Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:37 19.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ще дойде ли Златния Вek с такива ...нови  
АвторГOШO (Нерегистриран)
Публикувано16.07.01 17:52



Л ..ри като някои от писалите тук.
Махну да намираме на всичко.
Да пишем колко сме велики и то по ужасно много като количество а нищо качественно.
И какво Kучето лае а кервана си върви - нали.
Но те си го тачат М..ла, Дру....ната и други помияри а не виждат кой на крака им дойде,но той ще ви оправи.
Дерзайте Баби Чичовци и останалата рода - дано ...
И да даде господ да не сте пръта в колелото защото може да се счупите - нали.



Тема Re: Ще дойде ли Златния Вek с такива ...нови [re: ГOШO]  
Авторбaбa ти (Нерегистриран)
Публикувано16.07.01 18:19



Гоше, ти пак изперка бе, бабе. Имам 2 магистърски степен обаче не мога да схвана вътрешната логика и свързаност на това дето си го натворил. ту пишеш като безкомпромисен комунист "с устрема на нова ера", ту като ущипана мома пишеш Л..ри, а не лайнари, ту пророкуваш като врачка, ту бръщолевиш като изкуфяла селянка. Ти нещо не си събираш личността в едно, а?

имам една приятелка психолошка ама тя работи по един проект в Брюксел. Моля, ако някой във форума може да помогне на Гошето, да се обади, да даде съвет, рецепта, едно рамо за поплакване или ... там каквото може.



Тема още за Негова Светлост княз Гошо І [re: бaбa ти]  
Авторчичo (Нерегистриран)
Публикувано17.07.01 11:56




Бабче,

Мислех си, че Негова Светлост княз Гошо І може нещо да ти отговори когато го попиташ. Очаквах отговора му както на твоите, така и на моите напълно доброжелателни бележки. Оказва се обаче, че Негова Светлост просто не може да дискутира. Дори и на шега. На него му липсва елементарна способност да изразява свързано мислите си. От друга страна непрекъснато се напъва да пише, сякаш царят ще го потупа по рамото и ще му даде допълнително бурканче кисело мляко.

Първоначално мислех, че княз Гошо І е някой пъпчив пубер, но от дума на дума се оказа, че е пенсионер. Това много ме заинтригува. Струва ми се много интересно дали интелектуалното му ниво е застинало на нивото на пубер (и защо!), или това е резултат на старческа дименция. Независимо от причината му обаче, фактът на наличие на психическо страдание съвсем задоволително обяснява яростната привързаност на Негова Светлост княз Гошо І към монархическата кауза.

Случаят, както правилно отбелязваш и ти, е от компетенцията на психиатър. Аз не смея да го коментирам. - Нищо не разбирам от психопатология и диагнозата ми обезателно ще бъде дилетантска. Във всеки случай считам, че княз Гошо І не е графоман. Графоманите като правило се изразяват грамотно в писмена форма, макар че често ги избива на стихоплетство, а Негова Светлост има подчертана слабост към жанровете "лозунги", когато е в относителен душевен комфорт, или към жанрова форма "точкоругателство" - когато е развълнуван.

Точкоругателството в случая е също много интересен диагностичен белег като се вземе под внимание, че склонността към него твърде нехарактерна за юношите и младежите и е напълно изключена при мъжете. Това потвърждава моите подозрения, че княз Гошо І е останал на нивото на развитие, характерно за пуберитетната възраст, най-вероятно в резултат на неправилно полово възпитание или на сексуален тормоз в семейството. Уви, страданието му се е задълбочило с възрастта.

Впрочем, всичко това навежда на една друга хипотеза. Ще се съгласиш, предполагам, че е съвсем недоказано дали Негова Светлост Гошо І е княз или е княгиня.

P.S. Извинявам се за различията в титлата на Гошо между това и предишните ми писма. Първоначално ходатайствах пред обществеността Гошето да бъде произведен в "Първи Ненаследствен Принц на Четвъртото Българско Царство", към когото съответствува обръщението "Ваше Височество". Гошето обаче така се окипази с "удрянето в кантара", че повече от княжеска титла не заслужава. И тя му е много, ама нейсе. - Той толкова ни весели с причудите си. Както и останалите монархисти, впрочем. Но за тях - друг път.





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.