Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:32 30.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Пак се осрахте господа-другари!  
АвторDepeche Mode (Нерегистриран)
Публикувано03.07.01 18:58



Ужас, господа-другари сДСерковци, ужа-а-а-а-а-с !!!
Каква я мислихме ний, а тя каква стана...!?
Пак се осрахте и то насред Залцбург, насред Европата!

Въпреки "успешното" управление на сДС и след като недостойният, прост, заблуден и шантав народ показа на Командира и Сие ЧЕРВЕН КАРТОН, сега и Европата бъркна в джобчето на съдията и извади какво - ВТОРИ ЧЕРВЕН КАРТОН за сДС. От толкова червени картони напоследък не е чудно, че сДС вече клони към червените. Като нищо ще си спретнат заедно с "вечния" враг БСП (БКП) една червено-синя опозицийка, пък да го видим тогава г-н Сакскобурготски... Избори до дупка...

Но да не се отклонявам от това, за което имам неудоволствието да Ви информирам.

Днес, да вземат да съобщят по радио Deutsche Welle, че на икономическия форум в Залцбург, Австрия на Родината и нейното "успешно" досегашно сДС-управление е поставена оценка Слаб (2). За какво иде реч господа-другари?
Да вземат да ни класират на 29 (двадесет и девето) място от 29 (двадесет и девет) възможни по "Коефициент на готовност". Самият коефициент включвал различни икономически показатели, наличие на действаща пазарна икономика, ниво на корупция, младежка безработица и много други.
Абе, тия в ред ли са ще кажат някои от вас!? Но това е ГОЛАТА ИСТИНА господа-другари. Това е оценката на Европата и то изречена на ВИСОК ГЛАС, и то на такава престижна международна среща, като форума в Залцбург, а не в помиярския (моля за извинение) форум на dir.bg. На прост български език това означава, че РЕФОРМИТЕ ТЕПЪРВА ПРЕДСТОЯТ, и че ДОСЕГА САМО СА ИМИТИРАНИ РЕФОРМИ, а нас ни залъгваха с "приказки" за това, колко ни харесват европейците (за това, че харесват Надето не се съмнявам), и колко много държат на това точно сДС да ни рИформира. Ха да ги видим сега (о)хранените щатни политолози и социолози на сДС. Като как аджеба ще я обяснят тази новина на Командира. За народа разбрахме, че е прост, необразован дебил дето на някакъв си там г-н Сакскобурготски поверва, а на г-н Командирски и Сие не ще..., но сега пък тия абдали от Залцбург. Явно това е поредната "царедворска" провокация на някой братовчед на г-н Сакскобурготски - например Залцбурготски.
Аз обаче в никакъв случай не се чувствам ГОТСКИ, от факта, че за втори път ни слагат на опашката. За тези с по-слаба памет ще напомня, че пак наскоро стана известен факта, че по брой на отворени глави от преговорите за членство в ЕС сме на предпоследно място. След нас е само братска Румъния.

Е-е-е-х "Програма 2001..2..3..4..5..6..7..8..9..10..11..12............" !

Е-е-е-х "Календар на успехите" !

Ех мечти-и-и-и-и !!!

Dream on господа-другари, dream on...

Depeche Mode



Тема Леле още реформи!нови [re: Depeche Mode]  
Авторlntellnside (Нерегистриран)
Публикувано03.07.01 19:20



Не думай, реформите почвали тепърва. Пак ще виете гладни. Егати майтапа настава.



Тема Re: Пак се осрахте господа-другари!нови [re: Depeche Mode]  
АвторMnitelen (Нерегистриран)
Публикувано03.07.01 21:05



Move li drug da potwyrdi?



Тема Re: Пак се осрахте господа-другари!нови [re: Mnitelen]  
АвторБCП-akтивиcт (Нерегистриран)
Публикувано03.07.01 21:38



Верно е и аз го чух.



Тема Ade DA PEES I DA NE MOESнови [re: БCП-akтивиcт]  
АвторMUTO (Нерегистриран)
Публикувано03.07.01 23:24



Odi cunkai baba si pod misnickite

i xodi si dai guza da te vrutne onia deto ste ti prai izborite do dupka nali znaes 4e to4no po ispoteni wawe4eta si pada nai mnogo a DAPEES DANEMOES a




Poredniat Oligofren ..................NEW WAWERS KRETENOIT



Тема Re: Н е думай, Депеш Мод!нови [re: Depeche Mode]  
АвторИзпитaнa мapka (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 03:28



К'ви ги разправяш, само оня ден прочетох в няколко вестника(даже единия май беше "Труд"), че българската икономика била най-добрата ама не помня сред чии-сред балканските или сред кандидат-членските) и бях относително спокойна (принципа на шопа: не сакам на мен да е добре, а на Вуте да е зле!) А сега хич утеха не ми остана...Нема по-зле от нашето!
Майтапа настрана, понеже съм икономически независима, повече ме вълнува политическата ми независимост. Затова те моля да ми посочиш някакъв източник от който сама да прочета. Защото не може да съм пропуснала такава шокова новина в българския печат. И се безпокоя да не би ВСИЧКИТЕ ни медии да са дали клетва да ни лъжат до гроб- както от време оно!



Тема Re: Н е думай, Депеш Мод!нови [re: Изпитaнa мapka]  
АвторDepeche Mode (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 09:06



Работата е там, че българските електронни и печатни медии мълчат, като з..ници, но аз не съм и очаквал друго.
Бъдете здрави и слушайте само Deutsche Welle!




Тема Те се осра Депеш мод! Много даже!нови [re: Depeche Mode]  
Авторбaбa ти (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 09:14



не съм го чула това за 29-тото място, но сигурно е вярно.
но ти се осра доста по-сериозно, защото помниш като посерко.
ти спомняш ли се драгир през януари 1997 г. кагато избраха П.Стоянов за президент едно от първите му посещения беше в Полша, за да договаря пшеница, за да се изхранваме. Румен Христов, министър от кабинета на Софиянски беше медийна звезда, защото той договоряше вноса на хлебно зърно, за да не пукне от глад целокупната българска нация и журналистите непрекъснато го атакуваха да разберат докъде се е докарал.

е днес сме на масата, където се решават стратегически неща за Европа, въпреки корупцията в администрацията на Костов, въпреки неадекватния ПР на кабинета Костов, въпреки по-бавните от очакваниета реформи. това че, ти не може да го оцениш си е твой проблем. Колкото си по-тъп, колкова света ти изглежда по-контрастен - едното добро, другото - зло. Светът има много нюанси, но посерковци като теб не могат да ги видят, защото затова са нужни качества и по рождение, и по образование.
дерзай младежо!



Тема Re: Пак се осрахте господа-другари!нови [re: Depeche Mode]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 10:55



Bravo! Tova e istinata! ODS-na sud!!!



Тема Re: Пак се осрахте господа-другари!нови [re: koko]  
Авторбaбa ти (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 11:52



ako СДС трябва да върви в съда, Жан трябва да го пратиме на кладата.

какво ще кажиш коко?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.