Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:55 25.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Н.Михайлова твърдо  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано03.07.01 21:56



заявила на командира, че няма да му дава да кара мерцедеса, който се полага на шефа на патламентарната група. костов поискал тогава да кара мерцедеса на класната. Тя обаче казала, че щяла да си помисли. сдс се раздира от нови вътрешни ежби - кой да кара мерцедесите ? Ами сега ? сдс е пред ново разцепване. Чака се е скоро време предателите и родоотстъпниците да бъдат посочени и за пореден път отлюспени.
Нищо това е добре за партията - тя ще излезе по-силна и по-консолидирана както във всичките отлюспвания до сега. ЕЕЕЕЕЕЕЕЕхеееехее, сигурно пак таз теория ще развият. Шоуто продължава.



Тема Govori si ne mi prechish!!!нови [re: moni]  
Авторnone (Нерегистриран)
Публикувано03.07.01 22:46



Ama kakvo ste go zaqli tui SDS!? Vse tovi e vinovno!?
Ot kude tazi omraza kum tqh? Predi 4 godini ne mislihte taka, a sega kato se poopravi polojenieto v stanata dai da gi opluvame. Tova e tipichna bulgarska cherta da opluvame vseki koito e po-kaduren ot nas!!!



Тема A oshte neshtoнови [re: moni]  
Авторnone (Нерегистриран)
Публикувано03.07.01 22:49



mislah si che tuk se pishe za Simeon i izborite, a ne za drugite partii.



Тема A BE MONI !!!!!!!!!!!!!!нови [re: none]  
АвторMUTO (Нерегистриран)
Публикувано03.07.01 22:58



Sto ne odis da duxas po garata be OLIGOFREN takuv

Bolen narkoman nadrusna s vervaite mi

odi pri priatelite narkomani da lapas sireniasali xuiove a ne mi stoi tuka v neta toi
e tabu za idioti kato tebe



Тема Re: Govori si ne mi prechish!!!нови [re: none]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 21:51



По долу пишеш, че си мислел. И какво измисли, че в Б-я може би имаме някакви проблеми и че сдс(костов) ни е било виновно за тях. Нееее, няма такова нещо. Тука всичко си ни е на ред. Ето клинтън даже е идвал в Б-я и този спомен още топли безработните и пенсионерите през зимата. Че и визи си имаме (нямаме) -това пък сега направо им действа като климатик. Сигурно всички щяхме да минем без клинтън и визите, ама простотията и безочието никой няма да го прости на сдс(костов). Та онова типичното, дето го приписваш на всички българи (тука разни сдс-костовисти са стигнали доста по-далеч в прозренията си и оценките си за българския народ), това - да бъдат оплюти какадърните, най добре го демонстрита сдс(костов). Спомни си колко предатели открихте последния месец в собствените си редици. И знаеш ли колко предатели ще си откривате тепърва. Та ще си останат в сдс(костов) наистина най-кадърните (кстов и шайката му).
Ееееее, какви печки произведе вожда костов, какви климатици. Граби народе без париииии, не останахаааааааа.



Тема Re: СМЕШКОнови [re: MUTO]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 21:54



това ти стига, нали СМЕШКО ?



Тема Re: Govori si ne mi prechish!!!нови [re: moni]  
Авторnone (Нерегистриран)
Публикувано05.07.01 09:27



koi ti e kazal che polojenieto e prekrasno!? Ama si spomnqm kakvo beche prez '97 i kakvo e sega.I znam che tova, koeto sa napravili za 45godini i oshte nqkolko po vremeto na jan videnov ne moje da s opravi za mesec ili godina.
Ne mi e qsno shto chak sega pochnahte da opluvate Kostov!? Zashto kato e grabil ne go svalihte kakto si zamine Videnov? Zashtoto togava nqmahte nishto prrotiv Kostov. Kogato se poqvi Simeon (zabeleji kazvam Simeon, a ne carq, zashtoto sme republika) vsichki ribi mu se vurzaha na prikazkite, zashtoto si mislqt che polojenieto shte se opravi mnogo burzo. I sled Simeon pak shte si ostanete razocharovani, zashtoto ne mojete da priemete realnostta.



Тема Re: Н.Михайлова твърдонови [re: moni]  
АвторЖeнa (Нерегистриран)
Публикувано05.07.01 17:54



Ама ти да не си чистачката в СДС, та ги знаеш тези подробности. Я си гледай кофата вместо клюките-там ти е силата.



Тема Re: Govori si ne mi prechish!!!нови [re: none]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано05.07.01 20:25



Приятел, за никъде вече не бързам, важното е че политическата ологофрения и безочие ги няма вече. Напълно съм удовлетворен от това. Другото (там тежкия живот, разни несгоди и т.н., с които искате да оправдаете погрома си ) това си е моя работа. А е работа и проблем на всеки един българин - само негова работа. Толкова ли ти е трудно да проумееш, че никой не е очаквал от костов и още по-малко очаква от Царя да му решава личните проблеми. Моя личен проблем до момента е бил да търпя олигофренията и безочието на костовата шайка. Сега нямам проблеми и съм доволен.



Тема Колежке,нови [re: Жeнa]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано05.07.01 20:33



друго не съм очаквал от теб. Съжалявам, нямам твоя опит с кофите. Ма, мерцедес е тва ма жено, мерцедес. Разбираш ли - държавен мерцедес. Я, кажи по-добре да чуем твоето мнение - кой да кара таз кола ? костоф ли, надето ли, асан агов ли, лудата крава ли, кой ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.