Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:18 27.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема не си толкоз дърта Бабо, с тованови [re: бaбa ти]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 21:53



"съншайн" и "тейк ит изи". Пък и изтърваната дума за секса издава нещочко от тебе. Добре де, костов бил многопластов и аз с инфантилните си разбирания явно не мога да разкрия 2-те на страни на медала и с многото нюанси и разклонения.

И понеже ме охарактеризира на бърза ръка, ще си позволя и аз да понапиша нещо за теб:
Ти си от жените, които не искат да бъдат забелязани веднага. В живота си винаги поставяш често непреодолими дистанции пред мъжете. Също толкова често съжаляваш за това. Ако не си намерила истинският мъж - връзките ти са кратки, редки и непълноценни. Отегчена си. Незадоволена си. Искаш да доминираш, да покровителстваш, да поучаваш. Търсиш навсякъде доказателства - не ти си виновната за непълноценните отношения с хората. Работиш много, имаш самочувствие - то обаче в никакъв случай не е онова самочувствие на красивата, обожавана от мъжете жена. Тези около теб не те разбират.
Ти правиш ли си изобщо труда да разбираш хората ? Не предпочиташ ли по-лесното - да ги причисляваш към една или друга категория само по първосигналните си усещания. Не мислиш ли, че точно в това се състоят част от проблемите ти в общуването. И когато говориш клишетата, че нещо е многопластово с различни нюанси - не мислиш ли, че това се отнася за всичко около теб. И защо самата ти не търсиш и не разкриваш тези пластве. По лесно ти е да лепнеш едно "инфантилен" или нещо друго. Ще ти кажа защо - защото самата ти си повърхностна и първосигнална, мислеща с клишета (в това няма нещо по-лошо от това да си инфантилен).

честно - нали те познавам поне малко.
(всъщност можеш да постъпиш както си постъпвала до сега - отминаваш)

Чао и успех.



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 22:00



Кажи поне на MUTO, че е лошо и непослушно момче.
Кажи му поне да не мъ бий, чи много мъйстрах.

С обич - Добрия мони.



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: Dobrata]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано04.08.01 03:28



Мони, липсваш ми, обади се! Да не би да ти се е случило нещо?



Тема Sigurno mnogo gleda Resttlemaniaнови [re: LeoS]  
Автор Kиpo ()
Публикувано04.08.01 16:40



mom4eto -"Supleks "))))
Hubawoto e ,4e dejstwitelnostta shte prilozhi na ljubimija mu car4ok "Wonjashtoto lice "-toj si znae !

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Re: не си толкоз дърта Бабо, с тованови [re: moni]  
Авторvuzmuten (Нерегистриран)
Публикувано05.08.01 11:00



drugarche, ti koito si glasuval za jultite, bi li im kazal da si sednat na D-tata i da BACHKAT, da BACHKAT i pak DA BACHKAT - za tui sa otishli tam!!!!!

nai golemite turtei se namuknaha v parlameta, oshte nezapochnali i izliazoha v 1 mesec platen otpusk!!!!



Тема Re: Какво ще споделите, Господа костовичаринови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано05.08.01 11:36



тук съм, но все по-рядко - ей какво лятооо и какви шведки са пуснали по плажовете, каква шведка е излязла и кълве ли кълвееееее.
Има ли в софия нещо чуждо ?

поздрави
мони



Тема Re: не си толкоз дърта Бабо, с тованови [re: vuzmuten]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано05.08.01 11:49



сигурно ти се иска да бачкат като ония работливковци от агенцията за приватизация - дето 2 часа преди да ги сменят успяха да шитнат Хемус еър без пари на сините братовчеди. Ма това теб господинчо едва ли те трогва, да не говорим - да те възмути.
Ей заради такива безлични, импотентни, "възмутени" (само от онова, което им бъде наредено да се възмущават) сини говеда като теб съм гласувал за Царя. Мамка им синя кредлива.



Тема Re: Sigurno mnogo gleda Resttlemaniaнови [re: Kиpo]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано05.08.01 12:35



кире, ти си още един цветущ пример за това, което съм написал горе. И ти си се сгушил зад храста и няма да пропуснеш да забележиш правописна грешка, камо ли да пропуснеш нещо по-съществено. Какво да очакваме от такива като теб - ами прочети пак анонса ми.



Тема Ne se hwanah zaнови [re: moni]  
Автор Kиpo ()
Публикувано05.08.01 16:51



greshlata ,a za idejata ti.
No ,znaesh li ,njamam namerenie da razgowarjam s teb,bez da znam-ti monarhist li si ?
Ne mi gowori w stil "ne mu e sega wremeto" prosto i jasno otgowori -podanik li iskash da si ili grazhdanin.
Zashtoto s edin twoj pishman-syidejnik se razbrahme -toj hareswa Simo pry4a ,no e republikanec.
Az pyk ne go hareswam nito kato premier ,nito kato kenefo4ista4.
No ako se okazhe dobyr premier (dylboko se symnjawam w towa -we4e zapo4na da se osira ),shte kazha -dobre ,toj e dobyr premier.No ne go shta kato car -nito kato dobyr ,nito kato losh !

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Re: Ne se hwanah zaнови [re: Kиpo]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано05.08.01 21:20



кире, идеята ми се потвърждава към момента 100 към 100. Какво значение има какъв съм - монархист или републиканец. Сега мога да съм републиканец, после монархист, след това пак републиканец или каквото друго си пожелая. Един син глупак ми написа, че това било безпринципно. Надявам се, че и ти би нарекъл по същия начин всяко синъо говедо, което се крие зад лъжепринципите си и прикрива зад това ограничената си и елементарна същност. Та право на всеки е да се определя във всеки момент такъв какъвто сам той си пожелае - ами нали вече говорим за наченки на демокрация в тази обрулена от комунизма и седерастията страна.
И след като си толкова любопитен - в момента съм в един преходен период - като, че ли се превръщам в монархист. Дали ще стана такъв, ще зависи от Симеон и наследниците му. Ще зависи и от сините говеда - колкото повече ми говорят за тъпите си принципи, толкова повече ме отвръщават, а от там и ме приближават към различни на тях убеждения. Стигнахме до тук в резултат на синята простотия (не по-малка от червената). Обърни внимание на последните все още облечени от власта им изродщини - продадоха и Хемус еър без пари.
И още нещо за "идеята ми" - всички онези неща които можеш да напишеш срещу С2 (независимо дали са верни или не) са само една малка правописна грешка в сравнение с последните реални - от всички видяни, изцепки на седерастите. Тъй, че по-добре си мълчи и си стой зад храста с квазирепубликанските си принципи и чакай някоя следваща правописна грешка. Тогава скочи да се ежиш и правиш на свободен гражданин. Пък докато стоиш зад тоя храст вземи, че помисли малко - що за свободен гражданин си бил ? Може би като свободен гражданин си се ползвал от правото си поне да научиш как на надето мъжа и си купи гаражите (това както осъзнаваш е само най-малкото и първото нещо, което ми хрумна да те попитам). И ако ти - свободния гражданин не знаеш отговора (истинския отговор) - ебал съм те в свободния гражданин.

успех
и излез от храстите на заблудите си. И помни в тия драки са те докарали да пееш в хора на интересите на други. Опитай поне веднъжда да помислиш със собствената си глава и за собственото си достойнство - гражданиноооооо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.