Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:04 23.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Илия Павлов - Аз финансирах кампанията на Симеон"нови  
АвторHaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано30.07.01 10:52



За справка - последното шоу на Слави Трифонов.

Който плаща, поръчва музиката !!!

Въпроса е защо чак сега избирателят има тази информация?



Тема Re: Илия Павлов - Аз финансирах кампанията на Симеон"нови [re: Haблюдaтeл]  
Авторadlez (Нерегистриран)
Публикувано30.07.01 12:42



И как точно да се "справим" с последното шоу на Слави Трифонов?



Тема Re: Илия Павлов - Аз финансирах кампанията на Симеон"нови [re: adlez]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано30.07.01 17:15



Как ли ? Казано е доста отдавна - "който има уши - да чуе, и който има очи - да види !".

Тест за интелигентност: Да знаеш случайно откъде е този цитат ?



Тема И аз гледах предаването с Павлов - Какво от това?нови [re: Haблюдaтeл]  
АвторБoжo (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 09:48



Много важно, че Илия Павлов е финансирал кампанията на НДСВ.

Нормално е кампании на партии да се финансират от подръжници.



Тема Re: Илия Павлов - Аз финансирах кампанията на Симеон"нови [re: Haблюдaтeл]  
Авторчичo (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 11:02




Наблюдателю любезни,

Пиши по-ясно.

Какво е ставало в някакво си телевизионно шоу, па макар и много гледано, не е толкова важно. Казал, показал - голяма работа. Слави какво ли не е казвал и какво ли не е показвал. Той си е всеяден. Би показал и задника си насапунисан само шоуто му да върви и баламите да зяпат.

Що се отнася до финансирането на царя от силите в сянка. Фактът не е тайна. Сега новите управляващи искат, по думите на Милен Велчев, "декриминализация на банките". Това е повече от ясно, но ще ти го преведа на човешки език: искат, които разграбиха страната, изпепелиха спестяванията на стотици хиляди хора и изнесоха каквото може в чужди банки (а това бяха тези, които разполагаха с цялата информация в началото на 90-те: номенклатурата на Тато заедно с тайните служби) да бъдат оправдани, да бъдат върнати ограбените пари в страната и с тяхна помощ държавата ни окончателно и завинаги да бъде превърната в тяхна бащиния. Естествено, би било безкрайно глупаво тези намерения да бъдат декларирани по какъвто и да било начин. И не само в предизборната кампания. Не случайно новите управляващи издигат такава плътна информационна завеса. За тяхните намерения ни остава да съдим само по измененията в състава на царското обкръжение и връзките помежду им. Останалото ще бъде обгърнато в най-строга тайна. Сам ще се убедиш. И то - скоро.

Други въпроси?




Тема Re: Илия Павлов - Аз финансирах кампанията на Симеон"нови [re: Haблюдaтeл]  
Автор boboracing (Formula 500)
Публикувано01.08.01 00:29



Че какво лошо има в целия свят е така . А и не е ли по-добре богатите да дават на управляващите , отколкото управляващите да крадът от народа / както беше до сега /. Струва ми се , че някой хора от тази тема са много близко от бившите управляващи . И според мен би трябвало да мълчът.

Бобо и котка по гръб не падат !!!


Тема Re: Илия Павлов - Аз финансирах кампанията на Симеон" [re: boboracing]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано01.08.01 06:44



Вярно че по гръб не падаш ! Ама май често си падаш на главата - резултата е налице в писанията й. И вземи да се научиш на правилен писмен български език...



Тема Re: Илия Павлов - Аз финансирах кампанията на Симеон"нови [re: чичo]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано01.08.01 22:10



Но за тези неща отдавна се говори. Става въпрос /и аз го пиша редовно от доста време/ за около 5 млрд. долара, които трябва да се върнат. Забележи, откраднатите пари бяха около 10 млрд., ако не се лъжа /или 12/. Те искат да вкарат около 5 /каква милост/, с които да си завъртят играта тук. Те с останалите си я завъртяхя "там". Но това поставя страната под икономическа и политическа /което е по-важно/ зависимост. И тези наивни и добри царедворци ми говорят за "нов морал" и лапат мухите. Това, което те направиха с България е предателство към родината ни!



Тема Re: И аз гледах предаването с Павлов - Какво от това?нови [re: Бoжo]  
АвторBlacky (Нерегистриран)
Публикувано02.08.01 11:37



Ами това, че любезният ни и любим народ отдавна го е казал: "Който плаща, той поръчва и музиката".



Тема Re: Илия Павлов - Аз финансирах кампанията на Симеон"нови [re: Xлeбapoв]  
Автор boboracing (Formula 500)
Публикувано02.08.01 20:03



А бе аз тук да не съм на изпит по българска филология ? А и никога не съм казвал , че см бил отличник .

Бобо и котка по гръб не падат !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.