Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:43 08.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: ВАСИЛ ЛЕВСКИнови [re: Xлeбapoв]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано07.08.01 17:02



Подкрепям те.



Тема Re: ВАСИЛ ЛЕВСКИнови [re: Dobrata]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано08.08.01 22:49



!.



Тема Re: ВАСИЛ ЛЕВСКИнови [re: Dobrata]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано08.08.01 23:35



Благодаря ! По-лесно е, когато знаеш, че има хора, които те подкрепят !



Тема Re: ВАСИЛ ЛЕВСКИнови [re: Xлeбapoв]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано09.08.01 19:52



Вярно, че е по-лесно, дано само да има полза. Впрочем, убедена съм, че все пак, когато се каже нещо многократно, все някои хора ще се позамислят. Поздрави от Добрата!



Тема Re: четете пак и пак...нови [re: vazmuten]  
АвторЛoшaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 16:49



На себе си, на джобовете си, на всеобхватната си болна амбиция за власт, на един недостоен наследник на достоен баща с нечисти цели и (дано да греша!) на апетитите на една чужда сила в източна посока да ни върне пак като Задунайская губерния!



Тема Re: ВАСИЛ ЛЕВСКИнови [re: Жълтypчe]  
АвторЛoшaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 17:01



Аз обаче виждам!
Огледай по-добре депутатите от НДСВ и се заинтересувай от тях! Колко са забъркани в откровено нечисти далавери, в мафиотски структури, стари номенклатурчици и техни по-млади наследници - особено тия дето "се пожертвуваха" за България. Знаеш ли кои имаха възможност да идат да учат и специализират в чужбина по времето, което те са били? Аз познавам лично 5-6 от сегашните депутати от НДСВ и смея да заявя съвсем отговорно - за съжаление те са откровено некомпетентни, да не кажа и неграмотни, за сметка на нечистите си цели!
Да - избори напролет или след година! А до тогава мислите ли колко вреда ще нанесат! Пак ли ще почваме от нула и ще им бършем л...та



Тема Re: ВАСИЛ ЛЕВСКИнови [re: Dobrata]  
АвторЛoшaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 17:07



На мене са ми помагали и ми помагат и сега, както и аз помагам, когато и с каквото мога!
А те няма да се оправят после сами, а ще трябва всички да оправяме това дето го надробиха ония, дето чакат "месията с тепсията".



Тема Re: ВАСИЛ ЛЕВСКИнови [re: Лoшaтa]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано10.08.01 17:30



Надявам се, че си права, т.е. - ще ги оправяме. Но ми писна толкова години да оправям непоследователни хора!



Тема Re: ВАСИЛ ЛЕВСКИнови [re: Dobrata]  
Автор Repulsive (непознат )
Публикувано10.08.01 18:12



О НЕРАЗУМНИ УРОДЕ поради что се срамиш да се наречеш поданник и да слушаш царя и жълтурчетата.




Тема Re: ВАСИЛ ЛЕВСКИнови [re: Repulsive]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано10.08.01 18:33



За слушане им се наслушах, но вярно, че с глям срам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.