Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:33 11.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ГЕНИАЛНА ИДЕЯ !!!нови  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано22.06.01 09:16



Ето какво пише днес в. "Дневник"

"ЧЕТВЪРТЪК 21 ЮНИ 2001
Обяви за царски кредити заляха Кърджали
КРУМ ЖЕЛЕВ


Фалшиви обяви за отпускане на 5000 лева безлихвени кредити заляха Кърджали. Вечерта на 20 срещу 21 юни на десетки места в родопския град неизвестни лица са разлепили плакати за отпускането на 5000 лева безлихвени кредити от Национално движение "Симеон Втори".

Преди около месец царските икономисти обещаха, че ако спечелят изборите, ще спомогнат гражданите да получават безлихвени заеми до 5000 лева. За лъжливите анонси алармира регионалният координатор на НД "Симеон Втори" Калин Примов.

По улиците на града са разлепени бележки с текст, в който се казва: "НДСВ уведомява гражданите, че от 21.06. 2001 година в офиса на движението на бул. "България" 31 срещу представен документ за самоличност се правят списъци за раздаване на безлихвен кредит в размер на 5000 лева. Работното време е от 9 до 18 часа. Очакваме Ви!"

Още в 8 часа сутринта пред вратата на офиса на НД "Симеон Втори" се е появила първата жена в очакване да бъде включена в списъка, каза Калин Примов. Госпожата заявила, че е привърженичка на царското движение и настоявала да получи максималната сума, която икономическият екип на НДСВ обеща да дава като кредит. До обяд са се явили още неколцина, които пожелали да вземат парите. Много хора са се обадили по телефона, за да направят справка какви са условията да получат кредит от НДСВ.

"Това е явна провокация", смята координаторът Примов. В молба до началникът на РПУ - Кърджали, той настоява да се разкрият авторите на фалшификата. Ще искаме най-строги санкции срещу измамата, казаха от царския офис в града. За появата на анонсите Примов веднага е уведомил централата на НДСВ в София, за да се реши как ще се действа при повторна измама..."

Ха-ха, евала на този, който го е измислил. А измама няма - щеше да има, ако им беше взел парите на хората (справка Наказателния Кодекс) - ама толкова им е и юридическото образование на "експертите" на царя. Измама има, но тя идва от жълтунгерите...измама на целия народ.



Тема Re: ГЕНИАЛНА ИДЕЯ !!!нови [re: Xлeбapoв]  
Авторivan (Нерегистриран)
Публикувано22.06.01 14:29



kato ste si negramotnichki koi vi e kriv, nikade ne pishe che shte se razdavat pari ot ofisite na dvijenieto, a che shte" спомогнат гражданите да получават безлихвени заеми до 5000 лева" tezi zaemi nikade po sveta ne se otpuskat ot kvartalnite bakalii, ima si miasto i nachin po koito stavat tezi neshta , neka parvo ZAPOCHNE rabota novoto pravitelstvo , a posle iskaite ot tiah da izpalniavat obeshtaniata si!!!!!



Тема Да!нови [re: Xлeбapoв]  
Автор Hellen ()
Публикувано22.06.01 14:48



Да, и аз прочетох с удоволствие статията. Въпреки че не разбирам защо точно в Кърджали - там нали си избраха само турци за депутати. Трябваше да пращат хората в централата на Доган да си искат кредитите.

Аз обаче с удоволствие бих пратила някой и друг балък на "Шишман" да взима кредит. :-) :-) :-)

Хлебаров, а другата публикация - за осирките на царедвореца Герджиков, чете ли я? Аз си я сейвнах даже, да я цитирам като се наложи.

Hellen
==
"Един от недостатъците на това да дадеш на хората право на свободен избор е, че те могат да направят погрешния избор." -- Одо, DS9



Тема Re: ГЕНИАЛНА ИДЕЯ !!!нови [re: ivan]  
АвторHyждaeщ ce (Нерегистриран)
Публикувано22.06.01 15:12



Уважаеми господа,
Пишете тук, а пък аз не разбрах. Последно, от къде да поискам този кредит?
- от НДСВ?
- от ДПС?
- или от друго място?
Аз иначе съм сериозен БИЗНЕСМЕН!



Тема ?????нови [re: Hellen]  
АвторБeзpaбoтeн (Нерегистриран)
Публикувано22.06.01 15:26



ГЕНИАЛНА ИДЕЯ! - възкликна СИНИЯ Хлебаров.

Моля да ми обясни кое й е гениалното?



Тема Безработния, ...нови [re: Бeзpaбoтeн]  
Автор Hellen ()
Публикувано22.06.01 15:35



...нали ти бях казала, че за да те приемат сериозно хората, първо трябва да си намериш работа. Или иначе казано - Ubi nil vales, ibi nil velis, "ако на нищо не си способен, нищо не трябва да искаш".

Hellen
==
"Един от недостатъците на това да дадеш на хората право на свободен избор е, че те могат да направят погрешния избор." -- Одо, DS9



Тема Re: Безработния, ...нови [re: Hellen]  
Авторpakът Ceбacтиян (Нерегистриран)
Публикувано22.06.01 20:15



Уважаема Hellan,
нека Ви припомня чудесния виц за двата глиста - баща и син ....
Що дирим в този тъмен,миризлив гъз?- Родина,синко!Родина!
Признавам правото на робите да си харесват робството,ама аз си искам русалката и свободата.
Нека са ти весели очите



Тема Re: ?????нови [re: Бeзpaбoтeн]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано23.06.01 08:34



За консултации на глупаци взимам скромни хонорари - трябва да се прехранвам все пак, а пък и семейство гледам. На мен като на СИН боклук, син на фашисти (така казваха преди 1989 г.) и баща на поколение, развратено в Американския колеж едва ли ще ми отпуснат 5те хилядарки от офиса на Шишман. Добре поне, че глупаците в България няма да свърша скоро.



Тема Re: Да!нови [re: Hellen]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано23.06.01 08:41



Четох я - нищо изненадващо ! Мошеници до един ...



Тема Въпрос?нови [re: Xлeбapoв]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано23.06.01 10:33



Хлебаров от какво произлиза: хлебар или хлебарка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.