALJAWANE na dohodite!
Ami "swalenite" danyci? MUHAHAHAHAHA!!! Ej, oligofren, az plashtam okolo 25 % danyk obsht dohod. Ot tjah 15 % awansowo, drugite - na kraja na godinata. Znachi, kato swaljat danycite ot 01.01.2002, az cjalata 2002 shte si plashtam 15-te % awansowo, i edwa JANUARI 2003 (?!?!) shte platja po-malyk ostatyk. Eba si nezabawnoto namaljawane na danycite!
Oswen towa - tok i parno skachat s 10% ot 01.10.2001, a danycite se "namaljawat" edwa ot nachaloto na drugata godina! Znachi k'wo - ot 01.10. po-skyp tok i parno, obache syshtite danyci, syshtite zaplati! Obache inache carjat e pich, caredupcite syshto, a SDS i Kostow sa prestypnici i lyzhci!
Ja si ebi majkata!



Тема Re: 100 leva zaplata 2 000 000 000lv defizitнови [re: EL]  
АвторVERVASHT SEDERAST (Нерегистриран)
Публикувано21.08.01 17:11



AAAAAAAAAAAAAAAAAA Когато няма пари, а даваш напред, сметките понякога излизат бая криви. Ама Жан пусна печатницата, ...... MI PUTIO KADE SA PARITE BRE, PAK LI TSARIA GI E OKRAL, zabraviash MITNITSITE I DANATSITE !!!!!!



Тема Re: 100 leva zaplata 2 000 000 000lv defizitнови [re: Repulsive]  
АвторVERVASH SEDERAST (Нерегистриран)
Публикувано21.08.01 17:13



TEB SIGYRNO TE KONSULTIRA MYRAVEICHO!!!!!!!!



Тема Re: A ti pomnish li, be,...нови [re: Aндpo]  
АвторVERVASH SEDERAST (Нерегистриран)
Публикувано21.08.01 17:20



EI IZPOLZVAN PREZERVATIV S IZLIANO V NEGO SINIO SEME, NEMA NYJDA OT MNOGO PRIKAZKI NE SME MALOYMNI I TVOIA LI SAVETNIK E MYRAVEI, VASHTA STANA KATO HVALBA NA TSIGANE S GOL GAZ ............AMA E TAKA SHTOT TSIGANETATA SI POSTROIHA VILICHKI V DRAGALEVTSI S HARODNITE PARICHKI, A VIE ZABLUDENITE OVCHITSI SEGA IM SE KLANIATE I SI GOVORETE TA BELKIM VI SE PROVETRIAT VMIRISANITE DZYRLI , TO TVA OSTAVA NA BEZSILNITE I SLABI MIJATYRKI!!!!



Тема Re: A ti pomnish li, be,...нови [re: VERVASH SEDERAST]  
Автор Repulsive (zaria e gol)
Публикувано21.08.01 17:54



abe ti slabomislest li si ili prosto na takyv se pravish. Kyde ti beshe velichestvoto, kogato naroda vkliuchitelno i ti jylta glavo mizerstvashe kato bananovia etiopski narod i sutrin se sybujdashe s nova nula na us$ - sedeshe si u Madrito i se keseshe prodavaiki ordenite na Bulgarskata dyrjava i si dgitkashe v Monte Karlo na "tuka ima tuka nema" i drugi podobni umopomrachitelni igrichki. Loshoto v zialata taia rabota e che kato skapiat darjavata ne samo vie julti glavi ste stradate a i nie malko po-zdravomislestite sini ili kakvito stesh ni narechi umni glavi :). a oste po-losho e che zaro ste si digne chukalata i ste otide ia v Madrid ili na bahamskite ostrovi da si harchi durjavnia rezerv. Ta mola te nai-choveshki vzemi se u raze i pochni da mislish che zima ide parnoto i toka veche niama da sa na sds-arskite zeni.........



Тема Re: A ti pomnish li, be,...нови [re: Repulsive]  
АвторVERVASH SEDERAST (Нерегистриран)
Публикувано22.08.01 10:42



ABE TI DA NE MISLISH CHE JIVEESH V MONAKO BE KAPUT , TA V EVROPA NA DALI IMA PO GOLEMA BANANOVA REPUBLIKA OT NASHTA........A NA TEMA ORDENI I BALGARSKI TSENNOSTI HICH NE MI GOVORI ZASHTOTO ZA CHETIRI GODINI MOJE LI DA MI KAJESH EDNO NESHTO POLEZNO DA SA NAPRAVILI SDS I TAKIVA KATO TEBE KADETO STE MNOGO ZAGRIJENI ZA KULTURNOTO NI ISTORICHESKO NASLEDSTVO, SHTOT SHTE VZELI EDNI ORDENI I BEZ DA SI IMATE HAL HABER ZA KVO STAVA VAPROS SAMO PLIAMPATE, MA TO KAT SE IMA VPREDVID CHE SHTE KOSTOVCHETA E RAZBIRAEMO



Тема Re: A ti pomnish li, be,...нови [re: VERVASH SEDERAST]  
Автор Repulsive (zaria e gol)
Публикувано22.08.01 22:48



vinagi sym si mislil che nai strashnoto nesto e ubeden komuniaga ama iavno sym se lygal mnogo to po losho bilo prepikan monarhist pone ako biahme ostanali na vlast steshe da ima 10% uvelichenie na BIUDJETNITE ZAPLATI I PENSIITE kakto i ako si chuval 13 zaplata i pensia a ot vas poveche ot nerazreshenoto uvelichenie na minimalnata rabotna zaplata ot mejdunarodnia valuten fond i nenormalnoto uvelichenie na parnoto i na toka drugo ne vidiahme Vervai mi skoro tvyrde mnogo ste syjaliavash che si glasuval i si verval na psevdo zare psevdo turzi i banda nerealizirani iupita gotovi da kradat ne samo s shepi no i s vsiako edno otverstie na tialoto jalko samo che ste zagubim tolkova mnogo vreme i ste se vyrnem tolkova na zad
VERVAI MI



Тема Re: A ti pomnish li, be,...нови [re: Repulsive]  
АвторVERVASHT SEDERAST (Нерегистриран)
Публикувано22.08.01 22:56



BE AZ ZA KOI SAM GLASYVAL NE TI VLIZA V DUPKATA NA HYIA , AMA VECHE NA TAKIVA TANKI SINI SMETKADJII KATO TEB IM MINA VREMETO , A PODKREPA KADE DREMONTSA PREZ TEZI GODINI KOGATO NEIZPLASHTAHA I VSE OSHTE NE SA IM IZPLATENI ZAPLATITE NA STOTITSI HORA........ABRE KAPUT



Тема Re: A ti pomnish li, be,...нови [re: VERVASHT SEDERAST]  
Автор Repulsive (zaria e gol)
Публикувано27.08.01 06:36



znachi veche ste dochli vie edrite smetkadjii stotot nasheto vre;e na drebnite e izteklo
dano tryn da vi se zabie v zadnika ta da ne moje da sednete che kakto ste trygnali ste padnete ot vlast mai na 1000 den na pravitelstvoto
KOI VI DAVA PRAVO DA SLOJITE NA DAMS SHEF BEZ OBRAZOVANIE I SYMNITELNO MINALO "KRAJBA NA KOLI ??????




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.