Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:00 29.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хайде на бас!  
Автор stormbringer (пич)
Публикувано25.06.01 13:45



Обзалагам се, че спечелилите изборите на 17 юни, вече съжаляват, че са ги спечелили.Затова съм готов да се хвана на бас, че тази сбирщина няма да изкара повече от 1 година на власт.Щом вече им заповядаха да си държат езика зад зъбите, какви ли изненади ни очакват оттук- нататък.И за какви коалиции става въпрос, при положение, че си спечелил почти абсолютно мнозинство.Или това се нарича бягане от отговорност.До тук беше времето на обещанията, време е за действие.Горко ни!



Тема Re: Хайде на бас!нови [re: stormbringer]  
АвторlVAN (Нерегистриран)
Публикувано25.06.01 13:46



HAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAA



Тема Re: Хайде на бас!нови [re: stormbringer]  
АвторApмeнckия пoп (Нерегистриран)
Публикувано25.06.01 14:53



1 година????? Че кой ще ги търпи толкова време, бе????? Ние да не сме от дърво, а?????



Тема Re: Хайде на бас!нови [re: Apмeнckия пoп]  
АвторApмeйckият пoп (Нерегистриран)
Публикувано25.06.01 15:24



Не си прав колега. Целия мандат ще си изкарат.



Тема Re: Хайде на бас!нови [re: stormbringer]  
Автор Hellen ()
Публикувано25.06.01 15:30



Няма как да се хвана на такъв бас, понеже всичките ще висим от едната страна и няма кой да защищава обратното мнение. ;-)

Не ги ли виждате поданиците - да сте чули някой от тях да се радва, че е спечелил изборите? Малкото от тях, които се осмеляват да си признаят, че са гласували за царедворците, го правят *анонимно* във форумите на дир.бг. И не е да се *радват* от това - единствено стоят и злобеят по адрес на СДС, все едно че СДС е на власт и им е изяло баничката при това.

Hellen
==
"Един от недостатъците на това да дадеш на хората право на свободен избор е, че те могат да направят погрешния избор." -- Одо, DS9



Тема Re: Хайде на бас!нови [re: Hellen]  
АвторApмeйckият пoп (Нерегистриран)
Публикувано25.06.01 17:09



Че кой е на власт? "Все едно СДС е на власт". Сигурно са извънземните. И без това подозирам един наш Министър-председател, че е от тях.



Тема Дядо попе, ...нови [re: Apмeйckият пoп]  
Автор Hellen ()
Публикувано25.06.01 17:18



...добро утро, мога само да ти отговоря. Вземи и погледни календаря, дето ти виси на стената, защипан с разпятието за по-удобно. Ще видиш (с удивление), че от повече от седмица насам СДС _не е_ на власт.

Колкото и да ми тежи, ще се нагърбя с неприятната задача да доведа до знанието ти, че за съжаление изборите, които вероятно си проспал, бяха спечелени от някакви царедворци и сега _те_ са на власт. Няма да е задълго, долкото мога да преценя, но - това е положението.



Тема Re: Дядо попе, ...нови [re: Hellen]  
АвторApмeйckият пoп (Нерегистриран)
Публикувано25.06.01 17:24



Дъще,
Вземи се запознай по-отблизо със законите в тази държава. Докато не бъде гласувано ново правителство на власт е старото. Което забелязвам прави геройски усилия да дообере останалото.
Но както знаеш дъще всеки е свободен да чете евангелието както си иска.
Хеле(н) пък дявола.



Тема Re: Дядо попе, ...нови [re: Apмeйckият пoп]  
Автор Hellen ()
Публикувано25.06.01 17:37



Аз имам усещането, че в този форум двама царедворци търчат по темите, всеки с по десетина псевдонима, само и само да не изостанат от събитията...



Тема Re: Дядо попе, ...нови [re: Hellen]  
АвторCattlekiller (Нерегистриран)
Публикувано25.06.01 17:39



Аз съм с два. Но така като гледам форума ти май си с повечко.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.