Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:07 17.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Е те сега му се еба майката ...  
АвторXлeбapoв (Нерегистриран)
Публикувано12.07.01 19:12



царя - премиер ??? Прочети пак заглавието на постинга !

Жална му майка ! Сам си го набута ... Ама така е - народа го е казал - каквото сам си направиш и дявола не може да ти направи.

Само се чудя как ще го провождаме за Мадрид ? Ама и за това има цитати в българската класическа литература - спомнете се само за Алеко. Или за газеното тенеке, вързано за опашката на псето, че да вдига шум като бяга ...

Ще поживеем още малко (надявам се) в новото време, ще видим и този сеир ...



Тема Приготви си тефтерче...нови [re: Xлeбapoв]  
Авторчичo (Нерегистриран)
Публикувано12.07.01 19:47




Хлебаров,
Нали това честитих на Негова Светлост Гошо І.
Прочие, приготви си тефтерче... Ще събираме бисери.
Азър стана дума, видя ли снощния бисер на Кошлуков в предаването "На четири очи" за това "мненията от чата да се внасят в Народното събрание" (цитирам приблизително, но точно това беше смисълът). Руснаците имат хубава дума за коментиране на подобен случай: заебись...
чичо




Тема Re: Е те сега му се еба майката ...нови [re: Xлeбapoв]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано12.07.01 22:01



Виждл ли си как с един удар се хваща цялата власт, без изобщо да е нужно да те короноват? Парламентът - твой, правителство - твое, президентът - и той твой, защото няма накъде.



Тема Re: Приготви си тефтерче...нови [re: чичo]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано13.07.01 02:35



Е ами като няма да се внасят, що се пънеш да пишеш толкоз????

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Е те сега ми се изяснинови [re: Xлeбapoв]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано13.07.01 02:46



защо е тоя зор да пишете. Каквото и да направи Симеон II, все не ви е угодно.
Обаче сте малко. Другите сме доволни. Това трябваше да стане, това искахме - и стана. За другото позна - жална му майка. Набутал се е не във блато като блато , а в лайняно блато - това е българското политическо блато.
Ако Българоя има късмет, ще успее.
Ако не, ще слушаме още десетина години как ще ходим в Европа и Нато, докато и последния здрав и читав българин не се изнесе самостоятелно нататък.
Жал ми е предимно за Вас, защото много ви е страх, че ще имаме успешен премиер - а защо ви е страх, вие си знаете.

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Приготви си тефтерче...нови [re: чичo]  
АвторXлeбapoв (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 07:27



За него лично по ми допада един друг руски лаф - "Морда кирпича просить".



Тема Re: Е те сега ми се изяснинови [re: Изпитaнa мapka]  
АвторXлeбapoв (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 07:30



Кво ти се е изяснило, като си пълен слепец. И такива слепци като тебе ни набутаха в това лайняно блато (израза е твой, нали).



Тема Re: Е те сега ми се изяснинови [re: Xлeбapoв]  
Авторwitch (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 09:38



кой те е набутал в лайната бе - та ти не си излизал от там и затова излизат от устата ти мръсна



Тема Re: Е те сега ми се изяснинови [re: Изпитaнa мapka]  
АвторEL (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 10:22



Това щеше да е вярно, ако Симеон беше дощъл 1997 година. Сега и БСП щеше да управлява като Симеон, щото вече много неща са променени. Ако не занеш Николай Василев не е царски човек, а по-скоро на БСП. Трудното свърши Иван Костов, можеш да лаеш, да виеш, все тая е. Вчера и НДС го признаха официално. Много ти здраве и почни да работиш, иначе пак ще си толкова богат колкото си бил и досега.



Тема Re: Ех, мечти...нови [re: Xлeбapoв]  
АвторБeзpaбoтeн (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 13:23



...и един реален факт: "газеното тенеке, вързано за опашката на псето (СДС), че да вдига шум като бяга ..."



Тема Re: Е те сега ми се изяснинови [re: EL]  
Авторwitch (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 13:50



да кликата на костов свърши невероятно тежката работа да краде и се корумпира 4 години. Горкичките!



Тема Re: Е те сега ми се изяснинови [re: witch]  
АвторEL (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 14:17



Стахахте смешни с тия кражби. Забравихте, че когато се крадеше истински от държавата нямаше хляб, бензин , а имаше опашки пред банките. Целият рев е, че някой е взел по-хубавото парче от теб. Ама то винаги ще има някой, който ще е отгоре над теб. На всички по равно беше само в книгите за светлото комунистическо бъдеще. А сега е който за каквот е учил. Щом смяташ, че политиците си правят каквото си исат, стани политик, опитай!!!



Тема Re: Е те сега му се еба майката ...нови [re: Xлeбapoв]  
Автор Pantarey ()
Публикувано13.07.01 16:31



Те сага на нас ни се еба майката. Пука ми на мене за неговата.



Тема Re: Е те сега ми се изяснинови [re: Изпитaнa мapka]  
Авторsmehurko (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 19:07



"Изпитaнa мapka" Towa mai e marka na onia golemite prezerwatiwi!



Тема А на мен още не ...нови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано13.07.01 19:32



... защото там е ключа от бараката !!!
Че отново ще ни трябва късмет (на нацията), за да успеем.
А мен лично ме притеснява, че ще имаме неуспешен премиер. С Доган като "вице", трима министри на Мултигруп и стадо в парламента... И отново ще трябва да ви спасяваме от собствената ви безпаметност.



Тема Re: Е те сега ми се изяснинови [re: EL]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано14.07.01 03:47



Симеон дойде когато стана необходим. Когато идваше (на няколко пъти преди) , всички му се кланяха, особено сините, но не посмяха да го поканят да им стане другарче. Не го описвай като натрапник, защото той беше ПОВИКАН и тогава дойде.
Съгласна съм, че сега е по-лесно да се управлява. По простата причина, че на фона на досегашното управление няма риска КОЙТОО И ДА Е да управлява по-зле. Най-много да стигне същото дъно
Не лая и не вия. А се усмихвам доволно. Лаете и виете вие, загубилите(явно много сте загубили, тая власт ви е била всичко!)
Благодаря за пожеланието.Искам да бъда все така богатА, като сега. Отдавна съм почнала, а дай-боже, ще продължавам да работя, за да не изпадна дотам, богатството ми да зависи от това кой е на власт.

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Е те сега ми се изяснинови [re: witch]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано14.07.01 04:08



Да бе, то си е зор - да не мислиш, че е майтап да се правят далаверки и да се изнасят зад граница милиони! А да се приватизира под масата и да се прибират митническите акцизи... Да спретнеш фондацийка е по-лесно, ама докато осигуриш Бъдещето - голям проблем е хем да рекетираш, хем да имитираш ангелско лице, ангелска усмивка. А какъв зор е да устояваш на плахите намеци на медиите да направиш публичен отчет на приходи и разходи на фондацията... Малко оставаше, още някакви си 4 годинки там, за да довършат делото на живота си, ама де късмет де, с тоя прост народ!

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Е те сега ми се изяснинови [re: EL]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано14.07.01 04:10



А бе, ти какво подскачаш като ужилен, да не си от тия, последните, дето крадоха не чак толкоз "истински"?

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: И друго да ти е ясно:нови [re: smehurko]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано14.07.01 04:24



колкото по-големи, толкова по-добре!

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: А на мен още не ...нови [re: LeoS]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано14.07.01 04:27



Аааа, не така! Късметът си е голяма работа!
Доган също, трябва да си признаем.
А пък ако кажеш, че Мултигруп е малка работа, значи и Олимп за тебе нищо не е!
Все пак върхът сие връх!

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Ако дефиницията на...нови [re: LeoS]  
Автор Бeзpaбoтeн (не съвсем)
Публикувано14.07.01 10:10



...успешен премиер, позволява Костов да се нарича такъв, то аз не претеснявам, че Симеон 2 ще е неуспешен.



Тема Re: Е те сега ми се изяснинови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор Дpyrия (Вечерегистриран)
Публикувано14.07.01 16:56



Изпитана марка, не се коси! Повечето от тях умеят да мислят и ако излезнеш права си мисля, че ще го признаят. Дано дотогава и тези, които за момента са заслепени от сляпа злоба вземат да прогледнат.
Поздрави!

Това е само форум!


Тема Re: А на мен още не ...нови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано15.07.01 16:55



За късмета съм съгласен - голяма работа си е :))
За Доган - не. Вече съм му ял баклавата, а скоро и на други ще вгорчи.
За Мултигруп еднозначно казвам, че не е късмет. Целенасочена разработка е - разбира се, успешна.
За Олимп не мога да гадая. Всичко по-горе е от личен опит, а за тях знам само от пресата.

- - - - -
Забравихме за Доктора, Уважаема - а той не е друга тема.
Той се бори "на тепиха" само за 2 министерства.
Но мисля, че няма да успее. Без да се кълна в това ...



Тема Re: Ако дефиницията на...нови [re: Бeзpaбoтeн]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано15.07.01 17:00



... успешен премиер не е Костов, а който и да е от останалите след 1989 год., то мога да кажа само едно:
Бог да пази България !
Много да я пази !!!



Тема Re: И друго да ти е ясно:нови [re: Изпитaнa мapka]  
Авторsmehurko (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 19:42



Koe ? Sadarjanieto li? Zawisi!



Тема Re: Ако дефиницията на...нови [re: LeoS]  
Автор Дpyrия (Вечерегистриран)
Публикувано15.07.01 21:35



Прав си, пич, така е! Но това не значи, че не трябва да искаме по-добър! Все пак ако той е ПО-ДОБЪР това не значи, че е добър, нали? За сравнение Левси (отбора) е по-добър от Олимпик Тетевен, но аз искам да е по-добър поне от Валенсия...
Ти сравняваш големи грешки с по малки ха-ха!

Това е само форум!


Тема Re: Ако дефиницията на...нови [re: Дpyrия]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано15.07.01 23:40



Съгласен съм. Винаги трябва да искаме и търсим по-доброто.
Хайде да анализираме тогава :)
С големи или малки грешки, на последния ни премиер не може да му се вмени вина само в едно - че някой му дърпа конците. Защото всички вкупом го обвинихме, че е упражнявал еднолична власт и САМ е вземал решенията.
Настоящият кандидат-премиер (все пак днес само получи мандат за кабинет - събранието ще реши той ли ще е - само теоретично разбира се, но обичам да съм точен :)) обаче не взема решенията. Други го правят - зад кулисите. Това е моята теза и моята тревога за този мандат. И се моля Богу повече от всички монархисти да не изляза прав.
За съжаление, вече мога да прогнозирам и края на мандата.
Той ще свърши след приватизацията на НЕК и БТК. И след ревизия на сделката за ТЕЦ "Марица изток 3". В последните изречения, само порядъкът е произволен.

Прав си още в едно - това е само форум!
Всеки има право на лично мнение и възможност да го изкаже спокойно и свободно. Кой на базата на екзалтиран ентусиазъм, кой на основание факти и разсъждения - кой както може ...

Вие му вЕрвайте - аз ще се съмнявам.
Нещо лошо ?



Тема Re: Успешен и неуспешен премиернови [re: LeoS]  
Автор Бeзpaбoтeн (не съвсем)
Публикувано16.07.01 14:39



Костов не е успешен премиер!



Тема Re: Успешен и неуспешен премиернови [re: Бeзpaбoтeн]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано16.07.01 15:45




Кратко, ясно и безапелационно :-)
На такава теза се отговаря най-лесно:
"Моят батко е по-висок!"
И ако изобщо е имало спор, той умира от само-себе си ...

"Да, ама не". (П.Бочаров)
Аз го дефинирам като успешен, сравнявайки го с действали премиери - не с бъдещи.
А Вие ?
Ако отговорът Ви е "да" - кой е успешен тогава ?
Ако го сравнявате с бъдещия (единствено осланяйки се на "вЕрата" си), ще ми позволите ли на мен да се съмнявам ?



Тема Може и да си прав...нови [re: LeoS]  
Автор Дpyrия (Вечерегистриран)
Публикувано17.07.01 00:29



... но само теоретично. Както му викаха "командира" така и се говореше, че за всичко слуша жена си. На мен лично това ми се струва малко смешно, но се говореше, нали?! По същата логика не може да се твърди, че някой дърпа конците на бъдещия премиер! Всъщност на този форум само такива обвинения не бях чел.
За НЕК и БТК не мога да коментирам нищо, но за каквато и да било ревизия винаги ще съм "за". Искам поне един политик да влазне на топло! Много го искам! Независимо кой е той (но да има за какво). Щото те всичките решиха, че са недосегаеми! А така ще разберат, че на света има и наказания. За тях тоже! Докога всички ще знаят, че се краде, а никой наказан?! Срамота е това... Как после да съм прауд че съм булгериън? Ми то няма закони! По точно за някой няма.
За това най-много ратувам. Ако ще не монархия, не република ами и джамахирия да станем има ли закони ще живеем добре. А иначе всичко е чесане на езици. Какво значение има названието? Съдържанието е важно. Има сума ти монархии, където бай чепик ще ни купи с дребни стинки; има и републики в които едвам свързват двата края.

Това е само форум!


Тема Re: Успешен и неуспешен премиернови [re: LeoS]  
Автор Бeзpaбoтeн (не съвсем)
Публикувано17.07.01 10:58



Аз дефинирам Костов като неуспешен само и единствено на база направеното през 4 г. управление на ОДС.
Не желая да го сравнявам с управлявалите преди него също неуспешни премиери.

Защо е неуспешен?
1. Не успяха, заедно с управляваното от него управляващо мнозинство в парламента, да подготвят, защитят и приемат необходими и важни закони.
2. Практически той успя да реализира и завърши несправедливото разделение на живеещите в България основно на две: много бедни и много богати.



Тема Re: Може и да си прав...нови [re: Дpyrия]  
Автормитkoxp (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 18:00



Изглеждаш ми умен човек и не ми е ясно що се поддаваш на манипулация от медиите??? Командира, фондации, престъпност, кръга Олимп и т.н. пълни простотии, пък и отгоре на всичко пресата била цензурирана ... :)) смях в залата. Ти на това цензура ли му викаш? Не че засхтитавам костов но толкова помия изляха отгоре му и това ми били цензурираните медии. А относно осждането има циганина Цветелин Кънчев, и какво??? сега си е депутат и никои нищто не може да му каже. А за джамахирия недеи да си пожаш за да не се сбъдне щото тогава ше има да си мечтаеш костов да е премиер и СДС да е на власт .. :))
Но аз няма да чакам да се сбъднат мечтите ти. С 2 000 000 заблудени хора не може да се спори. Така че в скоро време ще има "Сбогом и благодаря за рибките" ... :)) а вие останете да си се радвате на царската джамахирия.



Тема Не си прав, адаш!нови [re: митkoxp]  
Автор Дpyrия (Вечерегистриран)
Публикувано20.07.01 19:51



Много песимистично си настроен. Не така! Като споменавам "джамахирия" това е метафора. Естествено, че не искам.
А относно Цв. Кънчев - анджък, де! И аз това казвам! Точно това е срамотата:( Надявам се точно това да е имал предвид и царя, говорейки за нов морал! Всичките ми мечти (и заблуди) са чисто човешки и абсолютно земни. А дали са заблуди ще се разбере след като мине време и не ден, месц или два. Не говоря за 800-те дни, но поне една година. И макар, че по природа не съм оптимист ще се тарая и ще бъда такъв поне през това време. Може да ти е смешно, но аз Му вервам. Ако не за друго, то поне досега той не ни е лъгал! Той е един много добър дипломат. Всички започнаха да си мерят приказките откакто се появи. Дори президента ни. Сега много хора се опитват да го изкарат едва ли не национален предател заради ДПС-то, но и това ще отмине.
И накрая - аз не съм и ще гледам никога да не ставам фанатик. След време ако излезне, че не съм бил прав ще си го призная и както Го подкрепям сега и упреквам г-н Костов, така ще упреквам Него и ще подкрепям друг (но не СДС). Всичко тече всичко се мени. Вечни принципи няма.

Това е само форум!


Тема Има и ощем много!нови [re: Бeзpaбoтeн]  
Автор Дpyrия (Вечерегистриран)
Публикувано20.07.01 20:03



Като изключим валутния борд, който не е нито измислен, нито въведен от него, тутакси отпада и финансовата и банковата стабилизация от неговите постижения. Остават по-малките в крайна сметка заплати отпреди 2 години, невероятно голямата корупция и не по-малката отпреди (просто по-прикрита) престъпност. РМД-тата излезнаха прекръстени орсовки, а всичко по стоиностно е разпродадено на безценица заради смешни (от държавническа гледна точка) комисионни.

Това е само форум!


Тема Re: Не си прав, адаш!нови [re: Дpyrия]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано22.07.01 19:56



Ето това казвам и аз. И тук вече съм съгласен с теб :)
Всеки има право да вярва и да подкрепя когото си иска. И да се разочарова в когото си ще :) В края на краищата - демократична страна сме (все още), слава Богу! Стига да го прави цивилизовано и да си защитава позицията човешки - като мислещо същество. А не с:
Царят е педерас !
Костоф е циганин !
И точка по въпроса. Железни аргументи, няма що ...



Тема Re: Е те сега му се еба майката ...нови [re: Xлeбapoв]  
Авторceиpджия (Нерегистриран)
Публикувано03.09.01 23:58



Докато ние им гледаме сеира, те ни слагат секира.



Тема Re: Е те сега му се еба майката ...нови [re: ceиpджия]  
Автор Dobrata (ентусиаст)
Публикувано04.09.01 00:02



Страхотно!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.