Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:04 26.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За Царя!нови  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано13.07.01 20:16



Царю честити,

Прости ми сквернословията по Твоя Величествена чест. От сърце ти се моля. Осъзнах дълбоката си заблуда. Зли духове ме бяха обсебили.

Бъди великодушен към бедната ми душа.

С много обич





Тема Бах маа мунови [re: ASSASSlN]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано13.07.01 20:49



Туй аз ли съм го сътворил???

Значи - насвяткал съм се вече! Пфууу, пак ли?

Не свършва тая водка, брееей!

Ако на Твоето Величество му хрумне да въведе сух режим - ще му яде гъза баница! Вервайте ми!



Тема Re: За Царя! [re: ASSASSlN]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано13.07.01 22:33



Уауу...!



Тема Re: За Царя!нови [re: ASSASSlN]  
АвторДpyrия (Нерегистриран)
Публикувано14.07.01 00:22



Уау!!!!



Тема Re: За Царя!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано14.07.01 04:38



Пука му на Царя за някакво си кученце че го заджавкало! Той си има други грижи сега!
И не се прави на християнин, Убиецо!

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Правилно, човекът е потънал в грижи:нови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор Pyмянa (Vice-kaka)
Публикувано14.07.01 12:40



- как да научи български до разбираемо ниво;
- откъде да вземе диплома;
- как да сложи всичките си спонсори в правителството, като все пак министерските кресла са ограничени;
- как да поиграйва покерче, без никой да го види;
- коя бабиера маркиза, да поакни на официално посещение, за да не пренебрегне другите;
- как да се научи да брои до 800...



Тема Re: Правилно, човекът е потънал в грижи:нови [re: Pyмянa]  
Автор Дpyrия (Вечерегистриран)
Публикувано14.07.01 16:47



1. В България в момента има наречия, които са доста по неразбираеми, но това не означава, че хората, които ги говорят са по-прости от теб или мен!
2. За диплома ще му послужи някоя съкратена извадка от изборните резултати - достатъчно.
Останалите ти забележки не заслужават коментар, шото нито ти, нито някой твой познат е играл покер с него.
И последно! Ако излезне вЕрно това за $5-те милиарда ще се опиташ ли да видиш нещо хубаво или ще продължиш със сляпото си черногледство?

Това е само форум!


Тема Re: По повод на черногледствоот, бихнови [re: Дpyrия]  
Автор Pyмянa (Vice-kaka)
Публикувано14.07.01 19:12



искала да ти кажа, че ако се реализира което и да е от обещанията му, или правителството му започне да работи, бих го адмирирала и то публично.
Въпросът е, че около него цари пълен хаос, нито той, нито сподвижниците му имат и най-беглата представа как се управлява.
Самия цар ми се вижда твърде оперетен, и не само заради непълноценния български език.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.