Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:35 23.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Е те сега му се еба майката ...  
АвторXлeбapoв (Нерегистриран)
Публикувано12.07.01 19:12



царя - премиер ??? Прочети пак заглавието на постинга !

Жална му майка ! Сам си го набута ... Ама така е - народа го е казал - каквото сам си направиш и дявола не може да ти направи.

Само се чудя как ще го провождаме за Мадрид ? Ама и за това има цитати в българската класическа литература - спомнете се само за Алеко. Или за газеното тенеке, вързано за опашката на псето, че да вдига шум като бяга ...

Ще поживеем още малко (надявам се) в новото време, ще видим и този сеир ...



Тема Приготви си тефтерче...нови [re: Xлeбapoв]  
Авторчичo (Нерегистриран)
Публикувано12.07.01 19:47




Хлебаров,
Нали това честитих на Негова Светлост Гошо І.
Прочие, приготви си тефтерче... Ще събираме бисери.
Азър стана дума, видя ли снощния бисер на Кошлуков в предаването "На четири очи" за това "мненията от чата да се внасят в Народното събрание" (цитирам приблизително, но точно това беше смисълът). Руснаците имат хубава дума за коментиране на подобен случай: заебись...
чичо




Тема Re: Е те сега му се еба майката ...нови [re: Xлeбapoв]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано12.07.01 22:01



Виждл ли си как с един удар се хваща цялата власт, без изобщо да е нужно да те короноват? Парламентът - твой, правителство - твое, президентът - и той твой, защото няма накъде.



Тема Re: Приготви си тефтерче...нови [re: чичo]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано13.07.01 02:35



Е ами като няма да се внасят, що се пънеш да пишеш толкоз????

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Е те сега ми се изяснинови [re: Xлeбapoв]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано13.07.01 02:46



защо е тоя зор да пишете. Каквото и да направи Симеон II, все не ви е угодно.
Обаче сте малко. Другите сме доволни. Това трябваше да стане, това искахме - и стана. За другото позна - жална му майка. Набутал се е не във блато като блато , а в лайняно блато - това е българското политическо блато.
Ако Българоя има късмет, ще успее.
Ако не, ще слушаме още десетина години как ще ходим в Европа и Нато, докато и последния здрав и читав българин не се изнесе самостоятелно нататък.
Жал ми е предимно за Вас, защото много ви е страх, че ще имаме успешен премиер - а защо ви е страх, вие си знаете.

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Приготви си тефтерче...нови [re: чичo]  
АвторXлeбapoв (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 07:27



За него лично по ми допада един друг руски лаф - "Морда кирпича просить".



Тема Re: Е те сега ми се изяснинови [re: Изпитaнa мapka]  
АвторXлeбapoв (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 07:30



Кво ти се е изяснило, като си пълен слепец. И такива слепци като тебе ни набутаха в това лайняно блато (израза е твой, нали).



Тема Re: Е те сега ми се изяснинови [re: Xлeбapoв]  
Авторwitch (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 09:38



кой те е набутал в лайната бе - та ти не си излизал от там и затова излизат от устата ти мръсна



Тема Re: Е те сега ми се изяснинови [re: Изпитaнa мapka]  
АвторEL (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 10:22



Това щеше да е вярно, ако Симеон беше дощъл 1997 година. Сега и БСП щеше да управлява като Симеон, щото вече много неща са променени. Ако не занеш Николай Василев не е царски човек, а по-скоро на БСП. Трудното свърши Иван Костов, можеш да лаеш, да виеш, все тая е. Вчера и НДС го признаха официално. Много ти здраве и почни да работиш, иначе пак ще си толкова богат колкото си бил и досега.



Тема Re: Ех, мечти...нови [re: Xлeбapoв]  
АвторБeзpaбoтeн (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 13:23



...и един реален факт: "газеното тенеке, вързано за опашката на псето (СДС), че да вдига шум като бяга ..."




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.