Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:16 20.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Илия Павлов - Аз финансирах кампанията на Симеон"  
АвторHaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано30.07.01 10:52



За справка - последното шоу на Слави Трифонов.

Който плаща, поръчва музиката !!!

Въпроса е защо чак сега избирателят има тази информация?



Тема Re: Илия Павлов - Аз финансирах кампанията на Симеон"нови [re: Haблюдaтeл]  
Авторadlez (Нерегистриран)
Публикувано30.07.01 12:42



И как точно да се "справим" с последното шоу на Слави Трифонов?



Тема Re: Илия Павлов - Аз финансирах кампанията на Симеон"нови [re: adlez]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано30.07.01 17:15



Как ли ? Казано е доста отдавна - "който има уши - да чуе, и който има очи - да види !".

Тест за интелигентност: Да знаеш случайно откъде е този цитат ?



Тема И аз гледах предаването с Павлов - Какво от това?нови [re: Haблюдaтeл]  
АвторБoжo (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 09:48



Много важно, че Илия Павлов е финансирал кампанията на НДСВ.

Нормално е кампании на партии да се финансират от подръжници.



Тема Re: Илия Павлов - Аз финансирах кампанията на Симеон"нови [re: Haблюдaтeл]  
Авторчичo (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 11:02




Наблюдателю любезни,

Пиши по-ясно.

Какво е ставало в някакво си телевизионно шоу, па макар и много гледано, не е толкова важно. Казал, показал - голяма работа. Слави какво ли не е казвал и какво ли не е показвал. Той си е всеяден. Би показал и задника си насапунисан само шоуто му да върви и баламите да зяпат.

Що се отнася до финансирането на царя от силите в сянка. Фактът не е тайна. Сега новите управляващи искат, по думите на Милен Велчев, "декриминализация на банките". Това е повече от ясно, но ще ти го преведа на човешки език: искат, които разграбиха страната, изпепелиха спестяванията на стотици хиляди хора и изнесоха каквото може в чужди банки (а това бяха тези, които разполагаха с цялата информация в началото на 90-те: номенклатурата на Тато заедно с тайните служби) да бъдат оправдани, да бъдат върнати ограбените пари в страната и с тяхна помощ държавата ни окончателно и завинаги да бъде превърната в тяхна бащиния. Естествено, би било безкрайно глупаво тези намерения да бъдат декларирани по какъвто и да било начин. И не само в предизборната кампания. Не случайно новите управляващи издигат такава плътна информационна завеса. За тяхните намерения ни остава да съдим само по измененията в състава на царското обкръжение и връзките помежду им. Останалото ще бъде обгърнато в най-строга тайна. Сам ще се убедиш. И то - скоро.

Други въпроси?




Тема Re: Илия Павлов - Аз финансирах кампанията на Симеон"нови [re: Haблюдaтeл]  
Автор boboracing (Formula 500)
Публикувано01.08.01 00:29



Че какво лошо има в целия свят е така . А и не е ли по-добре богатите да дават на управляващите , отколкото управляващите да крадът от народа / както беше до сега /. Струва ми се , че някой хора от тази тема са много близко от бившите управляващи . И според мен би трябвало да мълчът.

Бобо и котка по гръб не падат !!!


Тема Re: Илия Павлов - Аз финансирах кампанията на Симеон"нови [re: boboracing]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано01.08.01 06:44



Вярно че по гръб не падаш ! Ама май често си падаш на главата - резултата е налице в писанията й. И вземи да се научиш на правилен писмен български език...



Тема Re: Илия Павлов - Аз финансирах кампанията на Симеон"нови [re: чичo]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано01.08.01 22:10



Но за тези неща отдавна се говори. Става въпрос /и аз го пиша редовно от доста време/ за около 5 млрд. долара, които трябва да се върнат. Забележи, откраднатите пари бяха около 10 млрд., ако не се лъжа /или 12/. Те искат да вкарат около 5 /каква милост/, с които да си завъртят играта тук. Те с останалите си я завъртяхя "там". Но това поставя страната под икономическа и политическа /което е по-важно/ зависимост. И тези наивни и добри царедворци ми говорят за "нов морал" и лапат мухите. Това, което те направиха с България е предателство към родината ни!



Тема Re: И аз гледах предаването с Павлов - Какво от това?нови [re: Бoжo]  
АвторBlacky (Нерегистриран)
Публикувано02.08.01 11:37



Ами това, че любезният ни и любим народ отдавна го е казал: "Който плаща, той поръчва и музиката".



Тема Re: Илия Павлов - Аз финансирах кампанията на Симеон"нови [re: Xлeбapoв]  
Автор boboracing (Formula 500)
Публикувано02.08.01 20:03



А бе аз тук да не съм на изпит по българска филология ? А и никога не съм казвал , че см бил отличник .

Бобо и котка по гръб не падат !!!


Тема Re: Илия Павлов - Аз финансирах кампанията на Симеон"нови [re: boboracing]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано03.08.01 07:22



... с една дума - борче, а ? Е сега вече ми е ясна позицията ти за Илия Павлов !



Тема Re: Илия Павлов - Аз финансирах кампанията на Симеон"нови [re: boboracing]  
Автор Aндpo ()
Публикувано06.08.01 11:15



Ами има лошо. Я си спомни как Хилари Клинтън отказа на Дарина Павлова, жената на Илия Павлов, дарението и, защото парите били с неясен произход! Значи дори в Щатите знаят как Мултигруп са направили пари. А царят говори за почтеност, нов морал и т. н., а после взима пари от същите тези Мултигруп. Няма лошо бизнесмени да финансират политически партии, но когато тези бизнесмени са известни мошеници и перачи като Илия Павлов, естествено е един политик, който говори за честност, да откаже техните средства. В противен случай приказките за "почтеност" и "нов морал" някак си увисват във въздуха, не мислиш ли?



Тема Re: Илия Павлов - Аз финансирах кампанията на Симеон"нови [re: Xлeбapoв]  
АвторMUTO (Нерегистриран)
Публикувано06.08.01 21:20



NE OBIZDAI BORCITE TE ZA NISTO NE SA TI VINOVNI

A 4e ONIA REISING LI E KAKUV E E PULEN PUMIAR VERVAI MI


NA BOBOLAINORACING

Ei kaput ia si ebi maikata i budi STASTLIV i znaes kolko BOLI v POSLEDSTVIE a



Тема Re: Илия Павлов - Аз финансирах кампанията на Симеон"нови [re: Aндpo]  
Автор boboracing (Formula 500)
Публикувано07.08.01 19:15



Вие сте много наясно с нещата бе ! Я кажете тогава от къде адже ба са парите на Мулти ?

Бобо и котка по гръб не падат !!!


Тема ...от баничките, чичовото...нови [re: boboracing]  
Авторчичo (Нерегистриран)
Публикувано09.08.01 09:01




Спестили са ги от стотинките, дето мама им дава сутрин да си купят закуска.




Тема Re: Илия Павлов - Аз финансирах кампанията на Симеон"нови [re: чичo]  
АвторЛoшaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 17:29



На мен нещо не ми е ясно!
От какъв зор ще връщат парите "оправдани", както казва чичо. Та то никак не е трудно - една фирмичка нейде на Каймановите острови, регистрирана с подставени лица и ето ти един "чуждестранен инвеститор"! И никакви данъци няма да платят за да си върнат парите!



Тема Re: Илия Павлов - Аз финансирах кампанията на Симеон"нови [re: boboracing]  
Авторbobo-eb (Нерегистриран)
Публикувано16.08.01 12:03



Абе, задник, ти последният в тази държава ли си дето не знае чии са парите, които върти Мултигруп? Или живееш в село Стърчи Патка, Видинско или си от семейство на много зачукани комунисти.......

Това, че не падаш по гръб, би следвало да значи, че не можеш лесно да бъдеш победен?!???? Само не забравяй, че такива като теб ги ебат на задна прашка....... без да падат по гръб

Разминаването между думи и дела при царската сган забочва да става твърде очебийно (едва 3 месеца след изборите!?!.... какво ли ни чака нататък?)

Щяха да съкращават раздутия щат на държавната администрация. Делата им показват, че засега раздуват още повече щата.

Щяха да подобрят осезаемо жизнения стандарт на българина за 800 дни. Делата и думите им показват, че в настоящия момент те смятат, че дори обещаните от СДС суми за средна заплата и средна пенсия са недостижими (за тях)

Щяха да донесат НОВ МОРАЛ във всичко. Делата им показват, че "новият им морал" е свързан преди всичко със замяна на посоката на интересите и посоката на придвижване на паричните потоци. А Мултигруп пак се изправя от пепелта...



Тема Re: Илия Павлов - Аз финансирах кампанията на Симеон"нови [re: Haблюдaтeл]  
АвторlLlA PAVLOV (Нерегистриран)
Публикувано19.08.01 23:40



KVO ZNACHENIE IMA KOI KOI FINANSIRA, DOSEGA ZASHTO NE SE INTERESYVAHTE ZA SINITE LAINA OT KADE HARCHEHA I KRADIAHA.................AMA TO E TAKA , TIA DETO OKRADOHA DARJAVATA VI SE NRAVIAT SHTOT SIGYRNO I VIE STE SASHTITE LUMPELI KATO TIAH




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.