Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:10 30.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема MNENIETO NA EDIN NEUTRALEN ZA FORUMA  
АвторSOS (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 02:08



Misleh da ne zapo4wam i az da pisa tuk..no we4e prosto ne se sdyrvam. Sledq foruma ot mnogo wreme i bqh swidetel na razli4ni fazi.
W na4aloto (predi izborite) tuk imashe nqkolko smeshnici, koito qwno bqha bqha podstaweni lica, na koito predwaritelni im beshe kazano kakwo da pishat i kakwi tezi da zashtitawat. Te neprekysnato ryseha bezsmisleni kompromati, zaplahi za towa kakwo shtqlo da ni se slushi, ako carq spe4elel izborite, kak sme shteli da zaginem, kak carq bil agent na kgb, posle iskal da ni wyrne kym rusiq, ne iskal da wlezne w NATO i kakwi li ne gluspoti. E za jalost forumi kato tozi, sociologi4eski prou4waniq kato towa na dir.bg (towa beshe edinstwenoto mqsto kydeto SDS spe4eli i to ubeditelno) otneha samo nqkolko procenta ot glasowete na NDS2. Tolkowa otneha i partiite menteta, no towa e druga tema.
Sled pogroma na izborite podstawenite lica sprqha da se poqwqwat - nqmashe koj da im plashta, a i to kakayw e smisyla. Kojto sledi foruma, ne moje da otre4e, 4e nqkoi lica sprqha da se poqwqwat po edno i syshto wreme, a kato se wzeme w predwid i ednakwite tezi, koito proklamiraha, to rabotata opredeleno ponamiriswa.
Sega oba4e e po strashno. Wyw foruma ima samo hora, koito neznqt kakwo iskat, ne znqt kak da postignat nishto i naj wee ne znqt kak d asi izkajat mnienieto. Wsi4ko stana bezinteresno, a shtom zapo4naha da obijdat horata i na fiz. nedostatyci smqtajte dokyde e stignala diskusiqta...
Edno neshto me pritesnqwa oba4e. Powe4eto ot postowete kakto predi taka i sega se prawqt predimno prez sedmicata, predimno sutrin, a towa ozna4awa 4e qwno powe4eto hora pisat ot rabotnoto si mqsto.
Abe wie nqmate li si druga rabota. Imenno takiwa neshta shte bydat promeneni. Horata koito sa tuk (pone polowinata ot tqh) pishat tuk dokato po princip trqbwa da sa na rababota. E kak wie she mi goworite za otgowornost sled kato isamite wie nqmate i gram takawa. Mislq 4e informaciqta se otnasq samo za opredelen kryg hora. Drugite sa deca ili pensioneri, koito se opitwat da izkajat mnienieto si narawno s drugite- ama lesno se poznwat.
Edno oba4e iskam da kaja - wseki trqbwa da si wyrshi rabotata, a foruma ne trqbwa da e srestwo za zabawlenie- w protiwen slu4aj wsi4ki ste ebasi boklucite shtom 4akate BG da se oprawi sama ili nqkoj da q oprawi.



Тема Re: MNENIETO NA EDIN NEUTRALEN ZA FORUMAнови [re: SOS]  
Автор Дpyrия (Вечерегистриран)
Публикувано15.07.01 02:54



Прав си, така е! Би ли назовал някои от подставените! Не ме разбирай накриво - отскоро съм тук и не ми се ще да се връзвам на идиоти!
Поздрави

Това е само форум!


Тема Re: MNENIETO NA EDIN NEUTRALEN ZA FORUMAнови [re: SOS]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 11:02



Пич, май доста си се откъснал от нещата. Верните неща, които споменаваш, те хвърлят в доста неправилна посока (според моето скромно мнение).
1. Вярно, че доста хора пишат тук през работно време. Не си ли мислиш обаче, че много хора (както и преди 10 години) просто нямат работа през това работно време? Не ти ли се струва, че казуса - претрупан с работа и задачи служител си пописва в дира, е малко невъзможен. Ами, че ако тези хора не пишат в дира, те ще редят пасианси. А пък, че нямат работа - за това са по-отговорни техните работодатели. Но това не е проблем на пишештите.

Ще ти пиша и 2
сега бързам
успех



Тема Re: MNENIETO NA EDIN NEUTRALEN ZA FORUMAнови [re: Дpyrия]  
АвторSOS (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 12:12



Ami da moga da ti kaja. Kakto we4e spomenah - imam nabludeniq. Neiskam da gi obwinqwam, zashtoto nqmam nikakwi dokazatelastwa. Fakt e oba4e 4e sa se registrirali to4no mqlko sled kato towa stana goreshta tema, a sa napusnali malko sled izborite. Naj we4e za tqh goworeha ednakwite tezi koito proklamiraha. Ako wyprosnite tezi bqha relani - dobre - am te ot glupawi po glupawi - kompromatski. Nqkoi dori se izcepwaha - prepiswaha westnici, kakwo li ne. No da ima i iena.
Purwo na lice se nabiwashe Хлебаров. Toj i do skoro postwashe ama we4e sywsem go nqma. Imahe LoraBG, Вервайте ми i drugi takiwa kato tqh, koito se poqwiha to4no za po 1-2 meseca. Lubimeca mi oba4e e "dzver". Pi4a tolkowa se beshe wdyhnowil 4e dori i sajt naprawi (http://anti-tzar.hit.bg) Moje li normalen 4owek da naprawi cql sajt za da izrazi neshto....sami precenete...
Podwizite mu ne spirat do tuk. Predi izborite toj bese naj aktiwniq tuk, a segaaa....siguren sym 4e shte se poqwi za da kaje neshto w swoq zashtita - she me napsuwa ama...jiw i zdraw da e (ama da ne se prodawa tolkowa lesno). Oswen nego imashe i edin Power- i toj bese golqm simpatqga, ama we4e qwno nqma koj da mu plashta:))
Losoto e oba4e 4e powe4eto ot platenite taka i ne se registitraha, a i da se bqha registirirali w tazi durvawa nqma zakoni, koito mogat da gi presledwat - tqh i tezi koito dawat parite. Towa- ima i oshte imena, ama sega tiq gi pomnq:))



Тема 2нови [re: SOS]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 12:45



Другото -"... foruma ne trqbwa da e srestwo za zabawlenie..."
Какъв тогава трябва да е форума ?
- ти изключи форума като средство за уплътняване на работното време;
- не приемаш и постингите на платените писачи (изключваш писането тук, като начин да се изкара някой лев, т.е. изключваш писането да е свързано с някакви веществени материални интереси);
- накрая форума не моел да бъде за забавление.

Мислиш ли, че ще остане някой извън посочените категории ?



Тема Re: MNENIETO NA EDIN NEUTRALEN ZA FORUMAнови [re: SOS]  
Автор Mihail :) ()
Публикувано15.07.01 14:03



SOS,

Според мене не си прав. Казвам го защото аз самият съм от тази група хора, които писаха преди, а след това спряха. Това, че клубът е една голяма говорилня и не се получава смислен дебат е основната причина да спра да пиша. И преди имаше хора, които твърдяха, че на мене или на други им се плащало, но така и не разбрах къде мога си получа парите. Сега сигурно е късно, но ако научиш нещо по въпроса ми пиши, стига сумата да си заслужава. Но аз просто не мога да си представя как някоя партия ще плаща за такива глупости като писането в "Царят и изборите".

За LoraBG предполагам, че нещата стоят по същия начин.

Впрочем, аз съвсем случайно надникнах да видя какво става тук и не съм в течение на приказките, които са се изприказвали напоследък. Но това не означава, че въпросът не ме интересува. Аз си пиша по e-mail-а с хора, които които са достатъчно интелигентни за да ми е интересно да споря. С това не искам да кажа, че в клуба няма интелигентни хора, но че е говорилня - говорилня е.

Редактирано от Mihail :) на 15.07.01 14:08.



Тема Re: Говорилня е, но все пакнови [re: Mihail :)]  
Автор Pyмянa (Vice-kaka)
Публикувано15.07.01 14:34



човек може да научи много неща и да срещне съмишленици.
Нивото е по-ниско от това в политиката, но поне хората не пишат, за да се четат сами, а всеки чете и мнението на другия.



Тема Moni ti me izkara foromumrazecнови [re: Pyмянa]  
АвторSOS (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 16:29



Monka ti me izkara ebati 4oweka.
Spored skromnoto mi mnenie - w nikakyw slu4aj w rabotnoto wreme ne trqbwa da se prawqt neshta, koito ne sa swyrzani s rabotata, nezawimo dali za towa ogowarq raboteshtiq ili rabotodatelq.
A ne e sredstwo za zabawlenie dotolkowa dokolkoto trqbw da se izlushwame i da stignem wse pak do nqkude. A ne nqkuw dawlezne i da kaje "Mrazq carq - ebati pedala", Kosto w e ciganina.
A za platenite - ima gi - 100$ - i sa plateni pod edna ili druga forma - ne e zaduljitelno s pari.
Ta za tqh da kaja - horata w koito se symnqwam winagi postwaha ot rabotnoot si mqsto....a ako to e kato sekretar w nqkoe ministerstwo kakwo she kajesh a? To i po Ip to se poznawa- samo trqbwa da ima koj da go naprawi.
A ina4e obi4am forumite - komunikirame si - loso nqma



Тема Re: Moni ti me izkara foromumrazecнови [re: SOS]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано15.07.01 18:19



Аз също си обичам форумите. И тази идея за IP адреса ми се стори много интересна. Та си направих труда да погледна (по диагонал) само 1 стр. на този форум. И установих, че Вие например пишете тук като "ROOT", "kakoboec", "SOS", "Prismehulnik" - я да взема да се спра да изброявам ...
В тоя ред на мисли - защо не допуснете, че някой е писал като Вас? Не за 100 сребърника, а така - за спорта? От другата страна "на игрището" така да се каже...

Няма да Ви отговарям в темата "LELE KOLKO SA GOTINI TIQ OT SDS!!!!".
Ще Ви го кажа тук. Прав сте - в СДС винаги е имало монархисти и републиканци. И сега ги има. И не виждам нищо лошо в това. Защо си мислите, че Иван Костов е против Симеон, а не допуснете, че е против обкръжението му?
Ще Ви кажа и друго - аз си признавам, че винаги съм бил републиканец и въпреки всичко бих подкрепил г-н Кобурготски в усилията му да навлезе в политиката - като гражданин на страната и единствена алтернатива на комунистите (след явния отлив от СДС - тежък мандат и грешки в него - всички трезво мислещи бяхме наясно, че няма да има втори мандат). Не мога да се съглася обаче с начина по който той го направи и с обкръжението му и затова не го подкрепих.
Защото той не дойде (и не го извика народа) - него го доведоха (сключвайки сделка). Същите тези, които измислиха МултигруБ. Които дадоха нашите пари за банки на комсомолските секретарчета. Които изядоха пенсиите на родителите ни, а после ги изкараха да тропат по празни тенджери. Които запалиха собствената си цитадела. Които спретнаха "Боянските ливади". Които ни караха да стоим на безкрайни опашки за хляб и кисело мляко. Да изброявам ли още?
Аз съм против тях. И съм ЗА доброто на родината си.

Запитвали ли сте се Господине, защо Емил Кошлуков се заигра с Гергьовден, а след това се фръцна изведнъж като ощипана мома и поведе кампанията на НДСВ?
Аз не съм си задавал този въпрос.
Защото знаех отговора...



Тема Re: Moni ti me izkara foromumrazecнови [re: SOS]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 21:30



e, хайде да кажа тогава за мен - форумите не за да стигнем до някъде (до къде ли ?). Форумите са за да си поговорим, да пообщуваме, да се позабавляваме, да оплътним времето си (независимо дали това ще е работно време, през което и без друго нищо няма да свършим). Ех, ако можеше и пари да се направят.

Е видял ли си някой форум който е стигнал до някъде и кой е тоя форум и докъде е стигнал ? И мислишли, че е възможно различни хора кто един да стигнат до едни и същи позиции, оценки и изводи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.