Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:32 10.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За жвенародна подписка за монархия  
АвторГOШO (Нерегистриран)
Публикувано11.07.01 22:21



Крайно време е да влезем във своят нов път - За Великото Царство България - Нека проведем Референдума пък да видим кой кой е



Тема Re: За всенародна подписка за монархиянови [re: ГOШO]  
АвторГOШO (Нерегистриран)
Публикувано11.07.01 22:24



Печатна грешка - Всенародна акция за Царство България



Тема Оправи си ника ...нови [re: ГOШO]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано12.07.01 07:56



... на ГОШО ТЪПОТО !



Тема Re: За жвенародна подписка за монархиянови [re: ГOШO]  
АвторБeзpaбoтeн (Нерегистриран)
Публикувано12.07.01 11:46



Първо докажете, че заслужавате да управлявате, а след това вадете подписката.



Тема Гоше, ...нови [re: ГOШO]  
Авторчичo (Нерегистриран)
Публикувано12.07.01 14:19




Гоше,
Ти самият си печатна грешка, чичовото...




Тема Здравей, Хлебаров!нови [re: Xлeбapoв]  
Авторчичo (Нерегистриран)
Публикувано12.07.01 17:24




Здравей, Хлебаров!
Не карай ГОШО да си сменя ника на ГОШО ТЪПОТО. Току виж го направил, а
това е запазена марка и могат да възникнат конфликти. Да няма после "ама той, Хлебаров, ми каза..." Само главоболия.
Аз предричам на ГОШО Светло Бъдеще в Новото Време. Царят обезателно ще го посвети в рицар и ГОШЕТО няма повече да бъде "нашето ГОШЕ", а ще бъде първият наш ненаследствен княз - Негово Височество Княз Гошо І фон Дир унд Бг.
Тъй че да внимаваме с кого говорим...
Здрав бъди.




Тема Re: За жвенародна подписка за монархиянови [re: ГOШO]  
АвторДpyrия (Нерегистриран)
Публикувано12.07.01 19:01



Господа, успокойте топката!Хлебаров, твоите интелектуални качества няма да коментирам, че току виж си ми хванал нещо :-)
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=7&Board=kingelect&Number=1936525191&page=0&view=collapsed&sb=5
След като сте такива демикрати с Чичото - как може да сте защитници на едно беззаконие?! Говоря за "оня" референдум, на комунистите?
Или може би някой от вас ще ми каже, че той е бил истински



Тема Re: За жвенародна подписка за монархиянови [re: Дpyrия]  
Авторчичo (Нерегистриран)
Публикувано12.07.01 19:32




Други,
Естествено, че комунистическият референдум не може да се счита за законен. Писано е много и този въпрос не се нуждае от коментари.
Въпросът за нов референдум трябваше да бъде решен още в първите години след 1990. На политиците не им стигна кураж. Изглежда само Дертлиев мислеше сериозно по въпроса, но дали това не беше само политическа игра - не съм компетентен да коментирам. Той беше много печена лисица, лека му пръст.
Ако бяха решили въпросът с референдума сега нямаше да сме свидетели на такива недомислия, напълно недостойни за европейска държава в началото на 21 век, пък макар и балканска.
Какво ще става от тук нататък - не знам. Искам да бъда оптимист, но за съжаление не са изключени и много гадни варианти. Вижданията на един от главните икономически съветници на Симеон ІІ - проф. Владимир Квинт, са такива, че когато ги прочетох (интервю с В.Квинт в американския всекидневник "Новое Русское Слово") се позамислих доста. - Не ти трябва бананова държава. Не съм икономист и много ми се ще да вярвам, че не съм разбрал правилно.
Здрав бъди.
чичо




Тема Радва ме...нови [re: чичo]  
АвторДpyrия (Нерегистриран)
Публикувано13.07.01 23:32



... че имаш конкретни доводи и с някои от тях дори съм съгласен. Но не разбирам защо всички антимонархисти са решили, че връщането на монархията е крачка назад? Ако погледнеш списъка на високоразвитите страни ще видиш, че в много от тях си имат крале. Като пример малката Белгия е пред великата република USA!!! Бързам пред вятъра: Не казвам, че трябва да имаме абсолютна монархия! Има напълно разработени варианти за контролиране на властта. Но съгласи се с мен, моля! През последните 12 години не е имало управление без КРАДЦИ! Знам, че не е лесно човек да се бори с корупцията, но СДС ми предлагаха да гласувам за същите хора! Избирайки Царя хората казаха, че не искат да се навеждат втори път. Може ли по вестниците, по телевизията и радиата да се говори:"Еди кой си краде!"
Говоря за прякора на г-н Божков, говоря за г-н Бакърджиев, а и да беше само за тях! Ако искат СДС да гласувам за тях или трябва да изхвърлят компроментираните или въпросните компроментирани да осъдят клеветниците... Те казват това не е вярно, това са компромати и т.н. Ами за тая работа има съд, бе! Защо никой от тях не заведе нито едно дело?! Съдят журналисти за разни кокошкарски глупости... Страх ги е! Щото ако се стигне до съд току виж "клеветниците" излезнали прави!!!
И аз като теб се надявам да не сме сбъркали на изборите. Много ми се иска най-после да тръгнем нагоре. Само надеждата ни е останала. Е, ти имаш други симпатии - добре. Времето ще покаже кой е бил прав. Иска ми се да съм аз защото ти предвиждаш лоши работи...
Поздрави!
P.S.Можеш ли да ме насочиш към въпросното интервю?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.