Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:51 09.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Ако дефиницията на...нови [re: LeoS]  
Автор Бeзpaбoтeн (не съвсем)
Публикувано14.07.01 10:10



...успешен премиер, позволява Костов да се нарича такъв, то аз не претеснявам, че Симеон 2 ще е неуспешен.



Тема Re: Е те сега ми се изяснинови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор Дpyrия (Вечерегистриран)
Публикувано14.07.01 16:56



Изпитана марка, не се коси! Повечето от тях умеят да мислят и ако излезнеш права си мисля, че ще го признаят. Дано дотогава и тези, които за момента са заслепени от сляпа злоба вземат да прогледнат.
Поздрави!

Това е само форум!


Тема Re: А на мен още не ...нови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано15.07.01 16:55



За късмета съм съгласен - голяма работа си е :))
За Доган - не. Вече съм му ял баклавата, а скоро и на други ще вгорчи.
За Мултигруп еднозначно казвам, че не е късмет. Целенасочена разработка е - разбира се, успешна.
За Олимп не мога да гадая. Всичко по-горе е от личен опит, а за тях знам само от пресата.

- - - - -
Забравихме за Доктора, Уважаема - а той не е друга тема.
Той се бори "на тепиха" само за 2 министерства.
Но мисля, че няма да успее. Без да се кълна в това ...



Тема Re: Ако дефиницията на...нови [re: Бeзpaбoтeн]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано15.07.01 17:00



... успешен премиер не е Костов, а който и да е от останалите след 1989 год., то мога да кажа само едно:
Бог да пази България !
Много да я пази !!!



Тема Re: И друго да ти е ясно:нови [re: Изпитaнa мapka]  
Авторsmehurko (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 19:42



Koe ? Sadarjanieto li? Zawisi!



Тема Re: Ако дефиницията на...нови [re: LeoS]  
Автор Дpyrия (Вечерегистриран)
Публикувано15.07.01 21:35



Прав си, пич, така е! Но това не значи, че не трябва да искаме по-добър! Все пак ако той е ПО-ДОБЪР това не значи, че е добър, нали? За сравнение Левси (отбора) е по-добър от Олимпик Тетевен, но аз искам да е по-добър поне от Валенсия...
Ти сравняваш големи грешки с по малки ха-ха!

Това е само форум!


Тема Re: Ако дефиницията на...нови [re: Дpyrия]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано15.07.01 23:40



Съгласен съм. Винаги трябва да искаме и търсим по-доброто.
Хайде да анализираме тогава :)
С големи или малки грешки, на последния ни премиер не може да му се вмени вина само в едно - че някой му дърпа конците. Защото всички вкупом го обвинихме, че е упражнявал еднолична власт и САМ е вземал решенията.
Настоящият кандидат-премиер (все пак днес само получи мандат за кабинет - събранието ще реши той ли ще е - само теоретично разбира се, но обичам да съм точен :)) обаче не взема решенията. Други го правят - зад кулисите. Това е моята теза и моята тревога за този мандат. И се моля Богу повече от всички монархисти да не изляза прав.
За съжаление, вече мога да прогнозирам и края на мандата.
Той ще свърши след приватизацията на НЕК и БТК. И след ревизия на сделката за ТЕЦ "Марица изток 3". В последните изречения, само порядъкът е произволен.

Прав си още в едно - това е само форум!
Всеки има право на лично мнение и възможност да го изкаже спокойно и свободно. Кой на базата на екзалтиран ентусиазъм, кой на основание факти и разсъждения - кой както може ...

Вие му вЕрвайте - аз ще се съмнявам.
Нещо лошо ?



Тема Re: Успешен и неуспешен премиернови [re: LeoS]  
Автор Бeзpaбoтeн (не съвсем)
Публикувано16.07.01 14:39



Костов не е успешен премиер!



Тема Re: Успешен и неуспешен премиернови [re: Бeзpaбoтeн]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано16.07.01 15:45




Кратко, ясно и безапелационно :-)
На такава теза се отговаря най-лесно:
"Моят батко е по-висок!"
И ако изобщо е имало спор, той умира от само-себе си ...

"Да, ама не". (П.Бочаров)
Аз го дефинирам като успешен, сравнявайки го с действали премиери - не с бъдещи.
А Вие ?
Ако отговорът Ви е "да" - кой е успешен тогава ?
Ако го сравнявате с бъдещия (единствено осланяйки се на "вЕрата" си), ще ми позволите ли на мен да се съмнявам ?



Тема Може и да си прав...нови [re: LeoS]  
Автор Дpyrия (Вечерегистриран)
Публикувано17.07.01 00:29



... но само теоретично. Както му викаха "командира" така и се говореше, че за всичко слуша жена си. На мен лично това ми се струва малко смешно, но се говореше, нали?! По същата логика не може да се твърди, че някой дърпа конците на бъдещия премиер! Всъщност на този форум само такива обвинения не бях чел.
За НЕК и БТК не мога да коментирам нищо, но за каквато и да било ревизия винаги ще съм "за". Искам поне един политик да влазне на топло! Много го искам! Независимо кой е той (но да има за какво). Щото те всичките решиха, че са недосегаеми! А така ще разберат, че на света има и наказания. За тях тоже! Докога всички ще знаят, че се краде, а никой наказан?! Срамота е това... Как после да съм прауд че съм булгериън? Ми то няма закони! По точно за някой няма.
За това най-много ратувам. Ако ще не монархия, не република ами и джамахирия да станем има ли закони ще живеем добре. А иначе всичко е чесане на езици. Какво значение има названието? Съдържанието е важно. Има сума ти монархии, където бай чепик ще ни купи с дребни стинки; има и републики в които едвам свързват двата края.

Това е само форум!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.