Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:14 25.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Какво ще споделите, Господа костовичари  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано22.07.01 21:13



за поредния политически суплес, който в тази тиха вечер Царя ви изпълни. Как леко ви отдели от замята. Всички видяхме как петичките ви описаха окръжност с център двупръстово седерсраско чело. Сега мълчите и още се чудите живи ли сте, не сте ли. Е утре, като си получите инструктажа да ви видим коментарите - защо сте в пълна, тотална опозиция (днес чухме в Гласове, че това било новата голяма победа на костоф и първата загуба на Царя ???!!!). Ще циврите, ще циврите и тайничко ще се надявате скрити зад някое храстче Царя да сгреши някъде, ще правите сини магии, ще му броите дните, ще кълнете. Ще дебнете Царя да се спъне някъде и подличко ще излезете от дупките си - жадни и освирепели за нов реванш, за нови грабежи, за нови престъпления и издевателства.

П.П.
Днес се видях с един мой стар приятел и стар седесар от онова романтично време. Та от него знам, че Бургасото сдс ще обяви костов за персона нон грата в Бургас. На следващата им партийна конференция ще го издухат заедно с цялата му пастмина.
АМИН



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано22.07.01 22:42



Таман бях решил да ти отговоря и видях, че темата не е адресирана към мен (в смисъл на "костовичар"). Така че спирам. Ама иначе много смешно си я подкарал :))
И тъпо, тъпо - та чак дрънка !!!



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: LeoS]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано22.07.01 22:56



пич - не спирай бе, не спирай - за теб е темата
Ама много съм бил прав, че ще започнете да циврите.

Хайде лео, покажи се от храста



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
Авторceдecap (Нерегистриран)
Публикувано22.07.01 23:36



МОНИ ЩЕ СЕ СПРАВИМ С ГОРСКИЯ И С ШАЙКАТА ЛУМПЕНИ ОКОЛО НЕГО



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: ceдecap]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 00:00



Знам бе приятел, нали вашите тайни надежди ги знаем всички. Знаем, че дебнете, че чакате. Знаем го.

Първо се справете със себе си. Като се справите със собствените си фантазии и ретроградни мечти, тогава ще си отиде и костов - веднъж и завинаги. Та той се крепи политически на шепа фанатици и реваншисти (такива е имало и в Германия след падането на Третия райх) и икономически - на заграбеното от него и шайката му. Бъди сигурен докато чакате приведени зад храстчетата Симеон ще ви нанесе няколко изискани финансови шамарчета. Като ви отнеме заграбеното, след 10 години от вас ще остане една улична банда бръснати глави. Костов обаче няма да го има сред вас.
Така, че циврете - има за какво !

успех
вярвам, ще му дойде времето - сами на себе си ще се смеете



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
Авторtulsa (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 04:25



Udiven sum ot elegatnia sintez na iziskan politicheski analiz i ekpresiata
na proletarski poet a la Geo Milev....proizvoditelnostta na stahanovetz
sasto ne e za prenebregvane.
Ochakvam s neturpenie novite vi publizistichni izyavi...



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
Авторkokи (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 14:08



Не бъди толкова самодоволен и злобен.
Ще видим след 800 дни кой ще се смее последен.



Тема Абе не е ли вече временови [re: moni]  
Автор Яceн *;o) (луд за черпене)
Публикувано23.07.01 15:32



да забравим за Костов? Той е вече никой - ни м.пр., ни шеф на партия. Както сам каз 'АМИН'. Т.е. 'КРАЙ' - повече няма да чуем от тебе и дума за Костов, нали?

Ти, по-добре, гледай там 'новите хора', 'новия морал'. Щото гледам си се отплеснал и ще вземеш да изпуснеш, когато С.С. докаже с факти, че сме 'оправена държава'.

Историята има какво да ти подскаже. Бих ти препоръчал много поучителните събития след втората световна. Тогава един изключителен мъж - ген. Маккартър е отишъл в Япония и им е помагал да станат на крака. САЩ може да са всякакви, но имат достатъчния интелект да знаят - ако искаш да имаш уважението на победените, не трябва да ги риташ докато ти се окървавят кубинките. Така просто си създаваш враг до гроб, вместо разумен партньор...


-------------
Ясен *<;о)


Тема Re: Абе не е ли вече временови [re: Яceн *;o)]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 21:31



Ясене, не мога да подмина току така мнението ти.


1. Е това е доста дребно нещо ама - АМИН не значи край. С костов не аз, България е приключила. Обещавам ти, аз ще прилкюча с него докато костовичарите останат, колкото провинциална улична банда. Вярно е и тогава ще бъдат обществено опасни, но сигурно ще има по-значими неща, с които да се занимавам.

2. Благодаря ти, че ми даваш повод, като ме подсещаш с примери от историята, да ти припомня и аз нещо:
- не подаде ли Симеон ръка за помирение към сдс, така както "един изключителен мъж - ген. Маккартър" направи, когато беше пратен в Япония. Хайде, кажи ми как реагираха японците и си помисли за реакциите на костовичарите.

3. Ясене, следя твоите изяви доста отдавна и с удоволствие мога да констатирам едно добро развитие в мисленето ти. Разбирам, че не е лесно човек да загърби пристрастията и миналите си емоции. Много искам да те видя, да те усетя, като един мислещ (както в последния си постинг) човек.
Пак ще се върна на костов - и с успехите му и с неуспехите му. Тази личност вече не ме вълнува - тя е в миналото. Вълнуват ме онези, които по свои си причини търсят и чакат възможност за реванш, за това да докажат, въпреки цената, колко биле прави някакви си исторически личности от края на 20-ти век. За тях в най-голям успех и щастие се превръща всяка грешка, всяка погрешна стъпка на опонента. Нещо повече - те се надяват, молят се, вещаят нови катаклизми и катастрофи. Не усещаш ли каква смрад се носи от храстите където дебнат тези хора. Хайде помисли - кои са тези хора, прочети малко постингите на твоите (ще ми се да кажа бивши) съидейници.


Абе хора, поучете се от едно бсп - ами тези комунисти ви надрастнаха с десетилетия в мисленето си.


мони
успех



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано23.07.01 21:36



Nali znaesh, che ako me niama, to e za malko - s obich - Dobra sam!



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано23.07.01 21:53



Ще трябва ли да говрим, Скъпи?



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано23.07.01 22:13



За това ще Ви кажа, че няма по-голяма политическа провно мислеща
итайки Ваз???



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 22:19



E, друго си е кирилицата. Не мога да кажа, че съм недоволен - докато те нямаше нацепих няколко корави кратуни както си знам. Вече като си тук, бих го направил също, само, че по-изискано, по царски (това под твое влияние). Кажи нещо - чакам да разбера сега и за моето благотворно вличние върху тебе. Хайде кажи - ОБИЧАМ ЦЕРЯ.

Мони, чакам те с обич



Тема MONI MNOGO NE STANAXA LIнови [re: moni]  
АвторMUTO (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 03:05



Svirkite bre 4ovek poslednite niakolko dni po skromni is4islenia triabva da si duxal pone na 150 taksimetradzii za da se zadurzis tolkos dulgo v DIRa


150x2gr = 300gr Kazi re4i 0.5kilo sperma si izial za da pises pak porednata prostutia tuka s drusaniat si mozuk



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано24.07.01 03:46



Обичам Мони.



Тема Мони, ти си инфантилнови [re: moni]  
Авторбaбa ти (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 13:56



Може ли ние дамите (полу) костовичаски да кажеме нещо? Така де, каква е тая дискриминация!

Мони, съншайн, няма какво да коментирам, баби. всеки мисловен (абстрактен) процес го представяш с неща от материалния свят. алегориите ти - инфантилни, тълкуванията ти - инфантилни, предлоложенията ти - инфантилни. дано половия ти живот да не е с качествата на тези съждения, че бабе как да ти кажа ;-))... айде, че ще ми проличи, колко съм дърта.

Мони, костовизмът е политически процес по-сложен, от този който можеш да разбереш - с 2 страни на медала и с много нюанси и разклонения. тайк ит изи! не сме на мач да ни засипваш с инфантилни мисли с комунистически патос.



Тема Pak neshto...нови [re: moni]  
Автор Яceн *;o) (луд за черпене)
Публикувано24.07.01 14:47



1. Ti za Kostov ne beri griza. Nito za tova koeto narichash 'kostovicizam'. To samo shte si ide. Ako SDS ne se promeni - kraj. Taka che dojdat li pak na vlast - shte sa drugi. Dali po-dobri ili ne - tva e drug vapros. Az lichno smyatam che shte sa po-dobri. Tova pri polozenie ako.

2. Za McCarty i SDS. Ami razlikata e OGROMNA! Ednoto e pomosh na darzava, absolutno opistoshena ot protivnika. A drugoto e vapros na tova kak raboti demokratichoto obshestvo. A to bez opoziciya ne go biva. Seshtash se za predi '89-ta, kogato vsichite na vlast byaha braknali v meda...

I sega kogato 'vsichki sme za Plovdiv' i se drusame na pirona (kato v onya star, tap vic) kakvo shte stane? Da ti citiram li Shvejk? Eto:
'Edno lajno shte stane!'. BSP ne tryabvashe da priema. Za BG v momenta e dobre da ima upravlenie ot EDNA sila s minimalno mnozinstvo - max do 130 glasa. Hem da ne se nalaga da pravyat kompromisi (kto F.Dimitrov), hem da ima koj da gi perdashi prez racete. Stoto s toya prlamentaren kontrol - dva pati razreden i dva pati po-kas...

Abe da ne kazvam golyama duma, no imam seriozni opaseniya. Shte te pomolya da nabludavash kakvo shte stane primerno s cenata na zahrata. Znam che ne si spomnyash, zatova ti kazvam. Predo Kostov da narita Multigrup po prestapnite zadnici, zahrata beshe 1,50 lv. Sega kolke e - sled celi 3,5 godini? 1-1,10.
Dano ne sam prav, no se strahuvam che BG shte bade razdadena pod arenda. Nali chetsh koj vliza v prvitelstvoto i kak Ilijkata Pavlovish razkarshva ramene. Velikiyta biznesmen! Pfu! Magistralen banduga...

3. Izobshto nyama razvitie na msleneto mi. Prosto ne sam go izlagal cyalostno. NIKOGA ne sam bogotvoril Kostov. Az lichno smyatam i vinagi shet smyatam, che Kostov upravlyava dobre. Osobeno parvite 2 godini. V dadenata situacia, s dadenite nachalni usloviya, s dadenite hora. Dopusna i mnogo greshki - vtorite 2 godini. No kato cyalo mislya che se spravi na okolo 70%.
Naj-golyamata mu greshka e che se prevarna ot politik v administrator. I che mu lipsvashe public relations. Prochti statiyata:


Ej taka, nepredubedeno. Mnogo istini ima tam.

Az ako byah mu opredlyal PR strategiyata, sega shteshe da e pak SDS i to pak s palno mnozinstvo. Taka che Kostov ne e 'absolutniya zal genij'. MNOGO e dalech oto tova...


A po tvoite postingi pak lichi, che smyatash negovoto upravlenie za 100% proval. Taka li e? ABSOLUTNO nishto li ne napravi? VSICHO li beshe losho?

Samo ne zbravyaj che nishto ne e absolutno. Nito Kostov, nito SS.
A i v krajna smetka, ako se otdelish ot emociite, shte vidish che v Bg ne stava nishto chak tolkova osobeno i tragichno. Prosto varvim sled ostanalite darzavi s 70-80 godini nazad. Nima take ne e bilo v cyala Evropa i USA? Za yavlenieto 'parvonachalno natrupvane na kapitali' stava vapros...

Abe s edna duma stoj i gledaj. Az tova shet pravya. I shte otbelyazvam. Pak kato turim chertata - togava shte vidim koj kriv i koj prav. Naj-veroyatno istinata she e po-sredata.

Ama kam moyata polovina! :))
/Sorry, ama za lsojite neshta sam bil obshto vzeto kato prorok do sega.../

P.s. sorry za metodicata...


-------------
Ясен *<;о)

Тема Re: Мони, ти си инфантилнови [re: бaбa ти]  
АвторЖълтypчe (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 15:18



Уважаема Бабо,
Наистина Мони се изказва инфантилно с тези суплеси и т.н.
Г-н Костов наистина е многопластова личност, наистина даде много на България, раздаде се докрай, но с някои неща не можа да се пребори, най-вече с обкръжението си. Не успя да прояви и достатъчно гъвкавост в някои ситуации. Най-четените всекидневници определено бяха доста недоброжелателни към него.
Затова Н.В. Симеон II постъпва правилно като се отнася с търпение към медиите, като призовава към изчакване, защото все още може да си го позволи.
Той успява засега да обедини доста интереси и дано да ги насочи в правилната посока. Дано да издържи и физически , защото може само да даде на тази страна, едва ли може нещо да вземе.



Тема Re: Абе не е ли вече временови [re: moni]  
АвторЖълтypчe (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 15:27



Мони, мони, осъзнай се малко! Кой са надраснали комунистите и защо? Това, че двама техни доказали се кметове стават министри е хубаво по линия на обединението на нацията, но какви ще са реакциите , че влизат в кабинета от външни наблюдатели е рано да се каже и като му дойде времето ще видим. Жалко е, че СДС не надскочиха гордостта си и не се присъединиха и те с най-доброто от себе си, но и това ще стане след задаващата се конференция ако Софиянски стане шеф на партията. А иначе СДС превъзхожда БСП във всяко отношение и само НДСВ ще спечели когато се присъединят към кабинета.



Тема Re: Мони, ти си инфантилнови [re: Жълтypчe]  
Автор Яceн *;o) (луд за черпене)
Публикувано24.07.01 17:35



Ne mozel da vzeme, kazvash?! Kak da ne moze?! Ima oshte dosta hlyab v banicata narechena Bulgariya... MNOGO!
I ako nyako iska da vzeme i e v poziciyata na min.pr. - shte vzeme i nyama koj da go spre. Osobeno v sitauciya kato dneshnata...


-------------
Ясен *<;о)


Тема не си толкоз дърта Бабо, с тованови [re: бaбa ти]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 21:53



"съншайн" и "тейк ит изи". Пък и изтърваната дума за секса издава нещочко от тебе. Добре де, костов бил многопластов и аз с инфантилните си разбирания явно не мога да разкрия 2-те на страни на медала и с многото нюанси и разклонения.

И понеже ме охарактеризира на бърза ръка, ще си позволя и аз да понапиша нещо за теб:
Ти си от жените, които не искат да бъдат забелязани веднага. В живота си винаги поставяш често непреодолими дистанции пред мъжете. Също толкова често съжаляваш за това. Ако не си намерила истинският мъж - връзките ти са кратки, редки и непълноценни. Отегчена си. Незадоволена си. Искаш да доминираш, да покровителстваш, да поучаваш. Търсиш навсякъде доказателства - не ти си виновната за непълноценните отношения с хората. Работиш много, имаш самочувствие - то обаче в никакъв случай не е онова самочувствие на красивата, обожавана от мъжете жена. Тези около теб не те разбират.
Ти правиш ли си изобщо труда да разбираш хората ? Не предпочиташ ли по-лесното - да ги причисляваш към една или друга категория само по първосигналните си усещания. Не мислиш ли, че точно в това се състоят част от проблемите ти в общуването. И когато говориш клишетата, че нещо е многопластово с различни нюанси - не мислиш ли, че това се отнася за всичко около теб. И защо самата ти не търсиш и не разкриваш тези пластве. По лесно ти е да лепнеш едно "инфантилен" или нещо друго. Ще ти кажа защо - защото самата ти си повърхностна и първосигнална, мислеща с клишета (в това няма нещо по-лошо от това да си инфантилен).

честно - нали те познавам поне малко.
(всъщност можеш да постъпиш както си постъпвала до сега - отминаваш)

Чао и успех.



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 22:00



Кажи поне на MUTO, че е лошо и непослушно момче.
Кажи му поне да не мъ бий, чи много мъйстрах.

С обич - Добрия мони.



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: Dobrata]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано04.08.01 03:28



Мони, липсваш ми, обади се! Да не би да ти се е случило нещо?



Тема Sigurno mnogo gleda Resttlemaniaнови [re: LeoS]  
Автор Kиpo ()
Публикувано04.08.01 16:40



mom4eto -"Supleks "))))
Hubawoto e ,4e dejstwitelnostta shte prilozhi na ljubimija mu car4ok "Wonjashtoto lice "-toj si znae !

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Re: не си толкоз дърта Бабо, с тованови [re: moni]  
Авторvuzmuten (Нерегистриран)
Публикувано05.08.01 11:00



drugarche, ti koito si glasuval za jultite, bi li im kazal da si sednat na D-tata i da BACHKAT, da BACHKAT i pak DA BACHKAT - za tui sa otishli tam!!!!!

nai golemite turtei se namuknaha v parlameta, oshte nezapochnali i izliazoha v 1 mesec platen otpusk!!!!



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано05.08.01 11:36



тук съм, но все по-рядко - ей какво лятооо и какви шведки са пуснали по плажовете, каква шведка е излязла и кълве ли кълвееееее.
Има ли в софия нещо чуждо ?

поздрави
мони



Тема Re: не си толкоз дърта Бабо, с тованови [re: vuzmuten]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано05.08.01 11:49



сигурно ти се иска да бачкат като ония работливковци от агенцията за приватизация - дето 2 часа преди да ги сменят успяха да шитнат Хемус еър без пари на сините братовчеди. Ма това теб господинчо едва ли те трогва, да не говорим - да те възмути.
Ей заради такива безлични, импотентни, "възмутени" (само от онова, което им бъде наредено да се възмущават) сини говеда като теб съм гласувал за Царя. Мамка им синя кредлива.



Тема Re: Sigurno mnogo gleda Resttlemaniaнови [re: Kиpo]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано05.08.01 12:35



кире, ти си още един цветущ пример за това, което съм написал горе. И ти си се сгушил зад храста и няма да пропуснеш да забележиш правописна грешка, камо ли да пропуснеш нещо по-съществено. Какво да очакваме от такива като теб - ами прочети пак анонса ми.



Тема Ne se hwanah zaнови [re: moni]  
Автор Kиpo ()
Публикувано05.08.01 16:51



greshlata ,a za idejata ti.
No ,znaesh li ,njamam namerenie da razgowarjam s teb,bez da znam-ti monarhist li si ?
Ne mi gowori w stil "ne mu e sega wremeto" prosto i jasno otgowori -podanik li iskash da si ili grazhdanin.
Zashtoto s edin twoj pishman-syidejnik se razbrahme -toj hareswa Simo pry4a ,no e republikanec.
Az pyk ne go hareswam nito kato premier ,nito kato kenefo4ista4.
No ako se okazhe dobyr premier (dylboko se symnjawam w towa -we4e zapo4na da se osira ),shte kazha -dobre ,toj e dobyr premier.No ne go shta kato car -nito kato dobyr ,nito kato losh !

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Re: Ne se hwanah zaнови [re: Kиpo]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано05.08.01 21:20



кире, идеята ми се потвърждава към момента 100 към 100. Какво значение има какъв съм - монархист или републиканец. Сега мога да съм републиканец, после монархист, след това пак републиканец или каквото друго си пожелая. Един син глупак ми написа, че това било безпринципно. Надявам се, че и ти би нарекъл по същия начин всяко синъо говедо, което се крие зад лъжепринципите си и прикрива зад това ограничената си и елементарна същност. Та право на всеки е да се определя във всеки момент такъв какъвто сам той си пожелае - ами нали вече говорим за наченки на демокрация в тази обрулена от комунизма и седерастията страна.
И след като си толкова любопитен - в момента съм в един преходен период - като, че ли се превръщам в монархист. Дали ще стана такъв, ще зависи от Симеон и наследниците му. Ще зависи и от сините говеда - колкото повече ми говорят за тъпите си принципи, толкова повече ме отвръщават, а от там и ме приближават към различни на тях убеждения. Стигнахме до тук в резултат на синята простотия (не по-малка от червената). Обърни внимание на последните все още облечени от власта им изродщини - продадоха и Хемус еър без пари.
И още нещо за "идеята ми" - всички онези неща които можеш да напишеш срещу С2 (независимо дали са верни или не) са само една малка правописна грешка в сравнение с последните реални - от всички видяни, изцепки на седерастите. Тъй, че по-добре си мълчи и си стой зад храста с квазирепубликанските си принципи и чакай някоя следваща правописна грешка. Тогава скочи да се ежиш и правиш на свободен гражданин. Пък докато стоиш зад тоя храст вземи, че помисли малко - що за свободен гражданин си бил ? Може би като свободен гражданин си се ползвал от правото си поне да научиш как на надето мъжа и си купи гаражите (това както осъзнаваш е само най-малкото и първото нещо, което ми хрумна да те попитам). И ако ти - свободния гражданин не знаеш отговора (истинския отговор) - ебал съм те в свободния гражданин.

успех
и излез от храстите на заблудите си. И помни в тия драки са те докарали да пееш в хора на интересите на други. Опитай поне веднъжда да помислиш със собствената си глава и за собственото си достойнство - гражданиноооооо.



Тема Re: Ne se hwanah zaнови [re: moni]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано06.08.01 20:04



Мони, надявам се, че под "син глупак" не разбираш мен! Що се касае до принципите - ти добре си го казваш, че горе-долу нямаш такива. Това е достатъчно. Добре си се загрижил за Хемус Еър, но ти не знаеш защо се налага тази приватизация. А вече всички знаят в името на какво дойде твоят човек в България. Помисли, все-пак, преди да плюеш само. Знам, че не си цъфнал и вързал, но "какви шведки само"!!!. Желая ти успех, но се пази от разни лоши неща! С обич - Добрата.



Тема Moni KOPELE DRUSANO S DOFA V GUZAнови [re: moni]  
АвторMUTO (Нерегистриран)
Публикувано06.08.01 21:13



Abe samo 2-3 dena da me nema i pak po4vas da se prais na umen a ??????

Za tova ti vlizane v neta KOLKO TO4NO SVIRKI NAPRAVI 10000000000000 AAAAAAA

3 Kila SPERMA nai malko si ispil NALI

LELE KOLKO 4E BOLI MOMINOTO NARKOMAN4E LELEEEEEEEEEE



Тема Hi, Dobro momi4eнови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано06.08.01 21:51



Защо да съм без принципи ? Ето един от моите принципи - по добъре свободен поданик (блазе им на шведките) отколкото тъп, лъган, заблуден, псевдо свободен, унизен, вечно преебан, прост гражданин. Ако само едно от определенията към гражданин се прехвърли и към поданика - ще си преосмисля битието. Твоите принципи явно не позволяват някакво преосмисляне - ти си решила да си гражданка (републиканка). За теб явно е без значения определението пред онова, което си решила или искаш да бъдеш. Какво да правя - знам, че е имало има и ще има такива хора - като коне с капаци. За тях мисленето и преосмислянето е забранено. Добре де, толкова ли няма значение каква точно гражданка си ? Сама ми кажи що за гражданка си - къде е твоята гражданска свобода да не знаеш като свободен гражданин онези наложителни причини да се продаде Хемус еър без пари (90 % в компенсаторки). Нямам думи за това - по добре умрял монархист отколкото гражданин дето (да му се чудиш на вътрешните нихелистки, мазохистки, робски, мотиви) не му прави впечатление ...... (толкова много неща, какво да ти ги припомням). Чудя се не ви ли е срам от себе си и от принципите ви ?

Какво става с теб ? Бих ти препоръчал да се поразровиш в интернета и да се поразговориш с някой приятел от свободните от предразсъдаци страни. Много бързо ще разбереш, че няма граждани или поданици, няма монархисти или републиканци, няма българи или турци, няма шведи или норвежци - има свободни духом хора. Хора, които не допускат да се подиграват с принципите им (само да ти припомня, че преди 10-тина години премиер-министърката на Дания си е подала оставката за това, че си е позволила да купи няколко шоколада, плащайки със служебната си кредитна карта. Да ама в Дания хората не са коне с капаци като вас - вие дори ще скочите да защитавате костов дори и рилския манастир да беше продал. Срам ме е че в тая страна все оше има 10-тина процента не хора, а ... (НЕ ЗНАМ КАК ДА ГИ НАРЕКА).

Хайде стига, че почвам да се ядосвам, пък това не отива на човек който иска да бъде свободен - щом като свободата изисква да признаем и циганите и турците и арменците и шведите и шведките, ще трябва и с костовичарите в една държава да живеем.

Пожелавам ти много любов със свободни хора.
Кажи нещо за софия - виждала ли си Царя на живо. Дали е толкова величествен и жестоко як на живо както по новините ? Блазе ти, поне можеш да го видиш, а сигурно пипнеш.

С обич - по-добрия мони

П.П. Миналата седмица видях хубавото наде на плажа в сънито - много е тъпа ще знаеш.



Тема Re: Ne se hwanah zaнови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано06.08.01 22:26



добро момиче, за малко да се ядосам. Ще взема като се видим някой ден да те понатупам, докато не си признаеш, че съм прав.

Поздрави от по-добрия мони



Тема Re: Ne se hwanah zaнови [re: moni]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано06.08.01 22:43



Мони, не се тревожи, обичам те! Твоят цар е не по-висок от 165 см., ако не знаеш, така, че никак не е величествен. Испанският му прякор е "черепа" - това заради покерджийските му забежки. Друго хубаво за него не знам. Той не се разхожда по горещите софийски улици, пък и аз нямам време да го дебна пред двореца Врана, а и не бих го направила. Цялата ти тирада беше много искрена и от сърце и затова не ти се сърдя. Има неща, които не мога да ти обясня, но ги чувствам със сърцето си. Не съм кон с капаци, ти по-скоро ми приличаш на такъв. Много е лесно да се пребоядисам като мнозинството от хората в момента, но имам убеждения и съм уверена, че съм права. С обич - Добрата и до по-изяснени времена. Май, че ми писва да говоря едно и също, а и не е приятно на всеки да му досаждаш непрекъснато с поучения. Пак ще се обадя.



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
АвторЖaнa (Нерегистриран)
Публикувано08.08.01 00:29



Стига бе,звучиш ми като пастор от някоя секта /червена?/

Чак пък издевателства... 45 години тоя народ е живял с КПСС идеята - "Нека сме живи ,нека ни е..т"

И сега пак същите хора,които се стискаха като удавник за сламка за Т.Живков,сега се кланят на Н.В.
То пък аман от вличества... Абе,що не дойдат турците/не,че не са тук../
Те ще ни оправят. Язък за хубавите ни деца . Да порастват и да си вземат зелени карт и да изчезват... Защото и бебетата знаят ,че тези 800 дни голям глад ще ни гони,но пак "Нека сме живи,нека ни...."



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: Жaнa]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано08.08.01 22:35



Виж, Жани, той иска да бъде "свободен поданик". И той счита, че го е постигнал. Как да се пребориш с това, без да го обидиш, защото в никакъв случай не искам да го обиждаме?



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано09.08.01 20:47



Еееееееее, много ме понтираш. Аз не искам и не се стремя да бъда "свободен поданик" просо не искам да бъда гражданин без достойнство и ..... (виж другите определния по-горе). Та тези определения всички ние настоящите граждани сме си ги заслужили. Пак ти казвам срам ме е, че съм такъв гражданин. Чудя ти се на тебе и на още там 10 % или колкто останахте. Не ви ли е срам, че се подиграваха с вас (и с мен и с всички)) непрекъснато вече 11 години. И не искате ли това да спре. И ако това продължи, нямам нищо напротив да изметем новата "нова политическа класа" така както изметохме и комунистите и седерастите.
Знам,че ви се иска да стане така само и само костовичарите пак да дойдат на власт. Само,че забрави това да стане. сдс - най урудливата фирма на гавра с обществото, не съществува.

поздрави

п.п. Еееееееей, май нищо не можеш да захапиш. Ами в софия си, уж столица - ами гледай ТВ, чети вестници, разговаряй с хората, ходи на плаж, на дискотеки, виж, пипни Царя, докосни се до истината, бъди свободна, бъди европейка, не оствяй да ти се подиграват, да те лъжат, да те използват, реагирай, защити достойнството си, искай да бъдеш свободна (все тая дали гражданка или поданичка).



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
АвторЛoшaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 14:18



Мони, слънце на очите ми!
"Глупостта е дар Божи, но не бива да прекаляваме с него!"
Това го е казал Бисмарк.
А ти май си мислиш, че Господ ти е дал главата само за украшение и не я използваш да не би да ти стане някоя гънка в повече.
Като минат 800-те дни точно ще установим кой ще се смее, кой ще плаче, ако оцелеем до тогава от многото грижи на величеството за нас.



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
АвторЛoшaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 14:23



Ох, пропуснах!
Извине ме, но все пак правописа се учи в началния курс и не е лошо да се справяш поне с един минимум. Купи си правописен речник, може би ще ти е от полза!



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: Лoшaтa]  
АвторKoзaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 15:51



Не е лошо този речник да го погледнеш и ти, а освен това да си припомниш и граматиката - пълен и непълен член.
Поздрави.



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: Koзaтa]  
АвторЛoшaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 17:14



Козичке,
Права си! Вземам си бележка.
Бъди жива и здрава, а и бодлива!
Обичам те!



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано10.08.01 17:38



Вярно е, че се подиграваха с теб и мен, но не единадесет години. Последните четири бяха други и ти много скоро ще го разбереш. Освен, ако не искаш. Сега започва голямата гавра и подигравка, защото се връщат много по-изискани "подигравачи". И много по-безскруполни. Ние си им бяхме "свили сърмите" на комунистите, но те подготвиха бодра смяна и такива наивни и добри деца като теб се хванаха на въдицата. И пак - внимавай със шведките!!! С обич и доста твоя - Добрата!



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 21:03



добро момиче, ама ти съвсем си се откъснала от действителността - това "Ние си им бяхме "свили сърмите" на комунистите" май е най голямото ви постижение. Това че изритахме комунистите изобщо не е заслуга на костовичарите а на нас всички. И докато си въобразявахте , че им свивате сърмите на някой се превърнахте в по-големи и по-урудливи управлленци и от комунистите. Заради туй, че се самозабравиха, на свой ред народа ви натири в девета глуха. Комунистите поне имат партия и наистина се държат с достоинство (въпреки всичкото което направиха ще си останат с 5-10 % поддръжници). Ами вие - къде ви е достойнството, коя в вашата партия, колко още предатели ще отлюспите, остана ли едим мислещ човек в тая сбирщина в парламента начело с надето и класната. Не се ли усещате колко сте дребни излишни, безполезни, вредни, паразитни ? Къде са там персоните ви, дето вашите купени журналисти обявиха за личности на столетието - не ги ли направихте поредните предатели. Не мислиш ли че сте смешни ? Ей по-големи комунисти от седерастите не съм виждал - само си спомни как се опитвахте "спонтанно"да празнувате големите историчерски събития около 10 януари. Представяш ли си Царя да почне да празнува 1, 2 ,3, 4 годишнини от победата си на изборите ? После да се самообяви (чрез купени клакъори) за личност на 21 век, пък после за месия, че и за втори Стамболов, че и с Христос да почне да се мери. Ей тез неща съм сигурен и щастлив от това, че няма да ми се случатда преживея.
Не ти ли се повръща от тези малки споменчета от твоите последни 4 години ?

Шведките са страшни - милите ми, струват ми се всичките девствени (ами в швеция почва за костовичари няма). Оф, пък са едни - личи си, че са свободни отвсякъде - и кока-кола пият, ама не правят от това събитие а'ла 10 януари 97-ма.

да можеше да ги видиш - дебели (не всички) ама свободни и заслужено горди.

поздрави
много поздрави на Царя



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано10.08.01 21:22



Скъпи, само фактът, че противоположностите се привличат май ме кара да съм добра с теб и да те обичам. Ако си прочетеш гениалното изказване на спокойствие, сам ще проумееш докъде се простират изискванията и мечтите и разбиранията ти за по-добър живот. Колкото до моята партия /имаш предвид тази, която поддържам, защото не съм член, а и не съм нито бивша, нито настояща управляваща/, то не й бери грижа! Ти просто си много далеч от истината за нея там някъде при морето и дебелите шведки. Внимавай да не те оплете и някоя шведска помиярка от дълбокия прованс, защото очевидно натам клониш! Искам повече да мислиш, скъпи, и то по-перспективно! Обич - Добрата!!!



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 22:11



разбира се,че имам пред вид не точно тебе, а таз последната утайка от някогашно движение.

aaaaa, шведките не всичките са дебели, но са свободни. Ама си признавам, че съм изтървал влака за швеция, после и за германия още преди 10-тина години. Ама пусти мерак за ш....... свобода. Прости ми, не могада мисля толкова перспективно и дълбоко като таб. Може би като узрее, целия народ ще вземе спонтанно да празнува празниците от календарчето на успехите от костовото управление (май това е перспективата на твоето мислене). А той костов - българския Христос, и той е на морето при нас, при шведките. Ама да ти кажа - усуква се , усуква на плажа, ама никак не му върви с жените (със свободните, истинските жени). Тук, от полиция и охрана, снимка не могат да му направят, камо ли да го одраска някой. А не дай си боже се одраска - да видиш как ще се разцивят от свитата му и как ще направят пак паралел с гибелта на Стамболов.

Поздрави добро момиче и не се ядосвай толкова. Търси по-упорито и с повече ум и прозорливост истината. За сега си много далеч но не се отчайвай - аз съм на близио.



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано11.08.01 23:33



Фактът, че ми казваш тези неща, показва, че мислиш! С обич!!!



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
Автор5 (Нерегистриран)
Публикувано03.09.01 22:36



5



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
Авторsage (Нерегистриран)
Публикувано04.09.01 15:40



Абе Монка, толкова ли са претъпкани лудниците, та таквиз като теб щъкат сред нормалните хора (че и във форуми си развяват простотията)? Можеш ли да напишеш два реда без псувни или устата и г--а ти са свързани с байпас по рождение?



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
Авторcarlos (Нерегистриран)
Публикувано06.09.01 11:30



AMIN!



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
Автор Pyиз (член)
Публикувано11.09.01 13:24



Мони, ти казваш истината. Стига на умразата, разделението на хората на лоши и добри , тоест наши. За СДС съм крещял като луд по площадите, но те съвсем скоро се самозабравиха и по наглост и себичност задминаха комунистите. Ето защо народът ги омете. И сега вие толкова недостойно, нетолерантно, некултурно лаете, плюете, биете като долни българи тоест седесари. Тези седесари отидоха в историята и НИКОГА,НИКОГА НИКОГА няма да дойдат повече на власт. Затова е вашата тъпашка злоба. Ревете си, стреляйте, бийте, палете горите тъпанпари, СДС умря.Ако що ще и Клаудия Шифър а не Надка Михайлова да застане начело СДС е умряла.. Амин и Урааааааааа Господ да пази България. Аз съм релииозен, за разлика от СДС които и от майката ще натправят две майки. Долу тъпанарите и безкултурието. Вън! Да живее културата и цивилизоваността, които при СДС липсваха.



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: moni]  
АвторMиpy (Нерегистриран)
Публикувано08.10.01 18:33



Хм, че той царя направи толкова грешки, че стана за смях на кокошките, а ти ми говориш да чакам да сгреши. Ка жи ми какво направи правилно освен че напипа слабото място на народа преди изборите - а именно че хората искат някой дето ще дойде ще им увеличи/уж/ заплатите, пенсиите, няма да вдига цените, ще раздава 5 бона на калпак , ще обещава да са бедна партия/пълна глупост/ и т.н. и т.н. т.е. слабото място на българина е че мрази да мисли, ама е цар на необмислените мисли./ако последното изречение те затруднява накарай някой костовист да ти го обясни. Аре жив и здрав!



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: Pyиз]  
Автор Dobrata (ентусиаст)
Публикувано09.10.01 19:07



По-големи простотии не бях чувала дори и от най-тъпите "царелизачи". Докато това е върхът на българската интелигенция, такова ще е и положението в страната ни. ПОМИТАЩА ТЪПОТА!!!



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: Mиpy]  
Автор Dobrata (ентусиаст)
Публикувано10.10.01 20:08



Голям връх си, МИРУ! Мони е добро момче, но е много заслепено. Мисля, че подлежи на превъзпитание.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.