Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:48 18.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Откакто Йордан Лечковнови  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано12.07.01 21:33



вкара фантастичния извънземаен гол във вратата на гордите и непобедими германци - вечните финалисти, не съм се чувствал по-гот. Симеон Втори се затича с достойнство и с осъзната вътрешна сила, подскочи леко и финно. В тоя миг закона на Нютон за земното притегляне не действаше за Царя. Тялото му описа невероятна дъга, като разкри цялата красота от присъствието си на политическия терен. Мина доста време докато тежките, уядени притивници разбраха какво точно се е случило. Най-умните от тях взеха да обвиняват публиката от стадиона. Не само тази тъпа публика, целият свят е на крака и аплодира НЦВ Симеон Втори. Всички седерасти като не знаеха какво да правят все подаваха топлата на Костов. А той, със смъкнати шорти подтичваше като маймун напред-назад, насам-натам и колчем пипнеше топката изкарваше я в корнер. Жена му от време на време влизаше на терена да му избърше сополите, а те текът ли текът. Това достойно поведение срещаше възхищението на няколко от останалите му съиграчи. Да контузи Царя, да изгони публиката от стадиона, да изоре цялото игрище, да онищожи всичко, да дойде потоп, да заиграе в отбора на Царя - не по-добре мъртав (ейййй къв гирой)? За какво ли се е молил ?
Край, битката свърши. Идва ли новото време, новата ера. Дали ще бъдат изкоренеи напълно лъжемъчениците, псевдопатриотите, новите и стари месии ?

Когато Данчо Лечков изпъна германците си спомних за Симеон, за това как 917 г. издави ромеите при Анхеало. И сега си спомнам за тези уроци по история и ми е кеф, кееееф.

Идва ли Златният век на Четвъртото Българско Царство ?



Тема Re: Откакто Йордан Лечковнови [re: moni]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано12.07.01 21:57



Мони, Мони, Мони!
Точно исках да те поздравя за спечелената награда от 5000 /деноминирани/. Защо така ме разочароваш, когато си извън моя контрол?



Тема Re: Откакто Йордан Лечковнови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано12.07.01 22:10



Здрасти добричко момиче,
много искам да се поразтоваря и за това си пиша. Пък и да попредизвикам някой. Нали и ти така правиш от време на време. Пък и ми е хубаво да знам, че някой ортодоксален ... (не ти) ще го прочете и ще ми даде повод да му отсека главата от кръста. Много съм лош, ама какво да правя. Ама ти за какво казваш, че имаш да ме черпиш ? Пиши де, пиши.
мони, дето много те обича защото си добра



Тема Re: Откакто Йордан Лечковнови [re: moni]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано12.07.01 22:19



Аз честно и почтено искам да те поздравя за това, че позна кой ще бъде премиер - не помниш ли? Имам още да те черпя, че ми вдигна рейтинга и достигнах първо място в твоята класация по всеобщо признание май. Само дето ти не ми връчваш статуетката, за да мога и аз да имам възможност да кажа: "Благодаря на мама, татко и Иван Костов за това, че стояха плътно зад мен и ми даваха сили по време на тази трудна и оспорвана битка!" Е-хей, как щях да се развихря. Не съм измислила още, но като ми дойде музата /тази вечер съм малко уморена/ и аз ще ти подам тема с премия, като ще се уговорим как ти да спечелиш.
С обич - твоето добро момиче.



Тема Re: Откакто Йордан Лечковнови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано12.07.01 22:47



приемам, както знаеш - обичам да печеля. Пожелавам ти вдъхновение. Най-голямата ми награда ще бъде да те накарам да се отделиш от пристрастията си и тогава колкото и да не искаш ще признаеш, че Симеон Втори е Великолепен, Несръвним, Невъзможен, Безподобен .... (за сега). Това вече почваш да го разбираш и усещаш, нали. Хайде, признай си.

до утре с обич



Тема Re: Откакто Йордан Лечковнови [re: moni]  
Автор Pantarey ()
Публикувано13.07.01 16:23



Сложи си шапка, вън пече



Тема Re: Откакто Йордан Лечковнови [re: moni]  
АвторБeзpaбoтeн (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 16:30



Готин си moni!



Тема Re: Откакто Йордан Лечковнови [re: moni]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано13.07.01 17:08



Великолепен си ти, а Симеон е само II-ри. Имало е I-ви, ще има и трети /може би/. Ти се връщаш към прозвищата, давани на турските султани, а защо ли? Дали, защото тръгнахме към близкия и по-далечен изток? /Сюлейман Великолепни е турски султан/.



Тема Re: Откакто Йордан Лечковнови [re: moni]  
Авторsage (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 18:57



По-голям идиотизъм не бях срещал напоследък. Дерзай, mony... сигурно можеш и повече



Тема Re: Откакто Йордан Лечковнови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 21:40



Ако зависеше от мен, бих оствавил само - Симеон II Безподобнии. Някъде четох, че би трябвало Симеон да бъде не II, а Трети. И защо само турците да са използвали определения към монарсите си. Чувал съм за Луй 14 Великолепния (може и да греша). Симеон наистина е една безподобна личност - какви финтове само, как всичките му противници се юрват като башибозук да му вземат топката, а той я води леко - като истински джентълмен, с поклон, без никакви усилия, като омагьосан.
За мен е ..... (как да опиша това) удоволствие да го наблюдавам. Няма друг играч, с който да бъде сравнен.
Да това е Симеон II Безподобнии.

Хайде признай, че е така. Много е як и жесток, нали.

твоя мони, дето после Отечеството и Царя(за сега), най-много обича Тебе.

П.П. Днеска наистина е страшна жега, какво ли е в софия, де ли е костоф, де се крий, де е тоз ..... ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.