Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:09 11.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема експертите в НДСВнови  
Авторneinformiran (Нерегистриран)
Публикувано24.06.01 16:00



Коя е Ралица Агайн и как е попаднала при Царя като "виден икономически експерт"? Някой знае ли?



Тема Re: експертите в НДСВнови [re: neinformiran]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано24.06.01 20:28



Ми..., бях секретарка, тоест анализаторка при Миро (б. ред. - Севлиевски)....

Още да ти обяснявам ли?

А..., и много обичам танците.



Тема Re: експертите в НДСВ [re: neinformiran]  
Автор Mihail :) ()
Публикувано24.06.01 20:57



Нямам представа, но защо някой почитател на С2 не обясни на не осведомените като мене, които на всичкото отгоре отказват да "верват".

Аз лично познавам една кандидат депутатка от НДС2, която за една бройка не влезна в парламента и слава Богу! Ако и другите царедворци, които са я избирали като свой човек приличат дори малко на нея - чака ни потоп. Тая жена е абсолютно куку.



Тема Re: експертите в НДСВнови [re: Paлицa]  
Авторneinformiran (Нерегистриран)
Публикувано24.06.01 21:04



Мерси, "Ралица", но обясни малко повече за на четящите и живо интересуващите се в рубриката. И какви танци знаеш, също. А ако споменеш нещо и кой ти подсказва за речите, написани на листче, това наистина би било принос към подобряване на общественото зрение!



Тема Ти пък...нови [re: neinformiran]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано24.06.01 22:29





Питай ме нещо за безработицата



Тема Re: експертите в НДСВнови [re: neinformiran]  
АвторДaли e тaka (Нерегистриран)
Публикувано26.06.01 02:20



Аз си мисля, че експертите от чужбината изобщо не са напуснали топлите си местенца, ами са в дългосрочен отпуск срещу обещанието (задължението?) да прокарват интересите и нарежданията на работодателите си на родна земя. Имаше една интересна фраза в интервю с Ботушаров от Дойче банк - мисля, че в Монитор - че неговата банка се притеснява, че банките-работодатели на икономическите експерти в движението на Симеон щели да получават преференциално информация от техен общ интерес. Не че тези банки са поставили съществуването си в зависимост от българската икономическа реформа, но какво ли пък, ако са решили сега да приложат на практика някой и друг неизпробван досега експеримент?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.